PPV All In Spoiler | MAIN EVENT!

Konular
1,955
Beğeni sayısı
942
PG Nakit
685
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Ve beklenen an geldi. Main event zamanı!

İlk önce Adam Cole geliyor. Şovun ilk maçında kazandığı ROH World Tag Team kemeri belinde. Ardından asrın şampiyonu geliyor. Seyircilerden inanılmaz bir reaksiyon alıyor MJF! Müziğini mırıldanıyor tüm arena! Belinde AEW Dünya Şampiyonluğu, omzunda ROH World Tag Team kemeri geliyor MJF. Justin Roberts iki ismi de takdim ediyor, ve maçımız başlıyor!

MJF (c) vs. Adam Cole
AEW World Championship

Maç başlamadan iki isimde ringden iniyorlar ve ringin altından tişört alıyorlar. ''Better Than You Bay Bay!'' tişörtünü giyiyor iki isimde, taraftar çıldırıyor bunu görünce. Ardından da MJF elini uzatıyor Cole'a ve el sıkışıyor iki isim. İki isim de üst üste birbirlerini kıstırıp vurmuyorlar. Ardından MJF bir anda sportmenlik chanti tutturuyor ve elini tekrardan uzatıyor. Cole elini uzattığı an parmağı gözüne yiyor. MJF benim hatam affet tarzı yanına gidiyor ama Cole tokatı basıyor ve gerçek mana da maç şimdi başlıyor. Maçın başlarında normalde MJF'ten izleyip alıştığımız hareketleri Cole'dan görüyoruz. Hakemi önüne çekmeler vs. hepsini Cole yapıyor. Tribünler yavaş yavaş yuhalamaya başlıyor Cole'u. Cole tamamen heel bir karaktere dönüşüyor maçın içerisinde. Bir anda tişörtü aldı attı üstünden MJF'in. MJF bunun üzerine bir anda üstünlüğü eline alıyor. Cole'un kafayı köşeye gömüyor. Üst üste yumruk darbeleri indiriyor, ardından kafadan bir ısırık alıyor. Ardından karşı köşeye yuvarlıyor onu. Tribünler tam manasıyla MJF tribünü oluyor. Şimdi dışarıda ki Cole'a divelamak üzere şüpheye düşüyor, iplerden sekiyor ama ATLADI! MJF UÇUYOR COLE'UN ÜSTÜNE! ŞAŞKINLIĞINI SAKLAYAMIYOR KENDİSİ DE!

İlerleyen anlarda iki isimde roll uplar ile tuş deniyor fakat iki isimde sürekli yuvarlanıyor ve hiç biri tuşu bulamıyor. En sonunda bu döngü son buluyor. Şimdi MJF Panama Sunrise için hazırlanıyor fakat Adam Cole Superkick'i geçiriyor, ardından iplerin arasına koyuyor MJF ve Heat Seeker! Tuşa gidiyor ama MJF ayağını iplere koyuyor. Şimdi dışarı attı MJF'i Cole. Merdiven basamaklarının üstüne indiriyor Suplex'i. MJF ölü gibi yatıyor. Hakem Cole'u ringe sokuyor. 10'a kadar sayıyor. Tam 9.99'da içeri atlıyor MJF ama gelişine Superkick. Şimdi Panama Sunrise gelecek Cole'dan ama MJF kendini ringin dışına atıyor. Cole peşinden gidecek iken tutup çekiyor ayağını MJF suratının üstüne indiriyor. Şimdi MJF spiker masasını boşalttı, Cole'u alıp üstüne çıkıyor masanın. Aldı üstüne Tombstone deneyecek ama bıraktı. Yapamadı. Arkadaşına yapamadı bunu. Şimdi Cole'a doğru geri geliyor. Bu sefer Cole yakaladı MJF'i o yaptı! Spiker masasının üstünde TOMBSTONE GELDİ. Ringe atıyor MJF'i, tuşa gidiyor ama ikide atıyor MJF, her şeye rağmen ayakta şampiyon.

Şimdi iki isim yavaş yavaş ayaklanıyor ve DOUBLE CLOTHESLINE! İKİSİDE YERDE OMUZLAR YERDE HAKEM SAYIYOR VE 3! 3 OLDU! DOUBLE PIN GELDİ! HAKEM MAÇI BERABERE OLARAK. ADAM COLE 5 DAKİKA DAHA İSTİYOR AMA MJF HAYIR DİYOR! 5 DAKİKA YETMEZ DEDİ! BU MAÇ DEVAM EDECEK!

ŞİMDİ HAKEM YERDE, MJF RİNGDEN ÇIKIYOR SANDALYE ALIYOR AMA COLE'A FIRLATIYOR, ARDINDAN O DA MJF'E SIRAYLA TOP ATAR GİBİ ATIYORLAR EN SONUNDA MJF VURUR GİBİ YAPIYOR COLE YERE YATIYOR. ONDAN SONRA MJF KAFASINA GEÇİRİYOR SANDALYEYİ VE ÖLÜ GİBİ YATIYOR YERDE DFKLŞJHFSLKDJHLŞSDFJHŞLDSFJH. HAKEM AYAKLANDI OLANI GÖRDÜ COLE BEN YAPMADIM BUNU DERKEN BİR ANDA ROLL UP AMA OLMADI. ARDINDAN SUPERKİCK ÜSTÜNE HEAT SEEKER! TUŞA GİDİYOR AMA BİTMEDİ COLE HALA AYAKTA.

