Yaşadığınız Şehirde Favori Yerleriniz?

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Yaşamış olsuğunu şehirde favori mekan/semt/ilçe/sahil vs neresidir?

Ben İzmir Urla diyorum. Tamamen seviyorum bu ilçeyi. Her semti her köyü muntazam.

Spesifik olarak ise tam Urla sayılmasa da Manal Koyu derim.

Şehir içinde ise sanırım Güzelbahçe ama oranın trafiği bazen kanser ediyor ve yollar maalesef çok bozuk. Konak - Karşıyaka mülteci/avam/lümpen insan doldu maalesef.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Neresi serin ve sakinse orayı severim. Ama küçüklüğümden beri bizim köyün dağlarına çokça tırmandım. Sanırım dağlar benim için her zaman favorim oldu diyebilirim.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
İzmir'in bozulmayan yeri kalmadı ki merkezde.

Önceden Küçükpark bir nevi minyatür Eskişehir gibiydi (mimari açıdan değil) öğrenciler falan kendi halinde idi. Şimdi maşallah nargileci keko varoş tipler çoğaldı. Ben küçükparkta Bavyera isimli mekanı severdim bir de Komün hoştu. Bu Biralemin yanında bir mekan vardı neydi heh Merlin. O mekan da iyiydi ama mafyaya falan mı geçti çok bozdu ya şekle göre içeri alıyor.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,327
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Önceden Küçükpark bir nevi minyatür Eskişehir gibiydi (mimari açıdan değil) öğrenciler falan kendi halinde idi. Şimdi maşallah nargileci keko varoş tipler çoğaldı. Ben küçükparkta Bavyera isimli mekanı severdim bir de Komün hoştu. Bu Biralemin yanında bir mekan vardı neydi heh Merlin. O mekan da iyiydi ama mafyaya falan mı geçti çok bozdu ya şekle göre içeri alıyor.
Mafya demeyelim de ağır abi diyelim. (!) Hani şu Ege kampüsünün içinde Şubat 20 civarı ortaya çıkan tipler. Neyse...

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: