PPV All In Spoiler | AEW World Tag Team Championship Match

Konular
1,749
Beğeni sayısı
823
PG Nakit
450
1
Şimdi sırada AEW World Tag Team Championship maçı var. İlk önce maç öncesi iki takımın birbirleri hakkında neler düşündüğünü anlattığı bir video izliyoruz. Ardından ilk önce Young Bucks ikilisi geliyorlar, ardından da şampiyon ikili FTR geliyor.

FTR (c) (Cash Wheeler & Dax Harwood) vs. The Young Bucks (Matt & Jack Nickson)
AEW World Tag Team Championship

Maçımızın sonunda iki tane BTE Trigger vuruyor The Young Bucks Wheeler'a. Tuşa gidiyor ama Wheeler 2.99'da atıyor. Ardından Meltzer Driver için hazırlanıyorlar. O sırada Harwood giriyor ringe Matt'i atıyor ringin dışına, ardından Nick'e Shatter Machine! Tuşa gidiyor ve BİTTİ! BU UZUN SOLUKLU, SPOT DOLU MAÇI FTR KAZANIYOR VE KEMERLERİNİ KORUMAYI BAŞARIYORLAR! THE ELITE BİR GÜNDE İKİ L ALIYOR. KEYİFTEN ÖLÜYORUZ. Maçtan sonra FTR elini uzatıyor Young Bucks'a fakat Bucks ellerini sıkmadan ringden çıkıp gidiyorlar. FTR kutlamalarına devam ediyor.

Son düzenleme:

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
1 1
Bol bol spot bekliyorduk zaten bu maçtan, ama spotlar kalitesiz değildi ve spot olsun diye konmamıştı bu çok belli. Ben maçı izlerken çok keyif aldım, ama ikinci maçlarının üstüne hiçbir maç kolay kolay çıkamaz bence. FTR sonucu da beni hayli şaşırttı, şovdanbundan önceki maçta Elite kaybetmişken burada da kan kaybetmezler diyordum. İnanılmaz şaşırttı bu iki sonuç üst üste, ama ben FTR’ın şampiyon olarak devam etmesinden çok memnunum.

Click here to login using your socials account