ŞİMDİ RİNGİN KENARINDA SUPLEX ADAM COLE'DAN. COLE ÜSTÜNLÜĞÜ GERİ ALDI ÜSTÜNE BİR DE DIŞARIDA KAFASININ ÜSTÜNE PANAMA SUNRISE. BU SEFER BITECEK DERKEN RİNGE ATTI TUŞA GİDİYOR COLE AMA BİTMEDİ MJF DE BIRAKMIYOR MAÇI! COLE YANLIŞLIKLA HAKEME SUPERKİCK VURUYOR ARDINDAN MJF DONDAN EFSANE YÜZÜĞÜ ÇIKARIYOR, VURACAK MI ACABA? ŞÜPHEYE DÜŞÜYOR MJF VURMAK İÇİN AMA VURMUYOR. GERİSİNE GERİ KOYUYOR. ARDINDAN TAM ARKADAN RODERICK STRONG GELİYOR LOW BLOW. ŞİMDİ COLE PANAMA SUNRISE! ÜSTÜNE BİR DE BOOM! TUŞA GİDİYOR AMA HAKEM DE BAYGIN AYAĞA KALKIP VURANA KADAR 1 VURDU 2 VURDU 3'Ü VURAMADI. KALKTI ATTI. MJF BUNU DA ATTI! ÖLMÜŞ OLMASI LAZIMDI AMA HALA AYAKTA, BIRAKMIYOR KEMERİNİ.

ŞİMDİ RODERICK STRONG AEW KEMERİNİ ATIYOR RİNGE COLE KEMERE BAKIYOR TİŞÖRTÜ ATIYOR BİR KENARA! ARKADAŞLIĞIN TİŞÖRTÜNÜ ATTI COLE! VURACAK MI VURMAYACAK MI DİYE BEKLERKEN VURMADI. KOVDU RODERICK STRONG'U! ADAM COLE GERİ DÖNÜYOR AMA ROLL UP! 1.............2................3!!!!!!

MJF KAZANDI! MJF KEMERİNİ KORUYOR! O KADAR PANAMA SUNRISE O KADAR HİLE HURDAYA RAĞMEN ŞAMPİYON TERTEMİZ KORUYOR KEMERİNİ. İKİ İSİMDE AYRI KÖŞELERDE. MJF KEMERİNİ KUCAKLIYOR. ADAM COLE ÇOK ÜZGÜN. ŞİMDİ MJF YANINA GİDİYOR COLE'UN ONU TESELLİ EDİYOR. ARKADAŞININ YANINDA MJF HALA. ŞANSLI OLDUĞUNU VE HER İKİ TARAFIN DA KAZANABİLECEĞİNİ SÖYLÜYOR.

Şimdi ringden çıktı ROH Tag Team şampiyonluklarını aldı getirdi. Ama Cole paçavra gibi attı kemerleri. MJF sinirlendi her şey bunun için miydi diyip attı AEW kemerini arkasını döndü vuracaksan vur dedi ama vurmadı Adam Cole! Tribünden Hug it Out chanti geldi ve İKİLİ SARILDI. AGALAR BERABERLER YİNE. İKİ İSİM SIMSIKI SARILIYORLAR. ADAM COLE MJF'İN ELİNİ KALDIRIYOR VE ŞAMPİYONU TAKDİM EDİYOR SEYİRCİYE. İKİ İSİM HEM ROH ŞAMPİYONLUĞU KUTLUYOR HEM DE MJF KENDİ KEMERİNİ KORUMASINI KUTLUYOR. KONFETİLER HAVADA UÇUŞUYOR, HAVAİ FİŞEKLER LONDRAYI AYAĞA KALDIRIYOR. İKİLİ KEMERLERİ İLE KUTLAMA YAPARKEN.

BU ARADA AEW SENEYE TEKRARDAN ALL IN'I LONDRA'DA YAPACAĞINI AÇIKLIYOR. YİNE WEMBLEY STADYUMUNDA OLACAK ŞOV.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,269
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Ne diyebilirim ki başka… Maça dair uzun uzadıya değerlendirmemi Yüzde Yüz Güreş‘te yaptım *reklamlar* ve değerlendirmeyi yazarken bile o anlara gidip gelerek coştum. Görece zayıf bir büyük main event kartı nasıl top seviyeye getirilerek izletilir dersi verdi AEW bu hikaye boyunca. Ve işin güzel tarafı bu hikaye hala devam ediyor, hikayenin sonu nereye varacak meraktan ölüyorum resmen. Double Clothesline olayına bayıldım, o hareket bu maçta böyle bir şeyi hak ediyordu ve hakkını verdiler. MJF’i, Adam Cole’u ve bu hikayenin mimarı Tony Khan’ı -Sezar’ın hakkı Sezar’a- tek tek alnından öpüyorum. Kılçıksız 5 yıldız çalışır bu maça, ben bile böyleysem Meltzer kim bilir ne kadar bol keseden sıkacak…

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: