Serdar Ortaç’a Haciz Geldi

Ludwig

An die Freude
Konular
1
Beğeni sayısı
24
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
William Regal
Bir insan evladının ömründe yiyebilmesi mümkün olmayan meblağlar kazan, kumarda hepsini azar azar kaybet, kırkından sonra azıp kart zamparalık yap, sonra "Vay efendim bu kadınlar yok mu?". Bu kafasızlıkla başına çok daha kötü şeyler gelebilirdi be Serdarcım. Dua et zamanında iyi kötü şöhrete kavuşmuşsun yoksa sokaklara düşer tinerciler tarafından marizlenirdin de kimsenin ruhu duymazdı. Seni seven milyon tane insan vardır hala, aç kalmazsın açıkta kalmazsın.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,555
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Bir insan evladının ömründe yiyebilmesi mümkün olmayan meblağlar kazan, kumarda hepsini azar azar kaybet, kırkından sonra azıp kart zamparalık yap, sonra "Vay efendim bu kadınlar yok mu?". Bu kafasızlıkla başına çok daha kötü şeyler gelebilirdi be Serdarcım. Dua et zamanında iyi kötü şöhrete kavuşmuşsun yoksa sokaklara düşer tinerciler tarafından marizlenirdin de kimsenin ruhu duymazdı. Seni seven milyon tane insan vardır hala, aç kalmazsın açıkta kalmazsın.
Genelleme yapması yanlış ama kendi başına gelen konuda veryansında çok haklı. Chloe denen kadın zaten kendi parasını kendisi kazanan bir model. Serdar Ortaç sayesinde de ününü bu topraklara kadar yaydı. Senin bu adamdan gelen paraya ihtiyacın yok. Ne yaşadıklarını bilmiyorum ama eğer biraz insansan, biraz vicdanın varsa eski eşini böyle berbat bir duruma sokmazsın. Bu durum nadir de yaşanmıyor. Özellikle ünlülerde sık sık karşılaştığımız bir durum. Evlilik sözleşmesi maalesef erkek tarafı için büyük bir risk. Evlendiysen o kızla arayı bozmamak zorundasın. Eboue gibi örnekler geliyor mesela aklıma direkt. Totti... Eşi hem kocasını aldattı hem de hayvan gibi nafaka talep etti. İstisna bir durum olsa Serdar Ortaç haksız derim.

Ludwig

An die Freude
Konular
1
Beğeni sayısı
24
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
William Regal
Genelleme yapması yanlış ama kendi başına gelen konuda veryansında çok haklı. Chloe denen kadın zaten kendi parasını kendisi kazanan bir model. Serdar Ortaç sayesinde de ününü bu topraklara kadar yaydı. Senin bu adamdan gelen paraya ihtiyacın yok. Ne yaşadıklarını bilmiyorum ama eğer biraz insansan, biraz vicdanın varsa eski eşini böyle berbat bir duruma sokmazsın. Bu durum nadir de yaşanmıyor. Özellikle ünlülerde sık sık karşılaştığımız bir durum. Evlilik sözleşmesi maalesef erkek tarafı için büyük bir risk. Evlendiysen o kızla arayı bozmamak zorundasın. Eboue gibi örnekler geliyor mesela aklıma direkt. Totti... Eşi hem kocasını aldattı hem de hayvan gibi nafaka talep etti. İstisna bir durum olsa Serdar Ortaç haksız derim.
Güzel kardeşim, kırkından sonra azanı teneşir paklar. Serdar Ortaç kendinden yirmi yaş küçük yabancı bir modelle hanım hanımcık münasip bir eş adayı olarak gördüğü, evinin kadını çocuklarının anası bellediği, ne bileyim yüreğinde Rum ateşi gibi bir aşk palazlanmış iflah olmaz bir romantik olduğu için mi evlenmiş de burada Eboue'yle bir tutmuşsun. Eboue'nin başına ne geldiyse saflığından geldi, hadi onu aşkı yüzünden manipüle edilmiş gariban erkek kategorisine alabilirsin; Serdar Ortaç nasıl oluyor da, serveti kumarda ezdikten sonra para suyunu çekince, çok saf sandığı için nikahı bastığı kızın aslında o kadar da salak olmamasından mütevellit kapının önüne konulması durumunda kurban olabiliyor? Senin kadınla niye evlendiğin belli, kadının seninle niye evlendiği belli, bu ilişkide dengelerin bozulması halinde öbür tarafın satışı koyacağı da belli. Yani tersi bir durum olsa, Serdar kadını daha genç bir dilber için boşasa, Chloe de çıkıp "Ya bu erkekler yok mu" diye başlasa ben yine kendi düşen ağlamaz diyecektim. Ama benim problemim bu değil, ben işin magazinsel boyutuyla ilgilenmiyorum. Benim sıkıntım, hayatı boyunca zaaflarının kölesi olmuş zayıf bir insanın, sırf şöhreti yüzünden çok daha ucuz yırttığının farkında olmayacak kadar şımarık olması yetmezmiş gibi, bir de kalkıp insanlara akıl verme cüretinde bulunduğunu görünce delleniyorum. Sanki yıllarca münzevi hayatı yaşamış, fani dünyadan tövbe etmiş, kendini hakikati keşfe adamış da birikimini gelip bizimle paylaşıyor paşam, öyle havalar. Nasihat olacak bilgi ulvi bir yolda edinilir, karı kız peşinde müsrif bir hayat sürerken başına gelen şeyler ise tecrübedir. O da sana yarar, söylemene gerek olmaz. Biz başına geleni senin başına gelirken görürüz zaten, akıllı olanlar öğüde ihtiyaç duymaz, akılsız olanlarsa söylesen de durmaz, başına gelene kadar anlamaz. Serdar Ortaç'ın yerinde olsam değil millete erkeklik tasviri yapmak, insan içine çıkmaya yüzüm olmaz. My Name is Earl gibi dolaşması gereken herif pişkin pişkin ağır abilik taslıyor.

Son düzenleme:

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Acayip haklısın hoca ama ben bu adamın MS hastası olduğu gerçeğini kenara koyup bakamıyorum. Zor bir hayatta kötü kararlar almak çok kolay.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: