Mark Henry, Gunther vs. Chad Gable Maçı Hakkında Konuştu

Konular
893
Beğeni sayısı
1,293
PG Nakit
1,890
RPG Karakteri
Ilja Dragunov
Favori Güreşçi
Jey Uso & Shawn Michaels

Mark Henry RAW'daki Gunther vs. Gable maçına bayıldı:

"Gunther ve Gable yıllar boyunca pek çok maçın yapamadığı bir şeyi yaptı ve bu beni gözyaşlarına boğdu."

"Aslında maç değildi. Çok heyecanlı ve izlemesi çok eğlenceli olmasıydı ve Gable kaybettiğinde ve kızı ağlamaya başladığında ben de ağlamaya başladım çünkü profesyonel güreşin doğru yapıldığında sizi duygusal olarak etkileyebileceğini fark ettim. Bence profesyonel güreşte bunun daha fazla yapılması gerekiyor ki dünya bunun hislere ve duygulara dayalı olduğunu fark edebilsin. Her ne kadar büyük, sert adamlar ve inanılmaz derecede yetenekli ve dirençli kadınlar olsak da, bizler de insanız ve duygularımız var. Bütün mesele size hissettirmek ve dün gece kardeşim, gözyaşları aktı."​

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
İnsanlara bir şeyler hissettirebilmek bütün olay. Mark baba da onu anlatmış. İşin allahı Jerry Jarrett’ın ofisinde asılı olan mottoyu buraya da yazalım:
Personal issues draw money
Gable için işler artık şahsileşti. Bir sonraki maçları bunun da çok üzerinde olacaktır. Gunther, Gable’a senelerdir edinemediği yıldız olma fırsatını altın tepside sundu. Top artık Gable’da.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,724
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
O kadar güzel bir yere parmak basmış ki... Futbol ile birlikte bu sporu severek izlememin sebebi içinde duyguları da yoğun bir şekilde barındırıyor olması. O duygular ile kurduğun bağ zayıflarsa izlemek de zor hale geliyor, bunu 2 sene önce yaşayıp sonrasında burayı açmamız vesilesiyle yeniden döndüğümde profesyonel güreşin içindeki duyguların bana yeniden geçtiğini hissettim ve aklıma gelmeyecek kadar yoğun takibe başladım yeniden. Duyguları bu sporun içinden alırsak hiçbir anlamı kalmaz, tıpkı futbol gibi...

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: