1.Profesyonel Güreş Premier League Fantasy Ligi

Caliph

british master
Konular
207
Beğeni sayısı
1,406
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
1 saat sonra ilk haftanın kadroları resmiyet kazanacak. 1 saat içinde kadronuzda istediğiniz değişikliği yapma hakkına sahipsiniz, sonrasında yapacağınız transfer gibi hamleler ertesi haftaya etki edecek. Henüz kadrosunu dizmeyen ya da aklında soru işareti olup, ekleme-çıkarma yapmak isteyenler için uyarı geçmek istedim.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,300
Beğeni sayısı
4,084
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
IMG_9573.png

Hemen mi başlarız şova böyle ERLING BRAUT HAALAND’IM🔥🔥

Konular
143
Beğeni sayısı
1,476
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
1 saat sonra ilk haftanın kadroları resmiyet kazanacak. 1 saat içinde kadronuzda istediğiniz değişikliği yapma hakkına sahipsiniz, sonrasında yapacağınız transfer gibi hamleler ertesi haftaya etki edecek. Henüz kadrosunu dizmeyen ya da aklında soru işareti olup, ekleme-çıkarma yapmak isteyenler için uyarı geçmek istedim.
ben takıma oyuncuları seçmiştim pick team ekranında takımım gözüküyor da bu altta üç tane bench boost, triple captain, free hit yazıyor ya onları seçmedim ve save your team butonu beyaz gözüküyor basmamıştım sanırım ona da. takım seçilmemiş mi oluyor? bu alttaki üçlü tek seferlik mi yoksa her hafta seçmek mi lazım bir de?

Caliph

british master
Konular
207
Beğeni sayısı
1,406
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Carlito
1
ben takıma oyuncuları seçmiştim pick team ekranında takımım gözüküyor da bu altta üç tane bench boost, triple captain, free hit yazıyor ya onları seçmedim ve save your team butonu beyaz gözüküyor basmamıştım sanırım ona da. takım seçilmemiş mi oluyor? bu alttaki üçlü tek seferlik mi yoksa her hafta seçmek mi lazım bir de?
O üçlü joker hakları sene de sadece bir kere kullanabiliyorsun. Seçme mecburiyetin yok. Bench Boost yedek oyuncularının da bir haftalığına puanlarını alabiliyorsun, normalde benchdeki oyuncularından puan alamıyorsun.(NBA fantasy mantığı) Triple Captain jokeri, kaptanlar x2 puan veriyor sana eğer onu kullanırsan x3 oluyor bir haftalığına. Free Hit ise bir haftalığına kadronu değiştirme şansı tanıyor sana sonraki hafta özüne dönüyor. Kadronu yaptıysan save gibi bir mevzu olmaması lazım kendiliğinden kaydediyor oyun kadroyu diye biliyorum.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: