PPV Payback Spoiler | Steel Cage Maçı İle Açılış

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,623
Beğeni sayısı
1,413
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Pyrolar Patlıyor ve Payback Başlıyor!!!

Steel Cage Match
Trish Stratus vs. Becky Lynch

Maçta Trish'e Zoey Stark'ın yardımı çok oluyor ama bir şekilde kafesten çıkarmayı baçaramıyor. Trish yine kafesin üstüne çıkıyor ama hemen becky de çıkıyor ve kafesin üstüne oturup yumruklaşıyorlar. Trish Becky'i indirmeyi başarıyor! ama becky tekrar çıkıyor hemen! İkili tekrar yumruklaşıyorlar Becky en sonunda tutuyor Trish'i ve KAFESİN ÜSTÜNDEN SUPERPLEX!!! BECKY TUŞA GİDİYOR! 1! 2! TRİSH ATIYOR! Becky kafesin üstüne çıkıyor. Trish'de sürünerek kapıdan çıkmaya gidiyor Becky hemen aşağı iniyor kafesten ve Trish'in ayaklarından tutuyor. Zoey Stark geliyor ve ringin dışından Trish'i çekiyor!! ÜSTÜN GELEN TARAF BECKY OLUYOR ÇEKİYOR RİNGE TRİSH'İ. BECKY ZOEY STARK'A BAKIYOR STARK BECKY'NİN KAFASINA KAPIYI KAPATIYOR! TRİSH'DE ROLL UP YAPIYOR! 1! 2! BECKY ATIYOR. İkiside hemen ayağa kalkıyor Becky ManHandle Slam yapıyor Trish'e ve tuşa gidiyor! 1! 2! ZOEY STARK RİNGE GİRİP TUŞU BUZUYOR! Becky ve Zoey yumruklaşıyor bu sırada Trish kafese çıkıyor. BECKY ZOEY'E MANHANDLE SLAM YAPIYOR! ARDINDAN KAFESE ÇIKAN TRİSH'E VURUYOR VE TURNBUCKLE'A İNDİRİYOR ONU. BECKY TUTUYOR TRİSH'İ TURNBUCKLE'IN ÜSTÜNDEN MANHANDLE SLAM!!!!!!! TUŞA GİDİYOR BECKY! 1! 2! 3!!!!!

Maçtan sonra ringde trish ve Stark tartışıyor Trish bir yumruk atıyor!! Zoey Stark'da gidip kafesin kapısını kapatıyor ve Z360 Yapıyor Trish'e! reklamlara gidiyoruz​

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Summerslam'de yapılmaymış keşke diye tekrar dedirtti. Hanımlar belli ki bu maça daha da hırsla hazırlanmış, çok iyi bir maçtı. Özellikle Trish'in 47 yaşında olduğunu düşünürsek gerçekten harika iş. Feudun tatsızlığını ancak böyle bir şey unutturabilirdi. Zoey vs. Trish işi olacak gibi dursa da ben Trish'in ara vereceğini düşünüyorum. Thank you Trish.

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Eveeet, gelelim HAŞŞLAMA seansına diyerekten gireceğimi umduğum ama güzel şeyler yazacağım şovun değerlendirmesine.

Öncelikle, bu maçtan ne bekliyorsam cidden misli fazlasını aldım ben. Becky Lynch gerçekten acayip bir güreşçi ya, WWE'nin elindeki tepe 3 kadına bakıyorum da... Daha böyle bir üçlünün gelme ihtimali 0, acayip bir üçleme var elde. Trish de yaşına göre gayet iyi güreşti bence.

Trish-Zoey feudu yazmışsınız ama ben Trish'in devam edeceğini düşünmüyorum, uzun bir süre görmeyeceğiz gibi. Stark'a da ne olacak merakla bekliyorum ben.

Güzel maç, geleceğe dair soru işareti oluşturan maç, her zaman iyidir.

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
41
Beğeni sayısı
387
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Öncelikle şunu belirteyim mübarek ne frikik verdiler ya 😳 . Trish'in verdiği frikikleri Hakan Çalhanoğlu kazanıp atsa puskas alır o derece. Bide özellikle kamerayı zoomluyor psikopatlar. Maça gelince sıradan bir kadın kafes maçıydı. Biraz fazla sürdü ama iyiydi. Zaten Steel Cage maçının etkisiyle iyi kötü bir hikaye de yapıldı. 3 verdim buna. Zoey Stark vs Trish feudu da gram ilgimi çekmiyor açıkçası.

Edit: İlgimi çekiyor diyecek biri olduğunu da sanmıyorum.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Beklentilerin üzerine çıkan bir maç oldu. Baydıran feud, her şeye rağmen güzel bitiş. Zoey Stark’ın da Trish boyunduruğundan ayrılması güzel olmuş. Karizma olarak bana pek bir şey vadetmese dahi ringdeki duruşunu beğeniyorum, estetik güreşiyor. Yeni face runı ile Rhea Ripley için güzel bir rakip olabilir ilerleyen süreçte.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: