RPG Benim Rahat Etmediğim Dünyada Kimse İstirahat Edemez

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,568
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry

Invasion çalıyor ve Goldberg ringe geliyor. Seyircinin ona çok yoğun tepkisi var ama o hiç aldırmıyor. Konuşmaya başlıyor.

Bill Goldberg: Yine bir açıklama bekliyorsunuz değil mi? Aslında açıklanacak hiçbir şey yok. Daha önce de söyledim. Ben istediğimi almadan kimseye rahat gün yüzü yok. Cody Rhodes'a da yok, Chavo Guerrero'ya da yok, Will Ospreay'a da yok, Nigel McGuinness'e de yok, Stone Cold Steve Austin'e, William Regal'e kimseye rahat yok! Ben buraya başarmaya geldim, kazanmaya geldim, eskisi gibi olmaya geldim ve bu uğurda yapmam gereken neyse onu yapıyorum. Evet benden rahatsız oluyorsunuz, evet düzeni bozuyorum, daha da beterini yapacağım hiç şüpheniz olmasın. İstediğimi almadan hiç kimseyi rahat bırakmayacağım. Bu sefer tek bir kişiyi hedeflemiyorum yani. "YOU'RE NEXT"i tek bir kişiye söylemiyorum. Artık herkesin peşindeyim. Siz de dahil ha. (seyircileri gösteriyor.) İzlediğiniz her şovda, en çok eğlendiğiniz anda, en çok heyecanlandığınız anda ben geleceğim ve her şeyi bozacağım. Şu ana kadar yaptıklarım sadece fragmandı. Benden ölesiye nefret etmeniz için elimden gelen her şeyi yapacağım. Ahdım olsun.

Seyirci Goldberg'i yuhalarken yine o meşhur gülüşüyle uğultuyu dinliyor. Yine söze giriyor.

1693222951288.png

Bill Goldberg: Cody Rhodes, sana yeni ders, burada ben istemeden kimse bir hikaye başlatamaz veya bitiremez. Artık senin hikayenin konusu babanın başaramadığını başarmak değil, senin hikayenin konusu BENİM BEN! İstediğimi alana kadar herkesin başarısız olduğundan emin olacağım. Ben olduğum sürece o kemeri asla alamayacaksın Cody. Bunu bilerek yaşa. Sen Chavo, dünyanın en kötü şampiyonu. Sayemde bir kez daha kendini kurtardın ama bu sondu. Sana geleceğim, eşit şartlar altında karşı karşıya geleceğiz ve seni tarihe gömeceğim. Kötü adam olduğunu, şeytan olduğunu düşünüyorsun. Kimse senden daha zeki değil, sen herkesten bir adım öndesin vesaire vesaire. Sen hiçbir şeysin Chavo. Cin olmadan adam çarpmaya çalıştın, şu ana kadar da hep zeka olarak senden de geride olanlarla ringe girdin. Benimle ringe girdiğinde herkes gerçek şeytan kim görecek. Senin de yakandayım. Payback'e her geldiğinde, o ringe her çıktığında Goldberg mi geliyor korkusuyla güreşeceksin. İki piç yeğenin bile seni kurtaramayacak elimden. Ensendeyim. Uuuuu Chavo diyen o büzük ağzını sonsuza dek kapayacağım ve sana amcandan da özür dileme şansı tanımış olacağım. Mezarını iyi seç. Son olarak Mayhem ve William Regal. Freestyle reytingini artırdığım için rica ederim. Kimsenin ilgisini çekmeyen sarı oğlan ve güreşçi eskisi yorumcuyu biraz olsun izlenilir kıldım. Daha çok gelmeye çalışacağım Mayhem'e, belki hakkımı orada alırım. Ospreay'ın kemerinin de peşindeyim. Kazanabileceğim her şeyin peşindeyim.

1693223142445.png

Bill Goldberg: Buraya gelirken aslında kim olduğumu unutmuştum. Gençlerle çalışırım, yeni güreşçilerin kariyerime bir yardımım dokunur, biraz da para kazanırım diye düşünüyordum. Ama özümü Cody Rhodes bana hatırlattı. Yıllarca önüme çıkan her gencin hayallerini nasıl söndürdüğümü hatırladım. Herkesin en sevdiği genç şampiyonları kolayca yenip kemerlerini aldığım günleri hatırladım. Ve artık özüme döndüm. Kimseye eyvallahım yok. Nerede bir fırsat varsa ben artık oradayım. Nerede bir kemer var, nerede bir ödül varsa ben oradayım. Bu saatten sonra herkes ringdeyken acaba Goldberg gelir mi korkusuyla yaşayacak! Arkanızı her döndüğünüzde acaba Goldberg bana mı koşuyor diye korkacaksınız. İstediğimi alana kadar kimse rahatta değil. Benim rahat etmediğim dünyada kimse istirahat edemez! Teker teker hepiniz için geliyorum.

Goldberg mikrofonu atıyor ve yuhalamalar eşliğinde arka alanın yolunu tutuyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: