Jim Ross AEW'deki Geleceği Hakkında Konuştu

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,500
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Grilling JR'da konuşan efsane Jim Ross dönüşü için bir tarihi olmadığını kaydetti. Geri döneceğini açıkça belirtti ve çalışmaya devam etme niyetinde. Ross, AEW kontratının bitmek üzere olduğunu ancak bu konuda endişeli olmadığını belirtti.

"Geri döneceğim. Çalışmaya devam edeceğim. AEW ile olan sözleşmem hâlâ devam ediyor. Çok fazla zamanı kalmadı ama yeterince vaktim var. Bu ayrılık için endişelenmiyorum. İşim olsun veya olmasın. Anı yaşamaya devam edeceğim ve geleceğin neler getireceğine bakacağım. AEW için çalışmaktan zevk alıyorum. Yeni başlayan bir şirketin parçası olmak eğlenceli. Bunu işe başladığım zaman da söylemiştim. Tüm bu genç adamların kendilerini göstermeye başladıklarını görmek harika ve onlara yol boyunca rehberlik etmek için -tıpkı bir danışman gibi- yolculuğun geri kalanında orada olmayı çok isterim. Bu çocuklara yardım etmekten keyif alıyorum.

images

Kaynak

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Şirketin başlarında tavsiye verdiğin çakallar seninle dalga geçmişti kral. Collision'da de facto olarak yeni bir şirket kurulmuş olmasa kalmanı istemezdim. Trambolin kovboyları seni hak etmiyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: