RPG Ese Amerika! Ese Cancun! Ese Kardeşlerim! Ese OÇ Amerikalılar!

Money Makerz

trapstar
Konular
115
Beğeni sayısı
610
PG Nakit
434
1 1
HUNICO girişte görünüyor. Seyirciden yoğun bir BOO alan Hunico küfürler ederek ringe doğru ilerliyor.

Anasını avradını çoluğunu çocuğunu s***** Amerikalı p** kuruları babanız geldi lan. Ananızın a**** k*****a taa Meksika'dan geldim. Kapatın lan çenenizi Perros! Puta Madres!

SD_651_Photo_022_1.jpg

ESE o**** ç****ları. Kralınız yani babanız geldi. Evet yanlış duymadınız. Meksika sınırında çok uzun süredir turist rehberliği yaptım. Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelen kişileri nehirden geçirerek Amerika'yı gezdirdim. Benim gibi bir iş insanına Twitter üzerinden ırkçı tweetler atan JBL denen kazma beyaz g**lü p** kurusuna hesap sormak için bu sefer dereden kendim geçtim.

HunicoWWE_1056.jpeg

Bir çoğunuz biz Meksika'lılardan korkuyor. ESE! Korkmalısınız da. Bizim yediğimiz baharatı yiyip de sağ çıkan görmedim AMIGO! Hola, tüm tuvaletler bizim g** deliğimizin rengini bilir! Amerika'da yakında bizim göt deliğimizin rengini öğrenecek çünkü bu aptallarla dolu ülkenin en tepesine baharatlı şekilde sıçıp ortalığı berbat edeceğiz.

Ayrıca bir çok Amerikalı kadın bana özel mesaj atmış demiş ki kocam (JBL gibiler) beni s**emiyor nolur gel sen s*k. Hepsine dönüş yapamadım ama ben ve amigolarım çok yakında evinize geleceğiz ve karılarınızı hapsedeceğiz.

Ayrıca buradan SİYASİ ESİR kardeşim Camacho'ya da RESPECT yolluyorum. Amerika'yı ele geçirip sistemlerini çökerttiğimizde kardeşim Camacho seni kurtaracağım ve tüm FAHİŞELERİ sana sunacağım! PUTA AMERICA PUTA JBL!

Son olarak burası bizim ülkemiz ve bunu kabullenseniz iyi olur!

JBL lameme las bolas hijo de puta perro racista.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: