WWE, NXT'nin Eski Gücüne Kavuşması İçin Çabalıyor

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
WWE CEO'su Nick Khan daha önce şirketin NXT'nin Raw ve SmackDown'ın yanında üçüncü bir brand olabileceğine inandığını ve bunu NXT 2.0'ın oluşumundan önce de yapmaya çalıştıklarını söylemişti. Wrestling Observer Newsletter'da Dave Meltzer, Endeavor Group ve Khan'ın NXT'yi "sürdürülebilir bir üçüncü brand" haline getirmeye "yeniden odaklandığını" bildirdi.

"Amaç NXT'nin eski haline dönmesi, Florida dışında 2,000 kişilik arenalarda düzenli turlar düzenlemek ve Raw ve Smackdown gibi seyahat ederek televizyon çekimleri yapmak. Bunun için bir zaman çizelgesi olmadığını ve hala NXT Europe'dan ve Londra'da tam zamanlı bir performans merkezi projelerinden bahsedildiğini ancak 2024'e kadar o planlar açısından hiçbir gelişme olmayacak." diye yazmış Meltzer.

Kaynak

Sling Blade

#uncensored
Konular
261
Beğeni sayısı
179
PG Nakit
125
RPG Karakteri
Pat McAfee
Favori Güreşçi
Adam Page
Dynamite ile reyting konusunda yeniden kafa kafaya gelince NXT'yi hatırladılar. NXTimizi kişisel fantezilerinize kurban etmeyin kafi.

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Dark ve tough temadan çıkıp rengarenk NXT 2.0 temasına girişmeselerdi şu anda hala aynı momentum ile ilerliyordu bence. Beni bilen bilir. Şu NXT 2.0 muhabbeti bana bile NXT izlemeyi bıraktırdıysa gerçekten rezalet bir olaydır.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Dark ve tough temadan çıkıp rengarenk NXT 2.0 temasına girişmeselerdi şu anda hala aynı momentum ile ilerliyordu bence. Beni bilen bilir. Şu NXT 2.0 muhabbeti bana bile NXT izlemeyi bıraktırdıysa gerçekten rezalet bir olaydır.

Bir şovu bir şirketi izlemek de emektir. İzledikten sonra kafa yorar ve bejlentiye girersin zaman ayırırsın vs. Bir akşam Gargano, Ciampa, Undisputed Era izlerken ertesi hafta ne idüğü belirsiz bir şov izliyorsun. Üstelik NXT o kadar iyi ivme kazanmıştı ki beklenti yükselmişti haliyle. Bir çoğumuz oradaki isimlerin geleceğin yıldızı olacağı kanaatindeydik ama WWE tv program stratejisini yanlış izledi. Dynamite'in olduğu güne NXT şovunu çektiler. O hafta ne yaparsan yap insanlar Dynamite izleyecekti çünkü yeni bir şirket, WCW'yu anımsatıyor ve ortada müthiş bir heyecan var. Hiç gerek yoktu. Aynı NXT salı veya perşembe olsaydı kendisini daha çok geliştirirdi.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: