10 Yılın En Uzun United States Kemer Saltanatı

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry

Austin Theory, Dean Ambrose'un 10 sene önceki 351 günlük kemer saltanatından bu yana en uzun süre bu kemeri tutan kişi olmayı başarmış.​

The PrinXe

#MaxiBall
Konular
228
Beğeni sayısı
175
PG Nakit
135
Favori Güreşçi
Maxwell Jacob Friedman
Her kemere uzun saltanat planlamak ne kadar mantıklı bilemiyorum. 100-200 gün tuttur ve başkasına ver kafi, niye rekor peşindesin.

fetiborn41

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
33
PG Nakit
200
Favori Güreşçi
Kevin Owens
Şu mesajda hem USC hem de IC şampiyonları ve şampiyonlukların mevcut prestiji hakkında düşüncemi yazmıştım. İlgili olduğunu düşündüğümden buraya da koyuyorum, şayet Gunther da olduğu gibi Theory'nin de USC üzerindeki emeği azımsanamaz.

Benim özellikle dikkatimi çeken şey (bir süredir güreş izlemeyen bir insan olarak) MITB çantalarının USC ve IC olarak kullanılmaya başlanması ve her yerde bu iki şampiyonluk için de heavyweight (ağır siklet) ekinin eklenmeye başlanmasıydı. Tüm bu prestij çalışmalarında bu kemerleri güçlü veya kurnaz adaylara vermeleri doğru olandı. Güçlü aday olarak Gunther'ı, kurnaz aday olarak da Theory'i koyduklarında iki kemerin de durdurulamaz yükselişi başladı. Wrestlemania'da bu iki kemerden biri için John Cena, diğeri içinse Drew & Sheamus aday oldu ki bunlar güçlü isimler.

Tüm bu olanları kademe kademe üst üste koyduğumuzda, eskisi gibi jobber şampiyonluklardan ziyade daha prestijli, izlemesi keyifli maçları barındıran bir şampiyonluk ağacı gözlemliyoruz. Drew'in de dediği gibi bunda Gunther'ın etkisi IC tarafında azımsanmayacak seviyede.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: