(YAYINDA) Beast Incarnate İle Yüz Yüze #7: Layne Staley

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,271
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
202004.jpg

Beast Incarnate: Yüz Yüze'nin yeni bölümüne hepiniz hoş geldiniz! Bugünkü konuğumu hemen takdim ediyorum. İstisnasız herkesin sevgisini kazanan, sempatik ve 'eski, rap müzik yazarı @Layne Staley geliyor!

Beast Incarnate: Lakot'um hoş geldin. Hız kesmeden sorularımıza geçelim. İlk soru @Deathmatch Classic'ten gelmiş:

"Elif Saraç'la ben denizde boğuluyoruz birimizi kurtarma şansı var."

Layne Staley: Peltek güzelim ya. Son bir aydır ikimizin kafayı aldı avcuna pinpon topu gibi oynuyo allahsız. Soruya gelirsek, Murat Erol kardesim de "buna değerdi" diyeceği bir şeyin uğruna ölmeyi tercih ederdi diye düşünüyorum.

Beast Incarnate: Elif Saraç gibi bir güzellik varken Murat Erol ahrazını boğulduğu yerden kurtarmak akıl karı bir iş olamazdı zaten. Bu soruya olması gereken cevabı vereceğini biliyordum Lakot'um...

Beast Incarnate: Sırada @Caliph'in sorusu var:

"Tortu mu ben mi?"

Layne Staley: Seninle beraber tortu dosto. Muhtemelen bu akşam yapılır hatta.

Beast Incarnate: Şu muhabbete dair hiçbir fikrim olmadığı için çenebazlık yapamıyorum maalesef...

Beast Incarnate: @keka'nın sorularıyla devam ediyoruz:

"1- Hiç hayatının bir döneminde bile rap ile ciddi bir yol çizmeyi düsündü mü

2- John Cena ile aktif olacak mi yoksa Superstars yolcusu mu? ADR ile girdigi feud hakkinda düsünceleri

3- Çilekler vs. Harem toplu dövüs olsa karşıdan kimi match edip onunla teke tek açılır diger eslesmeleri de yazsın kim kimle acılır bi de mac ici ihanet gelir mi ardaelci mesela cilekleri satıp harem icin dövüsür mü"

Layne Staley:

1- 2018-19 arası lise son sınıf-üniversite birinci sınıf arası yıllarımda düşünüyor ve istiyordum. Sonra aile beklentileri, akademik durumlar, lisede beraber rap ile uğraştığım ekip ile arkadaşlık anlamında çatırdamalara uğramamla birlikte benim için evde sıkıldığımda kendi kendime acapella attığım, bazen de arkadaş ortamında "hadi bi tane patlat ya" diye rica edildiğinde yaptığım bir "hobi" haline geldi rap müzik...devamı gelir mi...bilmiyorum.

2- John Cena ile aktif olmak istiyorum, aktif olmaya da çalışıyorum. Superstars'ın kapısından girmem. ADR ile olan feudumdan memnunum ama son şovda karaktere yazılan rap kısımlarını beğenmedim işin doğrusu. Şovlarda yer alan kısımları kontakt kurabilirsek ben de yazabilirim, biraz daha sağlıklı olabilir belki de...bilemedim.

3- Çilekler ve Harem OG'z dövüş muhabbetleri mahvediyo beni cidden. Çilekler ve Harem OG'z toplu buluşması yapıyoruz, Caferağa playstation cafe'ye gidip toplu WWE 2K23'de Royal Rumble oynuyoruz mevzuyu bu sekilde çözüyoruz abi.

Beast Incarnate: Lakot seni döve döve rap müziğe geri döndüreceğim. İnanılmaz bir cevhersin oğlum sen, vallahi böyle bir yeteneğin ellerimizden kayıp gitmesine izin vermem. DoT Cena ile buralarda pratiğini yap, sonrasında seni piyasada yeniden canlandırıyoruz dosto. Çilekler vs. Harem sorusuna ise kahkaha attık ya, günün sonunda @Caliph sizin içinizden mezar taşıyla geçip Harem'e win yazar deriz...

Beast Incarnate: Sırada @Johnkorey'nin 3 sorusu var:

"1- En sevdiği meyve?

2- Benim hakkında ne düşünür?

3- Zaman zaman Mert Gümüş ile karıştırılmak nasıl hissettiriyor?"

Layne Staley:

1- En sevdiğim meyve ÇİLEK dostum.

2- Mehmet Sakarkaya hakkında pozitif şeyler düşünüyorum. Kendisini gün içerisinde spotify'da Toygar Işıklı'nın Çukur dizisi için yaptığı eserleri dinlerken dikizliyorum bu arada.

3- Mert Gümüş ile çok fazla karıştırıldığım olmadı ya. Adaştır ama dostlar bana hitap ederken "Mert"i çok tercih etmez zaten ya. Lakottur o Lakot.

Beast Incarnate: Puhahahahaahahahahahahahah 2. sıradaki aktiviteyi bir tek ben yapıyorum zannediyordum, yalnız olmadığımı fark edince kahkahayı bastım nedense. 3. soru hakkında ise söylenecek çok bir şey yok... Bir insanın başına gelebilecek en kötü şey olabilir ya MERT GUMUES ile karıştırılmak. Ama Lakot'um da son dediğinde haklı, zaten soyadıyla seslendiğimiz için hiç öyle bir karışıklık oluşmadı aslında.

Beast Incarnate: Sırada @jaques'in sorusu var:

"Otto mu Ohannes mi?"

Layne Staley: Birileri forumdaki favori güreşçimi gözünden kaçırmış.

Beast Incarnate: Cevabın inceliğe bak, böyle inceyi Odegaard görmüyor a.

Beast Incarnate: @Coup de Grâce'nın sorusuyla devam ediyoruz:

"Kadıköy buluşması ne zaman gerçekleşecek?"

Layne Staley: Sen ne zaman gelirsen babajım.

Beast Incarnate: Ulasylmz'ı bu yazki izin sezonunda ben çaldım maalesef, Lakot ve Harem tayfaya BAŞINI bıraktık diyoruz oyyyyyyyyyyyyy.

Beast Incarnate: @The MANIAC'ın sana 3 sorusu var:

"1- Hakkımda ne düşünür?

2- Dean Ambrose mu Jon Moxley mi?

3- Rap dünyasının en iyisi kim?"

Layne Staley:

1- Ustam çok fazla tanışma fırsatı bulamadık seninle. Genel olarak bu sitede, ortamda, nasıl adlandırırsanız artık, herhangi bir problem yaşamadığım herkes hakkında iyi düşünüyorum. Senin için de aynı şekilde. Avatar harika ama onu diyeyim.

2- Vallahi doğrusu ben en son güreş takip ettiğimde Dean Ambrose'un WWE'deki son demleriydi. Yıllardır güreş takip etmiyorum ama ettiğimiz zamanlarda da pek tabii Jon Moxley'nin indy dönemlerine hakimdik. Dragon Gate-CZW era Jon Moxley derim.

3- Rap dünyasının en iyisi çok yuvarlak soru be ustam. Yaşayanlar arasında mı, yerli mi, yabancı mı, cevapların açıldığı konuda detaylandırırsan tekrar konuşalım bunu.

Beast Incarnate: Şu an güreş izliyor olsaydın AEW Mox'a bayılırdın Lakot güvencesini vereyim. Ben Dean Ambrose'u hiç sevmezdim, sıfır oğlu sıfırdım. Ki o dediğin son demlerinde biraz biraz seviyordum, o süreç de biraz AEW kasa Mox'a geçiş süreci gibi bir şey oldu Ambrose için. Şimdiki Jon Moxley'nin tadından yenmez gerçekten.

Beast Incarnate: @Kras Mazov'un sorularıyla devam ediyoruz. Onur'un sana tam 5 sorusu var:

"1- naber?

2- İkinci sorum da RPGlerde yapmış olduğun en büyük pişmanlığın neydi?

3- Hayatında bir şeyi değiştirebilme fırsatın olsaydı ve bunun kesin gerçekleşebileceğini bilseydin o ne olurdu?

4- Dinlediğin en iyi rap parçası hem Türkçe hem yabancı?

5- Oynarken en çok zevk aldığın bilgisayar oyunu?"

Layne Staley:

1- yorgun ama geleceğe dair ümitli.

2- RPGlerde yaşadığım spesifik bir pişmanlık hatırlamıyorum ya. Belki şeyi söyleyebilirim, PURE döneminde Triple H ile tek maçlık bir PPV karşılaşmam vardı. RebelVoice oynuyordu o dönem HHH'i. Karşılaşmayı kazanacak bir promo performansı gösterdiğimi düşünüyordum. Sonra sebebinin ne olduğunu şu an hatırlayamamakla birlikte, ekibe bu maçtan sonra RPGye ara vereceğimi belirten bir mesaj atmıştım. Onlar da sağ olsunlar anlayışla karşılamışlardı ve maçı kaybederek ara vermiştim. Daha sonra öğrendim ki benim karakterim için üst potalarda planlar varmış fakat benim ani ara verme kararımla rafa kalkmış. Belki de oynamalıydım.

3- Lise üçüncü sınıfa tekrar dönüp akademik kariyerimi baştan inşa ederdim ya. Aslında şu anki akademik durumlarımdan memnunum fakat çok karman çorman oldu ve doğrusu son iki senede biraz yıprattı beni. Daha düzgün ve kararlı ilerletmek adına bir reset atmak isterdim kendime.

4- Türkçe rap için favori parçamı rahatça söyleyebilirim fakat işin yabancı kısmı için net bir tane parça ismi veremem ya. Eski nesil-yeni nesil arası çok mekik dokuyorum çünkü müzik dinlerken. Ama favorilerimden birini söyleyebilirim.

yerli:

Henüz 9-10 yaşlarında bir veletken benden 7 yaş büyük ablamın bir rap dinleyicisi olmasından sebep rap müzik çalan bir evde büyüdüm. Benim için yeri çok ayrı olan bir parçadır.

yabancı:

5- Need For Speed: Most Wanted abi. Ama 2005 Most Wanted ha. Öyle fasülyesine oynamam, pis oynarım.

Beast Incarnate: Şu Raziel'e konuştuğumuzdan beri bi dalamadım Lakot ya, ama bir gecemi komple ayıracağım. Bu şarkıyı da koyuyorum hatta arkaya şimdi...

Beast Incarnate: Sıradaki sıra @Dragon'dan gelmiş (maalesef):

"Kendisinden DİYET tavsiyeleri alabilir miyiz"

Layne Staley: dogan yavuzerin diyetisyene danısmak farz oldu artık.

Beast Incarnate: Dıyetısyenın yanında bızım vıdeo tayfalı meme muhabbetlerını fazla kacırınca dıyetısyenın bıze cektıgı muamele @Dragon @Layne Staley

Diyetisyen makarası hayvan gibi özlenmiş bu arada ya, kaç gecedir toplaşmıyoruz bi ara beni presslemeniz var gibi...

Beast Incarnate: Sırada @Akashi'nin soruları var. Sefa sana 2 soru sormuş:

"1- yakın zamanda kendisine önerdiğim "tıklayıp kaçacaksın" tavsiyesine ne zaman katılır?

2- opia cafedeki garsonla evlilik ne zaman?"

Layne Staley:

1- Katılmamıza ramak kaldı. Duygusal açıdan uzatmaları oynuyoruz diyebiliriz dosto.

2- Ömrümü ömrüne katayım onun ya. Opia Cafe date ne zaman ya, gözümüzde tüttü yine.

Beast Incarnate: İlk sorunun cevabına bak... Az önce senin ben olduğunu öğrendim, ne eksiğim var şu an ne fazlam...

Beast Incarnate: @KALKTI!!!!'nın sorularıyla devam ediyoruz:

"1- Niye intihara meyilli?

2- RPG'de aşağı yukarı aynı tarz karakterleri oynamamız bir aşk hikayesinin başlangıcı olabilir mi? (Dean Ambrose, DoT John Cena)"

Layne Staley:

1- Daha uzun uzun bir süre buradayız ya. Bişiyok bişiyok bişiyok bişiyok...

2- Kuvvetle muhtemel. Bunu ben de düşündüm.

Beast Incarnate: Şu şekil bir aşk hikayesi küllendirmezseniz şerefinizi...

maxresdefault.jpg

Beast Incarnate: Sırada @satriale'nin 2 sorusu var:

"1- Kanka dürüme bir daha ne zaman ugrar?

2- rpgde mOx neden almadi abı?"

Layne Staley:

1- Dönem açılınca göztepe yerleşkesi semalarında olacağız..

2- Aslında ben Dean Ambrose ismini daha çok seviyorum tüm olay bu abı. RPGde oynarken de karakterin ismi Dean Ambrose olsa da tipini face claimi Jon Moxley halinden tercih ediyorum zaten.

Beast Incarnate: Face claimi eski Dean Ambrose'dan tercih edenlerin aklından şüphe duyarım dosto zaten...

Beast Incarnate: @Rise Above Hate'in sorusuyla devam ediyoruz:

"İki Mert olarak ne zaman bir araya geliyoruz?"

Layne Staley: kafamı kaldırabildiğim zaman ya..yıkımız bu aralar.

Beast Incarnate: CEVABIN KAÇAMAKLIĞA BAK İNİM İNİM İNLEDİK GÜLMEKTEN ALSKFDLFADKJFALDSJKFDSALJKAFSD ADAM MERT GÜMÜŞ'TEN ŞU ŞEKİL SIYRILDI

Beast Incarnate: Allahımmmm ne güldüm ya, neyse neyse sakinim... @The Gold Standard'ın sorusuyla devam ediyoruz, davet demek daha doğru olur hatta:

"Pro Clubs var mı"

Layne Staley: +

Beast Incarnate: Kısa ve öz... Sırada @Sosa'nın 2 sorusu var:

"1- Benim karakter(Cody) hakkında ne düşünüyor?

2- Superstars olası bir Survivor Series'de 2019 NXT gibi masaya koyar mı?"

Layne Staley:

1- Cody Rhodes'a papatya çayı öneriyorum hocam. Son promonu okumuştum, ateş püskürmüşsün yahu.

2- Umarım koymazlar abi.

Beast Incarnate: Hele bir koysunlar... Ekteki gibi haşlama işi olur çoluk çocuğu

tumblr_pbxpsfoQoc1wydp07o4_500.gif

Beast Incarnate: @ReQuem'in sorularıyla yavaş yavaş programda sona yaklaşıyoruz. Berat'ın sana 2 sorusu olmuş:

"1- Twitter kızlarından olur mu babam?

2- Şöyle bir sağlam şarkı önersin bize 2-3 tane."

Layne Staley:

1- eşleşmeye bağlı hocam...

2- Sarayım abime...gelsin.

(evet özellikle stüdyo değil, bu versiyonu)

Beast Incarnate: Eşleşmeye falan bağlı değil, Twitter kızından dünyada ahirette OL-MAZ hacı. Bu kadar netizdir maalesef...

Beast Incarnate: Son olarak adettendir ben de sorumu sorayım:

"En sevdiğin dizi?"

Layne Staley: Son sezonu hariç Game of Thrones ve yeri ayrı olan Doctor Who.

Beast Incarnate: Balon diye bir dizinin olduğundan haberim yoktu ama Doctor Who güzeldir, başlayıp yarım bıraktığım 876 milyon diziden sadece bir tanesi...

Beast Incarnate: Ve böylece programın sonuna geliyoruz. Keyifli bir programdı bence, katılımın için çok teşekkürler Lakot'um. Ve tabii ki sorularını esirgemeyen siz üyelerimize de teşekkürü borç bilirim. Yüz Yüze'nin sıradaki bölümünde görüşünceye dek; hoşça kalın, sağlıcakla kalın...​

Layne Staley

🍓 original
Konular
15
Beğeni sayısı
545
PG Nakit
155
Favori Güreşçi
alper mizanin
Beast Incarnate: CEVABIN KAÇAMAKLIĞA BAK İNİM İNİM İNLEDİK GÜLMEKTEN ALSKFDLFADKJFALDSJKFDSALJKAFSD ADAM MERT GÜMÜŞ'TEN ŞU ŞEKİL SIYRILDI
adamın ortalık karıştırma şaka mıydı a

sorular için teşekkürler dostlarım şöyle böyle muhabbetledik sizlerle diyelim. güzel bakın kendinize, iyi forumlar la.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,337
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Kendisini gün içerisinde spotify'da Toygar Işıklı'nın Çukur dizisi için yaptığı eserleri dinlerken dikizliyorum bu arada.
Dikizlendiğim şeye bak gümledik. Biri Travis Scott dinler biri de Yıldız Tilbe.

Güzel röportaj olmuş. Ellerinize sağlık dostolar.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
805
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Benim sorulara verdikleri cevaplar güldürdü hakikaten bir de kısa ama öz cevaplar vermiş soruların geneline. Kendisini pek tanımasam da renkli bir kişilik olduğunu anladım şahsen. Ağzınıza sağlık.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,063
Beğeni sayısı
1,042
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Soruya gelirsek, Murat Erol kardesim de "buna değerdi" diyeceği bir şeyin uğruna ölmeyi tercih ederdi diye düşünüyorum.
Kesinlikle bu arada Lakot'u test ettim o soruda ve doğru cevabı verdi aslan gardaşım.

Layne Staley

🍓 original
Konular
15
Beğeni sayısı
545
PG Nakit
155
Favori Güreşçi
alper mizanin
Benim sorulara verdikleri cevaplar güldürdü hakikaten bir de kısa ama öz cevaplar vermiş soruların geneline. Kendisini pek tanımasam da renkli bir kişilik olduğunu anladım şahsen. Ağzınıza sağlık.
Ya onu ben de şimdi fark ettim. Yer yer uzun cevap verdiğim de olmuş ama aynı oranda kısa kestiğim de olmuş..can sağlığı diyelim. Teşekkür ederim bu arada ustam. 🤩

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: