Artık RAW İzlemiyorum

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,625
Beğeni sayısı
1,417
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Ben artık Cidden bu Judgment Day oluşumu dağılıp gidene kadar RAW'ı açıp izlemem. Dalga konusu değil bu sefer dün raw şovunda bardağı taşırdılar. Başka rezillikler de mevcut tabi ama Judgment Day'ın şovu taşıması çok ayrı bir rezillik.

Yaklaşık 1 aydır sürekli aynı RAW şovunu izliyoruz. Açılışta bir Judgment Day olayı sonra onlara meydan okuyan bir takım genelde Owens & Zayn. Dalga geçer Gibi dünkü şovda Zayn bir dahakine bol şans diyordu. Daha kaç defa olacak? Şovun kapanışında da onlara meydan okuyan takımla maç işte. Maçta ya Mitb çantasıyla vurup bitiriyorlar ya da diğer takım temiz kazanıyor. Şovu izlemeden yazsam tartışma konularını eksik bir şey çıkmaz.

Drew Mcintyre ve The Miz'in şamar oğlanı olması... The Miz bu şovda Akira Tozawa'ya yenildi abi ötesi varmı daha? Drew desen New Day ile uğraşıyor. Bomboş takım olayları.

Bir ana kemer şampiyonu var dedik brandın o da ingilizce bilmeyen adamla feud'a girdi. Bu akşam ki şovda yoktu bile zaten Seth.

Şu brand'da izlenilebilir tek şey Gunther. The Miz vs. La Knight feud'unun akira Tozawa olayı ile içine ettiler maalesef.

Velhasıl kelam ben açılışta ve kapanışta Judgment Day olmayan, RAW GİBİ BİR RAW ŞOVLARI GERİ DÖNENE KADAR RAW İZLEMİYORUM.. Teşekkürler.

@The Lunatic Fringe @The MANIAC @Johnny Sack @agaoglu23 @The Underground GOAT @ReQuem @KALKTI!!!! @Beast Incarnate @Maraz Ali @Badger @Johnkorey @Sosa

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Bobby Lashley'in WWE şampiyonu olduğu, Styles & Omos'un takım kemerleriyle gezdiği ve Orton & Riddle ikilisinin şov yaptığı RAW dönemi vardı, güncel RAW takip ettiğim son dönem. Yerden yere vurulup aşağılanıyordu. İşte o dönem şu an ki döneme 100 basar.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: