Bitirdiğiniz Albümler

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
tpabalbumcover.jpg

Baştan sona dinleyip bitirdiğiniz albümler hakkında görüşlerinizi bu konu altından yazabilirsiniz.​

ajkoy2j

bana kitap al
Konular
2
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles

Kronolojik sirayla Floyd albumlerini dinlemeye devam ediyorum. Su ana kadar dinledigim dort albumden de mutlu ayrildim, yine de hala ayni janradaki "The Court of The King Crimson"in seviyesinin yakinindan gecen olmadi. Sirada grubun en unlu albumu Dark Side of The Moon var. Burdan itibaren beklentiyi yukseltiyorum.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1

Kronolojik sirayla Floyd albumlerini dinlemeye devam ediyorum. Su ana kadar dinledigim dort albumden de mutlu ayrildim, yine de hala ayni janradaki "The Court of The King Crimson"in seviyesinin yakinindan gecen olmadi. Sirada grubun en unlu albumu Dark Side of The Moon var. Burdan itibaren beklentiyi yukseltiyorum.

Hoca King Crimson'ın o albümü başka bir seviye zaten onu geçen albümler gözümde Dark Side of The Moon ve The Wall'dur.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Ikinci album ilkine cok benzer gelince King Crimson dinleme olayini rafa kaldirmistim. Red albumunun bayagi begenildigini biliyorum, onu dinleyerek donme niyetim var reislere.
Floyd'u her zaman daha çok severim aynı şekilde Camel'ı da. 3. sıraya koyarım King Crimson'ı.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: