RPG Delirmek Üzere

Re7o

Capeless Crusader
Konular
271
Beğeni sayısı
269
PG Nakit
395
Favori Güreşçi
The Rock

Reading, Pensilvanya'da Bir Bar.. Gece Saatleri..
AF1QipNQDpuFOj0CPAjh-XZIcZk33Hgz3ngIC7USHyAf=s680-w680-h510

Bar taburesinde tek başına oturmuş üzerinde kapşonlu bir adam görüyoruz. Kafasını kaldıramamasından muhtemelen 10. shot'ını içtiği tahmini yapılabilir. Tek oturan bu adam elindeki viski bardağını bir anda kafasına dikleyip fondip yaptı ve daha bardağı masaya bırakmadan barmene seslendi.
55ga89r.png

???:
Hey! Doldur şunu.
Barmen:Emin misin dostum? Bu akşam biraz fazla gidiyor gibisin. Bence artık kalkıp eve gitsen iyi olur ne dersin?
???:Çeneni kapat ve işini yap. Doldur diyorsam doldur!

Kapşonlu adamın bağırmasıyla birlikte bardaki diğer insanlar da ona bakıp kendi aralarında söylenmeye başladılar. Durumu fark eden barmen yavaşça kapşonlu adama doğru eğildi.

Barmen:Burdan git dostum.. Yoksa seni zorla çıkaraca...

Barmen sözünü bitiremeden kapşonlu adam ani bir hareketle barmenin yakasına yapıştı ve cebinden çıkardığı keskinleştirilmiş iskambil kağıdını adamın boğazına dayadı. Kartın üzerinde Ace sembolü görünüyordu. Barmen panikledi..

???:
Dinle beni.. Zor birkaç ay geçiriyorum anlıyor musun? Yani zor bir zamandayım nasıl derler... Bu barın kapatıldığını ve birkaç ay evde oturmak zorunda olduğunu düşün. He he.. Zor olurdu değil mi senin için? Benim için çok zordu, çok zor.. Şimdi burada birkaç kadeh viski içmek istiyorum ve sen buna engel olmaya çalışıyorsun yani bu beni biraz üzdü nasıl desem şimdi bu kartı aniden boğazına saplamak istiyor gibiyim... *Gülerek* yapabilir miyim sence? Ne düşünüyorsun hm? Müşteriler etrafa kan sıçramasından rahatsız olurlar mı?

Adamın tehditlerini duyan bazı müşteriler ayağa kalkıp adama doğru hamle yaptılar ama kapşonlu adam barmenin kafasını masaya vurup hemen üzerine gelenleri karşıladı. Adamlardan birini tek yumrukla yere indirirken diğerini de boğazından ve gövdesinden yakalayıp arkasındaki masanın üzerine atıp masayı parçaladı.

Üzerine gelenleri etkisiz hale getirdikten sonra kapşonlu adam tekrar barmene yöneldi. Barmen yarı baygın şekilde masanın üzerinde kendine gelmeye çalışıyordu. Adam onu saçlarından kavradı ve kafasını kaldırdı.

???:
Dinle dostum... Sen iyi bir adamsın anlıyor musun? İşine ve işinin huzuruna sahip çıkarsın ne güzel bir davranış seni tebrik ederim. Üzülme.. Sadece yanlış adama denk geldin bu akşam bunlar hayatta olan şeyler yaniii.. Ben olmasam bir başkası olabilirdi.Ne demek istediğimi anladın mı? Hm?.... Neden konuşmuyorsun kafanı mı vurdun bir yere ha?! Beni ciddiye almıyor musun?!!

Birden sinirlenen adam barmeni yakasından tutarak kendine doğru çekti ve omzuna aldı ardından gördüğü ilk masanın üzerine fırlatarak masayı paramparça etti. Nefes nefese kalan kapşonlu adam yavaşça kapşonunu açtı. Aynı anda telefonuna bir mesaj geldi. Mesajı okuyan kapşonlu adam sessizce gülmeye başladı.

tmjrq6q.png

Mesaja hızlı bir cevap yazdı ve telefonunu cebine koyduktan sonra gülüşü kahkaha döndü. Kameralar yavaşça kapşonlu adamın yüzüne odaklandı ve adamın kim olduğu anlaşıldı..

Ace Austin..

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: