PPV Payback Spoiler | Dünya Kadınlar Şampiyonluğu Maçı

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,623
Beğeni sayısı
1,413
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Women's World Championship Match
Rhea Ripley (c) vs. Raquel Rodriguez

Maçın sonunda ikili yumruklaşıyor Raquel bir tekme Atıyor Ripley'in karnına vuruyor Ripley ringin dışına gidiyor. Raquel de gidiyor ve Ripley'i oradan oraya vurup ringe atıyor. DOMİNİK YİNE GELİYOR ULAN SANA ÇOK PİS KURULDUM YİNE Sİ DEFOL GİT ŞURADAN. Dominik Mami'sinin elinden tutuyor Raquel Ripley'in bacaklarından tutup çekiyor Dominik'de ringe giriyor. RAQUEL DOMİNİK'İ TUTUP POWERSLAM YAPIYOR HADİ BE ABLA SENCİYİZ DEMEK İSTERDİM AMA RİPLEY 2 TEKME ATIYOR ARDINDAN THE RİPTİDE VURUP MAÇI KAZANIYOR.

&s=19​

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Maç biraz zayıftı, Rhea'nın kostümü Chyna'yı hatırlattı, yine kalbe girdi. Raquel'in tam gaz devam etmesi lazım bu yenilgiden fazla yara almadan. Dominik'i dövmesiyle o da can kontenjanına girdi.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Raquel için heyecan verici bir maçtı, ama bence maçın hakkını epey fazla verdi. Ring içi olarak zaten iyi, ama ana kadroda belki biraz Charlotte hariç bu fizikte ve bu çeviklikte kimse yok, Raquel kadro için eşsiz bir materyal. Bence feud burada bitmedi, Dominik olmasaydı keşke ya, harbiden maçın potansiyeline de sekte vurdu.

Raquel ablam devam, senciyiz.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
798
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Raquel bence kemeri almalı ya bu feudda, FL'ye veya sonrasına uzarsa bence alması gerekiyor ama Rhea'ya da upuzun bir reign yazmışlar belli.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Maçta uyuyakalmamak için resmen bir direniş gösterdim, vücudum kendini salıvermesin diye yattığım yerde maç bitene kadar 6-7 kere falan farklı yere dönüp durarak kendime şok dalgası vermeye çalıştım o derece. İki kadın da aslında ringde yapabilecekleriyle güzel şeyler vadediyorlar, nasıl bu kadar kötü yazmayı başardılar acaba bu maçı?

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: