Asuka: STARDOM Beni Yok Etmek İçin Kurulan Bir Şirket

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,500
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry

Ben kimseyi pohpohlamam. Japonya'da bile medya benden nefret ediyordu çünkü medyaya yağ çekmiyordum. Japonya'da benim dışımda herkes medyayla flört ediyordu. Hayranlarımla ilgilenmek için medyayla tek başıma savaştım. Bu yüzden Japon medyasının bir kısmı hala benden nefret ediyor. Bu yüzden hep serbest çalıştım.
Ve Japonya'daki herkes benim Joshi Pro karşıtı olduğumu bilir. Her zaman.

Pro Wrestling Weekly'nin eski genel yayın yönetmeni birkaç kez bu noktaya değindi. Yani, Stardom beni yenmek için kurulmuş bir organizasyon. Beni kişisel olarak yok etmek için kurulmuş bir organizasyon. Ama beni yenmeyi başaramadılar. Ondan sonra onlara ne olduğunu bilmiyorum çünkü ben Amerika'ya geldim.

Son düzenleme:

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,543
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Kana kendi manifestosunu yayınlamış, buradan insanlarla tartışmış, çoğu yerden de yasaklı. Stardom konusunda elbette Stardom sırf Kana'yı bitirmek için kurulmadı. Bunu demesinin nedeni, Nanae Takahashi ile kavgalı olması. Nanae, Stardom'un founderlarından birisi. İkisinin arasında sıkıntılar olduğunu düşünürsek, böyle tepki vermiş. Yanlış anlaşılmaları düzelteyim.

Arthur Morgan

#Hedef25
Konular
34
Beğeni sayısı
207
PG Nakit
40
RPG Karakteri
Harland
Favori Güreşçi
Cody Rhodes
Olaya tepkim tam olarak şu
John Cena Omg GIF

Ganbarimasu

Ayın Üyesi
Konular
264
Beğeni sayısı
569
PG Nakit
925
Japonya'da (ve genel olarak asya'da) genellikle 30-40 yaşlarında bekar erkeklere "waifu delüzyonu" hizmeti veren birçok ajans var. Bu sektör pop idollerinden hava durumu sunucularına kadar uzanıyor. Ne kadar güreş anlamında çok iyi olsalar da birçok Joshi şirketi de bu idol sektörünün bir parçası. Şovları orta yaşlı atletli abaza dayılarla dolu, ve güreşçilerin bikinili albümlerini yapıp o dayılara satarak gelir elde ediyorlar. Anladığım kadarıyla Asuka da bu anlayışa ve bu sektörü besleyen medayaya karşı savaş açmış, yanlışım varsa düzeltin. Stardom'u zamanında ne kadar severek takip etmiş olsam da bu iğrenç waifu-idol kültüne karşı çıkıyor ve kadın güreşçilerin bu saçmalıklar olmadan özgürce yaşayıp tamamen işlerine odaklanabileceği bir ortam oluşmasını istiyorsa Asuka ablam %100 haklıdır.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: