RPG Nigel McGuinness Sıradan Bir Unvan Kazanır, O Unvan Dünya Şampiyonluğu Olur!

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
200
Beğeni sayısı
1,121
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch

nigel-mcguinness-image.jpg

FUCKIN' IN THE BUSHES! Nigel McGuinness takım elbisesiyle iki dirhem bir çekirdek girişte gözüküyor. Seyircilerin olumlu tepkileri eşliğinde ringe geliyor ve köşeye çıkıp tauntunu yapıyor. Köşeden indikten sonra görevliden bir mikforon alıyor.

0_Nigel-McGuinness-learned-magic-and-hails-once-in-a-lifetime-moment-for-AEWs-UK-fans.jpg

Dünya Şampiyonluğu müsabakasında son düzlüğe girdik bu gece itibariyle. O çocuğa gerçekten zarar vermek istemiyordum. Ona bir ağabey şefkati ile yaklaşmaya çalıştım, onunla iki Onur'lu insan gibi karşılaşmaya çalıştım ama o benim kullandığım dilden farklı bir dil kullanmayı tercih etti. Ona "evlat" diye hitap ettiğimde onu aşağıladığımı düşünüp yeni gelin tribi attı. Oysa ben ona her evlat dediğimde onu küçümsemekten çok, benden çok daha genç olan bu adama karşı yumuşak huylu olduğumu göstermeyi amaçlamıştım. Fakat şimdi anlıyorum ki 2006 Nigel ruhunu geri getirmek elzemmiş... Kimseye acımayan, istediği herhangi bir şey varsa onu söküp alan, laf anlatmakla uğraşmayıp işi direkt icraate döken Nigel ile karşılaşmak sana karabasan çökmüş hissiyatı verdirebilir Will. Belindeki altınının hakkını vermek istiyorsan, onu taşıyabilecek yeterlilikte olduğunu bana kanıtlamak istiyorsan çelik gibi vücudumu delip geçmen gerekecek. Ki bunu yapabilmen için daha 40 fırın ekmek yemen lazım evlat. 30 yaşındasın, ben de senin yaşındayken dünyanın tepesindeymişim gibi hissediyordum, ben de bu işe yıllarını harcamış veteran adamların kökünü kazıyıp sektörü şekillendireceğimi düşünüyordum, ben de genç yaşta belime bebeği takınca kendimi ringlerin ilahıymış gibi hissediyordum. Sonra ne oldu biliyor musun? Bütün bunların büyüsüne kapılıp bu ringdeki ömrümü kısalttım, kendi vücudumu bozuk para gibi harcadım. Gençlik ateşimin dumanı içinde 13 sene kayboldum. Kimi vefalı dostlar tarafından yad edildim, anıldım, kimi fırsatçı p*çler tarafından da bulunduğum konum p*ç edildi. Yani diyeceğim şu ki, gençliğinin getirdiği deli kanı sakın bu yollardan geçmiş bir adam üzerinde harcama çocuk! Senin geçtiğin yollarda hala benim ayak izlerim duruyor. Senin yaşadığın Dünya Şampiyonluğu havasını ben soludum zaten oğlum. *derin bir koku çekiyor* Ben senin üstündeki o indie çocuğu kokusunu 50 metre öteden alırım! Sakın beline o altını takıpta olduğundan farklı bir adammışsın gibi görünme çünkü değilsin. Kendini buna inandırsan da değilsin...

Senin yerin ne MAYHEM, ne PGW ne de PAYBACK, Superstars klasmanına bile girmen seni ihya ederdi... Sen hala içindeki o indie çocuğunu öldüremedin Will, beline altını aldın ama onun büyüklüğünü idrak edemedin. O unvanı beline takıp bu ringe her çıktığında belinde Dünya Şampiyonluğu varmış gibi durmuyor. Seyirciler bu manzarayı her gördüğünde Dünya Şampiyonu'nu görüp heyecana kapılmıyor. Çünkü görüntü Dünya Şampiyonluğu ama etkisi... Etkisi Zack Ryder'ın vakti zamanında taşıdığı İnternet Şampiyonluğu etkisinde. Üzgünüm Will, gerçekten üzgünüm. Belki bu söylediklerime bozulacaksın, belki aynaya bakıp belinde kemerin varken güçlü pozlar verip kendini olmadığın bir şeye inandırmaya çalışacaksın ama söylediklerim acı ama gerçek! O kemerin bir onuru, bir mazisi, bir prestiji vardı ama onu sen yok etme raddesine getirdin! Daha fazla bunu sürdüremeyeceğinin garantisini sana vereceğim evlat, bunun fragmanını sana bu gece yaşattım, acı bir şekilde hem de...

Nigel McGuinness'ın adım attığı yerde bir şampiyondan söz edeceksek o kişi yine Nigel McGuinness'dır oğlum! Nigel McGuinness kimsenin boyundurluğu altında güreşmez, Nigel McGuinness Dünya Şampiyonluğu peşinde de koşmaz! Nigel McGuinness sıradan bir unvan kazanır o unvan anca öyle Dünya Şampiyonluğu olur!

Nigel konuşmasını sürdürecekken bir müzik duyuluyor...

@Netuno

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura

Bring It Down! World Heavyweight Championship kemeri ile birlikte Will Ospreay girişte gözüken isim oluyor. Ospreay hızlı bir şekilde ringe girip, Nigel McGuinness'in karşısına dikiliyor.

oghowgjq.JPG

Will Ospreay: Güzel gösteri Nigel. Ah eski günler ne kadar güzeldi şeklinde başlayıp, sonra benim yetersiz olduğumu gösterini yaptın. Ama şimdi seni gerçeklere uyandırmama izin ver. Kimse seni ciddiye almıyor. Herkes sana ne kadar iyi olduğunu söylüyor ama bunu seni kırmamak için söylüyor. Beni yanlış anlama, ne kadar yetenekli olduğunu bizzat kendim deneyimledim. Bu yaşına rağmen vuruşların hala boynumu kırabilecek kadar güçlü. Geçmişte kazandığın başarılara bir lafım yok. Tanrının bir hediyesisin. Ama ağzını her açtığında, buradaki en büyük aptalın, sen olduğunu herkese gösteriyorsun. Buradaki herkese bir örneksin. Arka alandaki her bir yetenek, senin hayranın. Nasıl olmasın ki? Ring of Honor'un efsanesi, Nigel McGuinness'sin! Nigel McGuinness, bu iş için kendini feda eden, bu işi aşk ile yapan bir adam. Herkesin beklediği maç. İngiliz güreşinin en büyüklerinden, Ring of Honor'un en iyilerinden olan Nigel McGuinness'e karşı olmak büyük bir onu. Ama bir sorunum var. Benim karşımda olan adam, Nigel McGuinness değil. Karşımda olan adam Steven Hawort! Ben karşımdaki adamı sevmiyorum. Çünkü Stewen Hawort, eskilerin güzelliğini yad edip, geleceğe kendini kapatan bir adam. Tarihin nostaljisinde kaybolmuş bir ihtiyar. 2006 ruhundan bahsediyorsun Steven ama gözlerine baktığımda, çok daha başka bir şey görüyorum. Karşımdaki adamın gözlerine baktığımda yorgunluğu görüyorum. Rakiplerini paramparça eden, bunun için hiçbir engel tanımayan o efsanenin gözlerine baktığımda, paramparça bir ruh görüyorum.

va.JPG

Ospreay önce kemerine, sonra Nigel'a ve en son da seyircilere baktıktan sonra konuşmaya devam ediyor.

Will Ospreay: Sen ringlerde değilken, bu sektörü ayakta tutan, bendim. Ama sen bu ringlere geri döndüğünde de, bu sektörü ayakta tutacak isim, yine ben olacağım. Bana istediğini diyebilirsin Nigel. Ama gecenin sonunda, bana şampiyon diyeceksin. Yine de buna aldırma, yorumlarına devam et.

Will Ospreay mikrofonunu atıyor ve gülümseyerek Nigel'a bakıyor. Görüntüler böyle sonlanıyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: