SD Spoiler | Her Şey İçin Teşekkürler Güzel İnsanlar

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,625
Beğeni sayısı
1,415
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
La knight elinde Mikrofon ile ringe Geliyor.

Knight, The Miz'e bir saniye içinde ulaşacağını çünkü bu gecenin Bray Wyatt hakkında olduğunu söylüyor. Ateşböceklerini temsil eden herkesi gördüğünü söylüyor, sonra bazen en büyük düşmanlarınızın en büyük yardımcılarınız olduğunu söylüyor. Wyatt'la olan kavgası boyunca onu her şeye hazırladığını söylüyor. Wyatt'ın ailesiyle birlikte resimlerini görene kadar onu bir arada tuttuğunu söylüyor, wyatt'a teşekkür ediyor.

Knight daha sonra The Miz'e hitap ediyor ve eğer Miz'in dediği gibi geçici bir modaysa bunda bir sakınca olmadığını çünkü Damian Sandow ile ortaklıkları sırasında yıldız olduğunu ve miz'in WWE Şampiyonu olduğunda The Rock ve John Cena'nın yanında arka planda kaldığını söylüyor. Miz'e onunla her zaman, her yerde buluşacağını söyler ancak ona bilge bir adamın sözleriyle Miz'in koşması gerektiğini tavsiye eder.

Finn Balor ringe geliyor.

LA Knight vs. Finn Balor

La knight Turnbuckle'dan superplex yapıyor ardından BFT vurup kazanıyor.

Kazanan: La Knight

--

Keşke gerçek olmasaydı dediğimiz bir andayız. Ringdeyiz. Işıklar kapanıyor. Ateşböceklerinin ışıkları arenayı sarıyor.

RİNGDE DUMANLAR ARASINDA BRAY WYATT'IN EL FENERİ VAR. ALLAHIM BOĞAZIM DÜĞÜMLENDİ DAHA FAZLA ANLATAMIYORUM...

Her şey için teşekkürler Güzel İnsan... Luke Harper yoldaşın olsun. Ateş böcekleri ve akbabalar seni unutmayacak hep burada bekleyecek... YAKTIĞIN BU IŞIK ASLA SÖNMEYECEK. Canlandırdığın bütün karakterlerde bizlere yaşattığın Komik, Duygusal, İyi veya kötü anıların için ayrıca teşekkür etmek lazım. Senin gibisi bir daha gelemeyecek. Yerini kimse tutamayacak.

SONSUZ TEŞEKKÜRLER
WİNDHAM LAWRENCE ROTUNDA

....​

Son düzenleme:

agaoglu23

belair
Konular
21
Beğeni sayısı
697
PG Nakit
530
Favori Güreşçi
Bianca Belair
LA Knight o kadar büyük etki bırakmaya başladı ki Wyatt'ı anma işlerini direkt Knight üzerinden yaptı adamlar ana kadroda, acayip gidiyor adam. 2023 için net MIP adayım, MVP'likte de rahat ilk 10'u zorlar.

Şov sonu hakkında yorum bile yapamıyorum, tüyler diken diken oldu. Huzur içinde yatsın Bray, @Bero kardeşim senin için de ayrı üzgünüm. İnsanın kahramanını kaybetmesi çok ağır bir durum..

Konular
1,948
Beğeni sayısı
935
PG Nakit
655
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1
LA Knight'ın promosu çok iyiydi. Wyatt'ı anmasıyla, onun efsaneleşmiş catchphraseleri ile Miz'e ayar vermesiyle tam bir Megastar promosu kesti.

Şov sonunu izlerken @Beast Incarnate ile ekrana kitlendik. Şov bittikten 2 dakika sonrasına kadar çıt çıkmadı, sonra da şöyle bir yorum yaptık anlık vaziyete...

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
LA Knight'ın yaşını maşını unutmak lazım adam gayet sağlıklı ve gayet de prime'ında. İşini çok iyi yaptı.

Bray Wyatt huzur içinde yatsın, sona kelimeler kifayetsiz.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
LA Knight'ın maçtan önceki promosu şahaneydi, hem Wyatt'ı andığı hem de Miz'e seslendiği çok güzel bir konuşma. Promoyu "RUN" ile bitirişi de tüyleri ayrı bir diken diken etti. Finn Balor'un hiçbir hırgür olmadan tertemiz yenilmesine feci keyiflendik bu arada ya söylemeden geçemeyeceğim.

Şovun kapanışı ise tek kelimeyle muazzam, böyle bir kaybımız olduğuna hala inanamıyorum ve inanmak da istemiyorum. Sanki o gaz lambasının ortasından zuhur edecekmiş gibi hissettirdi bir an, onu görmeyi istedim yani. Hala atlatamadım bunun şokunu, bir müddet daha atamam gibi. Ama her şey için teşekkür etmekten başka bir şey gelmiyor elden, bu endüstriye katacağı daha çoook fazla şey vardı ama bu 10 senelik serüvende dahi dolu dolu işler çıkarıp çok fazla şey katmayı başardı. Gittiğin yerde huzurlu olman dileğiyle, Brodie Lee ve diğer güreş efsanelerinden çokça sevgi ve saygımızı ilet oralarda...

jaques

clk
Konular
39
Beğeni sayısı
1,121
PG Nakit
220
RPG Karakteri
CM Punk
Şu şova kadar ölümünü bir türlü kabullenemiyordum. Tüm bu izlediklerimizden sonra içime feci bir öküz oturdu ne diyeyim. Işıklar içinde uyusun.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: