Promo Çeviri | "Şeytanlarımı Boğmak İçin İçiyorum, Ama Onlar Yüzmeyi Biliyor"

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
157
PG Nakit
475
Ertesi gün Double or Nothing'de 'Anarchy in the Arena' Maçında Chris Jericho ile karşılaşacak olan Eddie Kingston, arka alanda bir shot bardağı ve bir şişe Jack Daniels ile oturuyor

Bunun ne kadar zamandır devam ettiğini bile bilmiyorum... sen ve ben, Chris. Eddie içmeden önce kadeh kaldırır. Kayıplara. Eddie, Jack Daniels'tan bir shot alır; gözle görülür şekilde duygusaldır. Şeytanlarımı tekrar boğmaya çalışıyorum, kıkırdar ama onlar yüzmeyi biliyor, millet! Nasıl davranacağımı bilmiyorum... ya da Pazar günü ne yapacağımı. Bunun kurallarını bile bilmiyorum! Ama bildiğim bir şey var ki, sen Chris, beni olmak istemediğim bir yere geri getirdin. Beni içtiğim bir yere geri getirdin. Beni öyle bir yere geri getirdin ki. Kimseyi aramıyorum. Beni karanlık bir odada oturduğum ve sadece kötü şeyler düşündüğüm bir yere geri getirdin ve sonra tekrar bir çocuk gibi hissetmeye başladım ve bunu hak etmediğimi hissettim ve işler istediğim gibi gitmiyor gibi hissettim... ve sonra beni yaktın, Chris. Yüzümü yaraladın, Chris! Eddie elleriyle yüzünü ve gözlerini siler.

Zihinsel olarak nerede olduğumu bilmiyorum. Burada olmak istemiyorum, maç yapmak istemiyorum, artık güreşmek istemiyorum. Çünkü korkuyorum, sana yapacaklarımdan korkuyorum! Hepinize yapacaklarımdan korkuyorum. Bunun benim için komik olmadığını anlamıyorsunuz. Bu benim için bir oyun değil. İnsanları yaraladım; hayatım boyunca hep insanları yaraladım! Ve şimdi siz bunu geri getirmeye çalışıyorsunuz! Bu şeytanı geri getiriyorsunuz! Her şeyi-- Her şeyimi kaybediyorum! Eddie açılmış Jack Daniels şişesini eline alır, elinde sallarken birazını döker. Çünkü bunu geri getiriyorsunuz! Eddie Jack Daniels şişesini yere fırlatır; yere çarparken büyük bir kırılma sesi çıkar. Gözyaşlarını siler

Chris, sana katlanamıyorum, çünkü şimdi, rahat olana geri dönüyorum. Eddie duygusallıktan öfkeye geçer Ve rahat olan şey, sizi toprağa gömüyor! Rahat olan şey size zarar veriyor! Size meydan okuyorum; Pazar günü gelip yıllarca NEDEN kendimden korkarak yaşadığımı öğrenmeye SİZE MEYDAN OKUYORUM! NEDEN annemin beni kefaletle hapisten çıkarmasını yaşamamı istediğimi göreceksiniz! NEDEN hiçbir şirketin beni istemediğini öğreneceksiniz! Ve Tony Khan! Bu da senin suçun! Çünkü bunu durdurabilirdin!

NOTLAR:

Bu promo sadece AEW'nun Twitter hesabında yayınlandı ve televizyonda gösterilmedi.

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
157
PG Nakit
475
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: