CM Punk ve Jack Perry Olayını Görgü Tanığı Anlattı

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry

Güreşçi olmayan bir görgü tanığı, CM Punk/Jack Perry olayını anlatmış. Perry arkaya geldikten hemen sonra CM Punk onunla agresif bir şekilde burun buruna gelmiş ve ona bir sorunu olup olmadığını sormuş. Perry heel olduğu için sadece heel heat almak istediğini söylemiş.

Punk onu sertçe itmiş, Perry yüzüne vurmuş, Punk ona yumruk atmış ve boğmaya çalışmış. İnsanlar hemen ayırmış ve Tony Khan Punk'a onu bırakması için bağırıyormuş. Ayrıldıklarında, Punk Khan'a doğru hamle yapmış, Punk "İstifa Ediyorum" diye bağırırken birkaç kişi önüne çıkıp onu durdurmuş. Tüm bunlar sırasında monitörler devrilmiş. Samoa Joe çok sinirlenmiş ve Punk'ı sakinleştirmeye gitmiş.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Bu anlatımda bile haklı. Perry öyle sıçtı.
Okumadım biliyor musun, sadece kaynağa bakıp "Punk haklı" dedim. Won olunca konu, tek amaçları Punk'ı karalamak olduğunu biliyoruz işte.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Okumadım biliyor musun, sadece kaynağa bakıp "Punk haklı" dedim. Won olunca konu, tek amaçları Punk'ı karalamak olduğunu biliyoruz işte.
Adamlar Jack Perry maçta ne yaptı. Neden bu heat yarattı konuşmuyorlar. Şirketteki hiçbir profesyonelin izin vermediği bir spotu yap, üzerine bu işi yapmaman için araya sokulan adama laf sok, sonra da heel’ım kanzi de! Vallahi de billahi de bunları takip eden insanların ayakkabı numaraları kadar IQ’ları yok.

Itsuzai

παλικάρι
Konular
3
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Barış Alper Yılmaz
Adamlar Jack Perry maçta ne yaptı. Neden bu heat yarattı konuşmuyorlar. Şirketteki hiçbir profesyonelin izin vermediği bir spotu yap, üzerine bu işi yapmaman için araya sokulan adama laf sok, sonra da heel’ım kanzi de! Vallahi de billahi de bunları takip eden insanların ayakkabı numaraları kadar IQ’ları yok.
1- Şirketteki profesyonellerin Dynamite'da izin verdiği, Collision'da Punk'ın burnunu sokup iptal ettirdiği spot.
2- Ortada kişisel hiçbir şey yokken maçının başlamasına dakikalar kala birisine fiziksel olarak saldırıp haklı olmak nasıl oluyor?

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
1- Şirketteki profesyonellerin Dynamite'da izin verdiği, Collision'da Punk'ın burnunu sokup iptal ettirdiği spot.
Tony Schiavone ve diğer birkaç arka plan çalışanı gimmick cam olmadığını, bu yüzden izin vermeyeceklerini söylüyorlar. Bunun üzerine JP dayılarında Punk’dan rica ediyorlar.
2- Ortada kişisel hiçbir şey yokken maçının başlamasına dakikalar kala birisine fiziksel olarak saldırıp haklı olmak nasıl oluyor?
Mevzuyu uzatıp arka planı karıştıran kişi belli. Şımarıklığın adını heel heat koyan birisine bilenmekte bir beis göremiyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: