PPV Payback Spoiler | Grayson Waller Effect

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,623
Beğeni sayısı
1,413
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Grayson Waller Effect vakti!!! Cody ringe geliyor.

Cody Rhodes insanlara ne hakkında konuşmak istediklerini sormaya çalışır, ancak Grayson Waller sloganını bitiremeden onun sözünü keser. Waller, Rhodes'un bu yıl pek çok iniş çıkış yaşadığını ve bu gecenin Rhodes için büyük bir şeyin başlangıcı olduğunu söylüyor.

Cody bu tür şeylerin normalde kavgayla bittiğine dikkat çekiyor, ancak bu şovda olmayı kendisinin istediğini söylüyor ve Waller'a ovuşturduğu için teşekkür ediyor. Waller'a bir şey vermek istiyor, büyük bir haber. Rhodes, SmackDown'ın ilgi çekici olduğunu ve yakın zamanda düzeltilmesi gerektiğini düşündüğü söylüyor. Raw kadrosunun en yeni üyesine hoş geldin diyor... (CM PUNK????)
JEY USO!!!

Waller onun gideli sadece iki hafta olduğunu, ancak onun için soru hazırlamadığını belirtti. Uso'nun kendi başına hiçbir şey başaramadığını iddia ediyor, Waller'a bir Superkick vuruyor Jey Uso ardından ringi dağıtıyor. Cody Olanları izliyor.​

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Jey Uso için biraz erken davranıldı bence ama olsun. Bloodline ile yeniden rotaları kesişene kadar RAW'da tek başına yapar şovunu. Yavaştan Cody'mi de Smackdown'a alırsam tamamdır ya.

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
387
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Bunu beklemiyordum. Belli ki geçen seneki Dom Rey senaryosu bu sene de Usolara uygulanacak WM 40ta Jey vs Jimmy izleriz

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Maça döner diye düşünüyordum valla bu segmentten de umutluydum. Waller ve Rhodes mikrofon olarak acayip bir seviyede çünkü, ama maçtan da büyük keyif olan bir şey oldu ya. Payback'ten beklentileriniz konusuna yazmıştım ben, beklediğim dışı bir şey olursa çok keyiflenirim diye. Bu oldu yani.

Jey babamın arayı çok açmadan gelmesi gerçekten güzel, bir süre bence solo takılacak diye düşünüyorum ama her şey olabilir. Olmasa olmazdı.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: