RPG kovuldum

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
993
PG Nakit
325
Kameralar açıldığında Sami Zayn'i ringde görüyoruz.

Baslksz-3.jpg

Biraz dinleyin. Çünkü bunu yaptığınızda bundan pişman olmayacaksınız. Aksine bu size büyük bir rahat verecek çünkü biraz olsun kendi sorunlarınızdan uzaklaşıp benden kötüsü de varmış deme fırsatı elde edecek, mental mastürbasyonu yapabileceksiniz. Bu Val Venis'in bile daha önce hiç denemediği türden bir şeydir ve ben bunu size sunuyorum. Cenneti vaad etmekten bile öte olan bu iş... Size ne denli bir iyilik yaptığımın farkında mısınız?

Değerimi anlamanız için ne yapmam gerekiyor? Ne olması lazım? Eğer bu dünyadan göçüp gitmem gerekiyorsa buna zaten çabalıyorum. Ama bir türlü olmuyor. Peki neden? Size söyleyeyim. Tanrı benim burada kalmamı istiyor. Bunun nedenini çözememiştim fakat şimdi az çok anlayabiliyorum. Ben... Ben bu şirkette olmalıyım ve bir şeyler başarmalıyım. Bu hikaye yarım kalmaktan öte gitmeli ve Sami Zayn bundan yüz yıl sonra bile konuşulacak bir güreşçi olmalı. Bu benim hak ettiğim.

Farkında olmayanlar ise bana hiçbir şekilde fırsat vermeyen... Ah... Sizin yüzünüzden bununla uğraşmak zorundayım. Her gün baş ağrılarımla mücadele ediyor, kafa ilaçları içiyorum. Hiçbir şekilde bana düzgün fırsatlar yaratmıyorsunuz. Demek istediğim, Val Venis'i şampiyon yapan kadroda bulunup geçen hafta John Cena'yı yenen bir adamım ben. Ve buna rağmen Mayhem'in özel şovunda bana bir fırsat yaratmadınız. Beni görmeniz için...

Ringin ortasına geliyor ve bağdaş kuruyor.

Bunu yapıp... Jim Cornette'nin karısını swinger partilerinde pazarlayan gavat bir adam olduğundan bahsedip onu yeren bir konuşma içerisine mi girmeliyim? Veya şovların ne denli berbat olduğunu mu söylemeliyim? Belki de günün sonunda bir UFC maçına çıkarım ve beni doğduğuma pişman edene kadar döverler. Sanmıyorum. Mayhem ben olmadan da çok iyi. Bu kesin. Ama sorun şu ki ben pek iyi değilim. Her şeyimi kaybettim. Halihazırda elimde fazla bir şey yoktu ve burası... Burası benim olan şeyleri de benden aldı. Kevin gitti. O benim hayatımdaki en iyi arkadaşımdı ve onu neredeyse öldürüyordum. Hastahaneden taburcu olmuş ve mesajıma geri dönmedi bile. Silas Young burada edindiğim bir dosttu ve o da gitti. Sevdiğim her şey beni tek tek terk etti ve şu an buradayım.

Yine yalnız kaldım. Her yerde olduğu gibi. Ve dahası, kovuldum. Belki de AEW'ya gitmeliyim. Benim gibi bir artıktan ibaret olduğunuzda hayat size çok kapı açmaz. Ucunda bok olan halihazırda açık kapılar vardır ve siz o kapılardan birini seçersiniz. Tıpkı benim şu an yapacağım gibi.

12.jpg

Ben Sami Zayn. Çoğundan iyiydim fakat hiçbir zaman görülmedim. Geldim, gördüm ve... gidiyorum. Tıpkı hepimizin sonu gibi.

Mikrofonu atıyor ve elini iki yana açıyor. Worlds Apart'ın daha önce hiç duyulmamış bir versiyonu duyuluyor. Birkaç kişiden çıkan #ThankYouSami tezahüratlarını bile dinlemeden ringden ayrılıyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: