Kevin Owens Shane Mcmahon'a Ayar Çekiyor

Baroš

🦁
Konular
85
Beğeni sayısı
398
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk

Shane Mcmahon: Gerçekten mi Kevin? Biliyor musun Kevin, birdenbire bana hizmet edilmesinin tesadüf olmadığını görebiliyorum. Ve elimde tuttuğum şey hakkında yüz yüze konuşabiliriz çünkü senin söyleyecek bir şeyin olduğu kesin. Ona bir mikrofon verin. Her şey yoluna girecek çünkü bir şey hakkında konuşacağız. Dışarı çıkabilirsin. Konuşmam gerek adamım. Bilmediğiniz şey ise şu an elimde tuttuğum şeyin tarihteki en büyük haksız fesih davası olduğu. Kevin Owens kazanırsa, kendisine 25 milyon dolar verilecek. Bu çok büyük bir rakam Kevin. Kevin şu an sana bakıyorum--

Kevin Owens: Konuşmamı istediğini biliyorsun. Belki de aptal çeneni kapatıp dinlemelisin, seni aptal herif. Neden biliyor musun? Çünkü birkaç hafta önce buraya geldiğimden beri herkesin senin hakkında yıllardır düşündüğü şeyi yüksek sesle söyledim, ki sen burayı kişisel oyun alanın yaparak mahvettin, yerle bir ettin. Evet sen. Beni hedef alıyorsun. Hayatımı cehenneme çevirmeye çalıştın. Bir örnek, Summer Slam'den sonra, sahtekar hakeminiz Elias'ı dövdüğüm için bana 100.000 dolar ceza verdiniz. Yine de ne oldu? Bir yetkiliye elimi sürmemeliydim, değil mi? Geçen hafta Chad Gable'la yaptığın maçın hakemiyken ne oldu? Bir bakayım. Oh, işi bitiremedin. Sonra da bir korkak gibi arkamdan saldırdın. İtaatsizlik ettiğim gerekçesiyle beni kovdun. Gördün mü, benim davam burada yatıyor. Benim durumum burada yatıyor, itaatkar olmadığım gerçeği. Aslında tam tersi oldu. Çünkü bu iyi. Haftalarca o 100.000 doları aşan para cezasını benim üzerimde tuttun. Sonunda, geçen hafta, gururuma yenik düştüm. Ailem için en iyisinin ne olduğunu düşündüm ve ne kadar hasta olsam da tam olarak benden yapmamı istediğin şeyi yaptım. Sana yardım etmeye çalıştım. Chad Gable'ı yenmene yardım etmeye çalıştım ama sen yine de başaramadın. Kaybettin. Seninle mantık yürütmeye çalıştım. Seninle savaşmaya çalıştım. Geçen hafta sana yardım etmeye bile çalıştım. Ama şimdi tek yapmak istediğim seni incitmek. Ama sonunda bunu yapmanın en iyi yolunun seni en çok acıtan yerinden vurmak olduğunu anladım ve bu senin gururun. Shane, bu konuda hata yapma. Bu paradan çok daha fazlası var. Bir davam var ve bunu biliyorsun. Bunu yüzünde görebiliyorum. Haklı bir davam var. Ama sanırım o kağıtları tam olarak okumadın çünkü bu sadece senden milyonlarca doları almakla ilgili değil ki bu harika hissettirecek ama orada başka bir madde daha var. Eğer kazanırsam buraya geri geleceğim, bu ringin ortasında duracağım ve tüm WWE Evreninin önünde senin ölü gözlerine bakıp Shane McMahon kovuldun diyeceğim!

Son düzenleme:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: