RPG Biz Getirdik Bunu Endüstriye Oğlum!

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
204
Beğeni sayısı
1,131
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Arka alandayız. Nigel McGuinness MAYHEM logosunun tam önünde. Saçları hafiften dağınık ve terli. Takım elbisesindeki kravat yerinde değil.

Backstage%2BTalk.gif

Geçtiğimiz hafta olanlar... Birileri beni küçümsemeye çalıştı, birileri kendini bir b*k olduğuna inandırdı, birileri hiç yapmaması gereken, aklından bile geçirmemesi gereken şeyleri fiiliyata dökmeye çalıştı ama sonunda ne oldu? Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan da oldu. Yani Dünya Şampiyonu olmak isterken o unvanı taşıyacak ringlerden de oldu. Nigel McGuinness böyle bir adam değildi, Nigel McGuinness SAF güreşin membandan gelen bir adam ve dolayısıyla biriyle bir derdi varsa bunu ringde, belirli kurallar çerçevesinde hallederdi. Özür dilerim millet ama Samoa Joe denen kibri kilosunu aşmış adam bana başka bir şans bırakmadı. O yeteneksiz bir güreşçi değil, sadece aptal. *Kızarcasına sırıtıyor* Sadece aptal... Ve bizim işte aptalların sonunu bilirsiniz... Şekil A'da gördüğünüz üzere. Joe'ya bütün merhametimle yaklaşmaya çalıştım, samimi söylüyorum bunun olmaması için çabaladım ama o çocuğun ağzını bilirsiniz, kendisi kilosunun çeyreği kadar s*çar ve s*çamadıkları da zaten ağzından kelimeler şeklinde dökülür. Bir şeyler elde etmek istiyorsan ring içi hünerini konuşturmalısın, ağzından tükürükler saçarak sadece bir ucube gibi gözükürsün ki ben ucubelere tahammül edemem. Tahammül edemediğim ucubelerin sonu da spiker masasına serilerek oluyor.

Ospreay'in emaneten taşıdığı unvana ulaşmam için önümdeki ufak pürüzü de ayağımın altından çektiğime göre artık tek odak noktam o. MAYHEM'in bekası için seninle aynı yolda, sırt sırta yürüyebilirim Will, dediğim gibi MAYHEM senden ve benden, omzundaki unvandan daha büyük bir olgudur. Daha büyük bir olgudur ama bu yolda da MAYHEM'i temsil edecek olan adam sen olmayacaksın çocuk... O unvana sahip olman seni sadece Dünya Şampiyonu yapmıyor. MAYHEM'in başındaki adam, yüzü, onu temsil eden şahsiyet konumuna da evriliyorsun ki bu çok ama çok saçma. Henüz 30'unda bir çocuksun oğlum... Beline unvan takmış olmandan çok bir şeyleri temsil ediyor olman gerçeği bana hiç mantıklı gelmiyor. Sahip olduğun şey için 1 numaralı adayım ama sen bana emanetine sahip çıktığım adam diye hitap edebilirsin, bu yanlış olmaz.

Benim güreş endüstrisine kendimi kanıtlamama gerek yok, bu faslı çoktan geçtik. Endüstrinin içinde yer alan insanlar kendini bana kanıtlamalı çünkü sizin şu an yaptıklarınızı biz yaptık zaten oğlum. Biz getirdik bunu endüstriye oğlum! Sizlerse kaymağını yiyorsunuz ki helali hoş olsun. Bütün bu gayretler, çabalar da onun içindi zaten. Ancak insan kadir kıymet de görmek istiyor bazen. O yüzden buraların kıdemli ismi olarak Dünya Şampiyonluğu benim omuzlarımda var olmalı. Var olmalı ki MAYHEM de var olabilsin! MAYHEM'in tepesindeki adam çoluk çocuk takımından olmamalı... Nigel McGuinness olmalı, SAF güreşi hala diri tutabilecek yeterlilikte bir adam olmalı!

McGuinness son sözlerini söylüyor ve saçını arkaya doğru tarayarak oradan ayrılıyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: