"LA Knight Şirketin Lider İsmi Olabilir"

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry

Eski WCW booker'ı Kevin Sullivan sadece LA Knight'ın Dünya Şampiyonu olabileceğine inanmıyor, aynı zamanda LA'in WWE'de lider isim olabileceğine de inanıyor:

"LA Knight, kendi başına yükseldi ve inanılmaz bir iş çıkardı. Onu şampiyon olarak görebiliriz. Diğer bir şey de, çalışabileceği o kadar çok rakibi var ki, müthiş bir saltanat yapabilir ve LA Knight'ı yendikten sonra öne çıkan bir sonraki adam ile rövanş maçları yapabilir. 3'lü maçlar yapabilir, yapabilecekleri, yeteneği çok fazla. Soruyu yanıtlamak gerekirse, evet LA Knight'ın orada lider adam olabileceğini rahatlıkla görüyorum."

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,270
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Yaptığı işler çok iyi, dünkü promosuyla da beni çok etkiledi, ki zaten yıllardır kumaşını da fazlasıyla ispatlamış bir adam LA Knight. Ama ben maksimum yapabileceğinin bu seviye olduğunu düşünüyorum, potansiyelinin üstüne çıkabilirse -hele ki bu yaşta- olumlu anlamda çok şaşırır ve bundan memnun olurum ama ben böyle bir gelişimin yaşanacağını pek düşünmüyorum. Yine de upper mid-card ve zaman zaman main event potalarında her zaman iyi iş çıkarabilecek bir adam olduğu da gerçek.

Styles Clash

littlefinger
Konular
95
Beğeni sayısı
1,860
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Yaptığı işler çok iyi, dünkü promosuyla da beni çok etkiledi, ki zaten yıllardır kumaşını da fazlasıyla ispatlamış bir adam LA Knight. Ama ben maksimum yapabileceğinin bu seviye olduğunu düşünüyorum, potansiyelinin üstüne çıkabilirse -hele ki bu yaşta- olumlu anlamda çok şaşırır ve bundan memnun olurum ama ben böyle bir gelişimin yaşanacağını pek düşünmüyorum. Yine de upper mid-card ve zaman zaman main event potalarında her zaman iyi iş çıkarabilecek bir adam olduğu da gerçek.

Muhtemelen dediğin gibi olacak ve muhtemelen liderlikten kasıtları da arka alan liderliği falan. Fakat WWE sürpriz yapmayı çok seven bir şirket olduğu için de LA Knight şapkadan tavşan çıkarabilir.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: