PPV Payback Spoiler | Takımlar Şampiyonluğu Maçı

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,623
Beğeni sayısı
1,413
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Undisputed Tag Team Championship Steel City Sreet Fight
Kevin Owens & Sami Zayn (c) vs. Finn Balor & Damian Priest

Owens ve Balor yerde. Damian Sami'yi tutup ringde ki sandalye yığınının üstüne Suplex yapıyor ardından Sami'yi ringin dışına gönderiyor. Damian da ringin dışına çıkıyor owens'ı kaldırıyor ve tutuyor. Balor Owens'ın kafasına tekme atıyor ringden! Damian da Owens'ın kafasını spiker masasına yapıştırıyor. Owens sinirleniyor Damian'a vurumaya başlıyor ard arda. Damian Owens'ı spiker masasının arkasına gönderiyor ve Damian çöp kutusu alıyor Owens'a vuruyor. Balor ve Damian Owens'ı seyircilerin arasından döverek götürüyorlar. Sami geliyor ve Damian'a saldırıyor. Owens ve Sami onları yere sermeyi başarıyor Dominik geliyor. Owens Dominik'i dövüp masaya yatırıyor. Ardından Merdivenlere çıkıyor. Ve merdivenlerin üstünden DOMİNİK'E SWANTON BOMB!!!

Maç bir süre daha ringde devam ediyor sonlara doğru Sami Zayn Balor'a Helluva Kick vuruyor ardından tuşa gidiyor ama Dominik Money İn The Bank çantası ile ringe dalıp Sami'ye vuruyor. Finn Balor tuşa gidiyor 1! 2! 3!

Şimdi ben bu olayı yazana çizene oluşturana wwe evrenine sövsem haksız sayılmam ama değmez. Yemin ediyorum bu karşılaşmayı izlemekten sıkıldım yoksa maç gayet iyiydi daha uzun da anlatırdım ama sıktı. Şimdi ne yapacağız? Daha fazla bu maça maruz kalacağız çünkü bu feud devam edecek. Ne yaptıklarını kendileri bile bilmiyorlar. Ulan her oluşuma şirketteki bütün kemerleri vermek zorunda değilsiniz ya..​

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Finn Balor çöp tenekesinin içinde dayak yerken keyiflennmeyen var mı ya? Maç gayet güzeldi, sonuca normalde kızardım ama Sami ve KO şampiyon olduktan sonra o kadar sıkıcı ve vasattılar ki değişim olması çok da rahatsız etmedi.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Maç acayip iyiydi ya, Judgement Day'den bağımsız bence 2023 Balor için acayip bir yıl oluyor ya. Kendisini rahat 2-3 gömlek daha iyi yere koydu bence güreş dünyasında, bireysel olarak inanılmaz iyi bir yıl oluyor onun için.

Sami ve KO'nun reign'i o kadar kötüydü ki, nabızda zaten bunun nabzını vermiştim, kullanamadılar takımı yani. Kemerin onlarda olduğuna dair bir hissiyat yoktu yani, bu değişim epey de rahatsız etti beni ama Sami ve KO bu durumdayken belki de kemere önem atfetmesi açısından hayırlı bir değişimdir.

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
387
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
AEW ve WWE bookerları ortak kafa patlatmış gibi maçtı. Meltzerin son zamanlarda ayakta boşaldığı pek çok öğe vardı. Tam Meltzerin 5+ vereceği türden bir maç. Meltzer ve cagematchteki Ospreay fetişçileri buna yüksek vermezse adam kayırdıkları açık ve net belli olur. Kişisel yorumumsa çok +sı olduğu gibi çok -si de vardı. 3.75 dedim buna da. 5v2yi bu kadar zorlamaya gerek yoktu. Keyifli denebilirdi.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Gecenin en iyi maçı… Sonucu açısından ise korktuğum başıma geldi ama öte yandan da kemerin böyle bir değişikliğe ihtiyaç vardı. Judgement Day’i her ne kadar pek beğenmesem de en azından kemerin hikaye bakımından öksüz kalmayacağından eminim, ekipteki fokurdamayı daha da arttıracaktır bu hamle. Her şeyiyle zirveyi gören bir ekibin iç işlerden dolayı yere çakılması…

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: