AEW Dynamite Spoiler | RVD Şovu Başlasın!

Konular
1,948
Beğeni sayısı
935
PG Nakit
655
RPG Karakteri
Solo Sikoa
Favori Güreşçi
CM Punk
1
Reklamlardan dönüyoruz. Excalibur 27'sinde gerçekleşecek olan All In şovunda AEW Women's World şampiyonluğunun 4-Way maçıyla savunulacağını açıklıyor. Geçen hafta resmileşen All In main eventini tekrardan hatırlıyoruz ardından inanılmaz bir kutlama videosu var karşımızda. MJF ve Adam Cole trambolin parkına gidiyorlar falan. İnanılmaz keyifli bir video izliyoruz.

Arka alanda Blackpool Combat Club üyeleri var. Death Triangle hakkında promo kesiyorlar.

Şimdi ringe dönüyoruz. FTW şampiyonluk maçı var sırada. İlk önce şampiyon Jack Perry geliyor ringe ağır adımlarla. Ardından tarihin en büyük süperstarı geliyor ringe. R - V - D! Her zaman ki enerjisi ile ringe giriyor efsane isim ve ardından maç başlıyor.

@Akashi @Ferat "Gabbi Tuft" Farçın

FTW Championship Match
Jack Perry (C) vs. Rob Van Dam

Rob Van Dam'in yaşına ve ringlere çıkma sıklığına rağmen gösterdiği performansa rağmen maçı Jack Perry arkadan vurduğu low blow ile maçı kazanıyor ve kemerini koruyor.​

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Adam 52 yaşında maçın tüm aksiyonlarında başrol olup sırıtmadan mis gibi maç çıkartıyor... Sana BABA boşuna demiyoruz cidden ya. Ayağa kalkasımız geldi maç sonu evde.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Sanırım sarmadan izlediğim tek maçtı ve bayağı keyif aldım ben maçtan, RVD o yaşa ve o berbat vücuda rağmen gerçekten iyi iş çıkardı. Jack Perry de AEW evreninin Dominik'i herhalde. Tek farkı yardım almıyor olması, o da olur zamanla...

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: