Çalışanların Hayatını Tehlikeye Atarken Erkekler

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
1693741782690.png

Bu fotoğraf Jack Perry, Wembleyden kovulduktan sonra çekilmişti.

Kimsenin konuşmadığını yine biz konuşacağız.

Öyle tehlikeli, öyle profesyonellik dışı bir adam düşünün ki sahne arkasındaki profesyonel insanların tamamı tarafından seviliyor.

Arena’dan kovulmuyor.

Hiçbir sorun yokmuş gibi insanlar gülüyor ve fotoğraf çekiliyor.

Ancak kovulan da o oluyor.

Yorum yok.​

Gloom

futuresex lovesound
Konular
2,076
Beğeni sayısı
1,592
PG Nakit
385
1
Tony Khan, sadece baba parası yiyen, korkak bir ana kuzusu değil, yalancı da bir adam olduğunu göstermiş oldu. Pireyi deve etti. Güreş camiası da ciddiye alıyor ve bu saçmalıklara inanıyor. Saf bir Punk nefreti var. Komik bir hal aldı.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Baba yorma kendini artık, vallahi aynı savaşı vermekten yorulduk. Ben Punk kurtuldu diye bakıyorum.
Bilmukabele agam. Yine de atılan iftiraların birkaç gün önceye gidip bakıldığında çürütülmesi 30 saniye sürünce tabii insan üzülüyor.

İstediğim insanlar Elite’in basınından bakmasın meseleye. Objektif olanı da koyalım. Nerede konumlanacaklarına baksınlar. Aksi takdirde kimseyle bu mevzuda konuşulacak bir şey kalmadı.
Punk bazı insanları sevdimmi çok seviyor. Nefret ettiğinde de ölesiye nefret ediyor. Ortası yok adamın.
Punk şu anda güreş hayranları için turnusol niteliğinde. Punk’ı tüm kaynakları gördüğü halde haklı bulmayanların basit mantık yürüyemeyecek kadar salak olduğunu düşünüyorum.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Tony Khan, sadece baba parası yiyen, korkak bir ana kuzusu değil, yalancı da bir adam olduğunu göstermiş oldu. Pireyi deve etti. Güreş camiası da ciddiye alıyor ve bu saçmalıklara inanıyor. Saf bir Punk nefreti var. Komik bir hal aldı.
NDA imzalamadı ise bu iş çok su kaldıracaktır. O zaman ne konuşulacağı beni daha çok ilgilendiriyor.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
NDA nedir tam olarak ya?
Gizlilik sözleşmesi.

Belirli bir olay, grup hakkında konuşmamak karşılığında sana bir şey verirler ve susarsın. All Out sonrası TK, Punk’ı yine kovmak istemişti ancak NDA imzalamadığından olaylar, Collision’ın açılmasına ve Punk’ın geri dönmesine kadar sürmüştü.

Bu sefer imzaladıysa bir şey duymayız. Punk’ı karalarlar, daha da güreşe girmez. Ha, imzalamadı ise elbette bir gün bir şeyler duyarız. Bekliyoruz merakla.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: