RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟒 "𝐶̧𝑢̈𝑛𝑘𝑢̈ 𝑠𝑒𝑛𝑖 𝑟𝑢̈𝑦𝑎𝑚𝑑𝑎 𝑔𝑜̈𝑟𝑑𝑢̈𝑚"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,136
PG Nakit
0
payback.png

PAYBACK #4
11.08.2023 - 20:00 -
C
the Palace of Auburn Hills
Auburn Hills, Michigan

Şovu Takip Etmek İçin 5 Neden:

La Rebellion
Christopher Daniels Open Challenge'lara Devam Ediyor
Cornette’in Anlaştığı O İsim Kim
PAYBACK Tarafının Reaksiyonu
Main Event
Cody Rhodes'un Manifestosu

payback.png

Giriş videosu sonlandığı gibi sarı pyrolar patlamaya başlıyor ve PAYBACK şovu başlıyor! Spiker masasında bizleri Jim Ross, Kevin Nash ve Scott Steiner karşılıyor.

Jim Ross: Bayanlar ve baylar, PGW'nun bir numaralı şovu PAYBACK'e hoş geldiniz!

Kevin Nash: Bunu belirtmene gerek yok JR. Onlar zaten bizim en büyük olduğumuzu biliyorlar!

Scott Steiner: Boşboğazlılığı kesin de şova başlayalım a*ına koyayım!

fwewer.png

NO MORE MR. NICE GUY! Patron burada! Seyircilerden patrona kendi şovuda olumlu tepkiler geliyor! Jim Cornette girişte gözüküyor! Bir süre girişte duruyor ve seyircileri süzüyor olumlu reaksiyonu görünce bir anda o da gaza geliyor ve seyircilere doğru koşarak onlarla selamlaşarak bağırmaya başlıyor. Cornette'e kendi evinde yoğun bir destek geliyor. Seyircilerle tokalaşma faslının ardından önce bir süre duruyor ve arenayı süzüyor. Arından ise ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Çelik basamaklardan çıkıyor ve kenardan ona uzatılan mikrofonu alıyor.

Jim Cornette: Bayanlar ve baylar! Şuan burada benimle birlikte olanlar ve bizi ekranları başından izleyenler... Cuma gecelerini güzelleştiren, evinizin misafiri PAYBACK'e hoş geldiniz!

Seyircilerden yoğun olumlu reaksiyon geliyor.

fewewf.png

Jim Cornette: Biliyorum, uzun zamandır görüşemiyoruz. Fakat siz beni burada göremeseniz bile ben her zaman buradaydım. Her şov, her maç, tahmin edebileceğiniz her anın ardından ben de arka alanda sizinle birlikte heyecanlanıyorum, alkışlıyorum, bağırıyorum... Aslında bir süre daha karşınıza çıkmayı düşünmüyordum. Payback şovu otorite figürleri ile sizi boğacak bir şov değil. Arka alanda işleyişi yönetip size bir eğlence sunmayı tercih ederdim. Fakat işler her zaman istediğimiz gibi gitmez değil mi?

Cornette birkaç adım öne ilerliyor ve ringin iplerine yaslanıyor.

Jim Cornette: Nereden başlamalıyım? Zaten tüm hikayeyi biliyorsunuz. Bunu hep birlikte yaşadık. Bu şovun isminin neden Payback olduğundan mı başlasak? Trump'ın ve yanındaki içten pazarlıklı şerefsiz köstebeğin arkamdan çevirdiklerinden başlasak... Ne dersiniz?

Seyircilerden "Fuck you Regal" sesleri yükselmeye başlıyor. Cornette bıyık altı gülümsüyor fakat ardından eliyle sakin işareti yapıyor.

Jim Cornette: Hayır, hayır... Buna gerek yok. Zaten şu geçen 1 aydır her şovun sonunda onlara gereken cevabı gayet iyi veriyoruz. Evet, ne diyordum? Ben bu şirketi bir zamanlar komite olarak bildiğiniz topluluk ile birlikte çok büyük umutlar ile başlattım. Fakat az önce de dediğim gibi her zaman istediklerimiz gerçekleşmez. Zevki için milyonlar harcayan bir godoman ve içimizdeki bir hain tüm bu işleyişi tek bir hareket ile bozdular. 1 ay önce bu ringe ilk çıktığım zaman size ne dediğimi hatırlıyor musunuz? Bu şov bir intikamı temsil edecekti. Fakat öfke ile yola çıkılmış bir intikamı değil.

Seyircilerden yoğun bir şekilde "PAY-BACK" tezahüratları gelmeye başlıyor. Cornette başını sallıyor.

Jim Cornette: İlmek ilmek işlediğimiz bu 1 ayın sonunda aldığımız reytingler, sosyal medya yorumları, ürün satışları, youtube izlenmeleri, PGW.com anketleri ve daha birçok kıstas ile birlikte intikamımızı soğuk bir şekilde yedik gibi duruyor. Dediğim gibi buraya gelmeye niyetim yoktu fakat son Mayhem şovunun ardından buraya gelip bir açıklama yapma sorumluluğu hissettim. Hem o gün hem bugün gayet açık ve net konuştuğumu düşünüyorum. Mayhem bana atılan kazığın bir dışa vurumu. Evet, Trump topuklarını k*çına vurarak kaçmış ve kendine yeni bir batıracak uğraş bulmuş olabilir. Fakat ben unutmam.

Cornette ciddi bir ifade ile kameralara bakıyor.

fewrwer.png

Jim Cornette: Resmi olarak şirketin bütün hisseleri bana ait. Yani... Birkaç ufak yasal problem var fakat süresi geçtiği zaman önümde hiçbir engel kalmayacak. Ve size burada söz veriyorum zaten uzatmalarını oynayan Mayhem markasını bu şirketin tarihinden sileceğim! Yolumuza PGW arenasının tek hakimi olan Payback şovları ile devam edeceğiz. Fakat kimse beni yanlış anlamasın. Bu Mayhem güreşçilerini karşıma alıyorum demek değil. Ortada herhangi bir savaş yok. Mayhem güreşçileri her sözleşmeli PGW güreşçisi gibi Payback arenasına girip çıkma konusunda özgürdür. Benim niyetim sadece başarılı olamamış ve para kaybettiren bir hayal kırıklığını daha fazla sürdürmemek ve başarı neredeyse ona yatırım yapmak.

fdewrewr.png

Cornette birkaç adım geriye gidiyor ve seyircilere doğru bakıyor.

Jim Cornette: Evet başarı... Fakat bu başarının arkasında sadece ben değil büyük bir ekip ve en önemlisi büyük bir güreş aklı ve efsanesi var. Bayanlar ve baylar, izninizle şovumuzun Genel Menajeri Stone Cold Steve Austin'i takdim etmeme izin ve-

scsa1.jpg

Stone Cold Steve Austin girişte gözüküyor! Mükemmel bir reaksiyon var! Austin ringin içindeki Cornette'e bakıyor ardından sırıtıyor ve hızlı adımlarla ringe ilerliyor. Birkaç seyirci ile tokalaşıyor, çelik basamakları geçiyor ve ringe giriyor. Jim Cornette ile bakışıyor. İkili tokalaşıyor ve SCSA ringin kenarına geçip klasik tauntunu yapıyor. Ardından köşeden iniyor ve kenardan aldığı mikrofon ile bir süre seyirci reaksiyonunu dinledikten sonra konuşmasına başlıyor.

Stone Cold Steve Austin: Kahretsin Cornette! Böyle özel girişleri se-

sdfsfd.png
dsfew.png
et43t.png

Fakat Austin daha yeni gelmişken onun konuşmasını daha önce duymadığımız bir müzik bölüyor! Girişte PGW Şampiyonu Chavo Guerrero ve iki yanında PGW Takımlar Şampiyonları Angel ve Humberto Garza gözüküyor. Seyircilerden oldukça fazla olumsuz tepki alıyor bu üçlü. Chavo elinde mikrofon ile seyircilere doğru sırıtıyor ve bir süre onların yuhalamalarını dinliyor.

dgerer.png

Chavo Guerrero: Tıpkı tahmin ettiği gibi! Bu görüntünün sizi kudurtacağından adım gibi emindim.

Chavo ve Garza's hafifçe gülümsüyor.

Chavo Guerrero: Fakat bu sefer sizinle uğraşmayacağım. Buraya şovu açma umuduyla gelmiştik fakat son Mayhem'in ardından olanlar ve bugün senin buraya çıkman... Hayır, hayır buraya çıkman bir problem değil Jim. İstediğin kadar konuş fakat konuşmanın içeriği...

dfswerewr.png

Chavo hayal kırıklığına uğramış bir şekilde ringe bakıyor.

Chavo Guerrero: Salı gecesi o o*ospu çocukları resmen boş anımızdan faydalanıp hepimizi PGW evrenine rezil ettiler ve sen buraya çıkıp ortada bir savaş yok mu diyorsun? Doğru mu anlıyorum? BENİ REZİL ETMEYE ÇALIŞTILAR! Anlıyor musun Jim? PGW şampiyonunun ta kendisini. Bu şirketin en prestijli kemerinin sahibine bu saygısızlığı adamı şu an paramparça edemiyorsam tüm bu olanların anlamı ne? Beni doğru duydun, Will Ospreay'i istiyorum. Onun o işe yaramaz, kick-off malzemesi olarak kullanılması gereken kemerini de istiyorum.

Chavo çelik basamakları geçiyor ve ring iplerinin önünde durup Cornette ile bakışıyor.

Jim Cornette: Chavo sinirini anlıyorum fakat tekrardan dediğim gibi ortada bir savaş yok. Kendini bilmez 2, 3 başıboş densiz tepki gösterdi diye şirketi bir uçuruma sürükleyecek halim yok. Eğer gerginliğe yol açacak bir şey yaparsan bunun sonuçlarına katlanırsın.

Chavo ile Cornette gergin bir şekilde birbirlerine bakarken Angel Garza bu gerginliğe dahil oluyor.

eeerwerw.png

Angel Garza: Haddini bil ese. Karşında brand'inin en önemli kemerlerine sahip olan 3 adam duruyor. Bizi tehdit edersen, günün sonunda riskte olan sen olursun. Chavo sana sadece olması gerekenleri söylüyor. Ortada bir haksızlığın olduğunu ve eğer el atmazsan tıpkı Summerslam'de olduğu gibi bizim el atacağımızı söylüyor. Neler yapabileceğimizi biliyorsun Jim. Summerslam'de Tag Team Championship'i kazanmamızın ve ardından da ana olayı basıp Chavo'ya PGW Championship'i getirme nedenimizin de tıpkı bununla benzer olduğunu biliyorsun. Bizi küçük görürsen bir isyan başlatırız. Summerslam'de yaşananlar bir isyanın başlangıcıydı.

Angel sırıtıyor.

Angel Garza: Karşında gördüğün "La Rebellion" bu yüzden doğdu ve yaktığımız ateş Mayhem'in kapısına doğru ilerliyor.

ertett.png

Angel, mikrofonu indirmeden Humberto kuzeninin elindeki mikrofonu isteyip Cornette'e son sözlerini söylüyor.

Humberto Garza: O ateşin seni de yakmaması için tarafını seç Cornette.

Üçlü ringe giriyorlar ve cevap beklercesine Cornette'e bakıyorlar. Ancak cevap Cornette'den gelmiyor. La Rebbelion üçlüsü ve Cornette bakışırken bir ses daha duyuluyor.

Stone Cold Steve Austin: Ağır olun bakalım p*ç kuruları.

La Rebellion sinirli ve şaşırmış bir ifade ile Austin'e dönüyor. Jim Cornette, Austin'e doğru dönüyor.

Stone Cold Steve Austin: Gerisini bana bırak Jim. Onlar sadece bundan anlıyor...

Cornette sırıtır gibi oluyor ve başıyla onaylayıp geri adım atıyor. SCSA devam ediyor.

scsa.png

Stone Cold Steve Austin: Tanrıya şükredin o botları giymiyorum çünkü Jim'e daha da önemlisi aileme bir sözüm var. (WHAT?) Bunu 20 yıl önce yapmış olsaydınız üçünüzü birden şuan yere sermiştim! (WHAT?) Evet sen şanslı bir adamsın Chavo çünkü Summerslam'in ardından Enzo şirketten ayrılma kararı aldı, Bray Wyatt nerede onu bile bilmiyorum belki de kokuşmuş çiftlik evinde k*yunlarıyla düzüşmekle meşguldür. Ve WALTER... Zaten Summerslam'den önce temize çıkmamışken itlerinin yaptığı saldırının ardından şuan sakatlığı iyice nüksetmiş durumda ve hastanede yatıyor. Görünüşe göre şuan karşına çıkabilecek hiçbir rakip yok.

SCSA önce Garza ikilisine sertçe bakıyor ve "sizinle görüşeceğiz" diyor. Ardından bakışlarını Chavo'ya doğru yöneltiyor. Chavo sırıtıyor ve "zaten karşıma çıkabilecek seviyede bir rakip yok" diye bağırıyor.

Stone Cold Steve Austin: Fakat fazla sevinme. Size artık kavgaları çıkaran değil yöneten adam olacağımı söylemiştim. İşte bu yüzden şanslısın çünkü o kirli kıçın Texas Rattlesnake tarafından tekmelenmeyecek. Fakat sana bir rakip bulacağız. Çünkü 2 hafta sonra Atlanta'dayız!

Seyirciler meraklı bir şekilde Austin'in dediğini anlamaya çalışıyorlar.

scsa.png

Stone Cold Steve Austin: Beni yanlış duymadınız! Kemerinle güzel vakit Chavo çünkü 2 hafta sonra Payback markasının özel şovu BAD BLOOD için Atlanta'da olacağız! GIVE ME A HELL YEAH!

* HELL YEAH! *

Glass Shatters duyuluyor ve Austin, La Rebellion ekibine "middle-finger" yapıyor! Üçü de kuduruyor! Austin, Cornette'e dönüyor ve Cornette önden ilerleyerek ringden çıkıyor ve çelik basamakları geçiyor. Austin arkasından gelirken daha çıkmadan Angel Garza "s*ktiğimin keline bak götündeki kıllar pişmaniye gibi olmuş p*çin evladı" diyor!

hhgh.png

STUNNER! Angel Garza'ya çok ani bir Stunner geliyor! Chavo ve Humberto şok içerisinde ne olduğunu anlamaya çalışıyorlar fakat Austin hızlıca ringden çıkıyor bile! Seyircilerin yoğun desteği ile birlikte Austin seyircilerle tokalaşıyor ardından ringe doğru orta parmağını gösteriyor! Chavo ve Humberto'nun sinirli bir şekilde önce Austin'e baktığını ardından yerdeki Angel Garza ile ilgilendiğini görüyoruz. Bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz.

paybackayrac.png

Scott Steiner: Ne yapıyoruz?

Jim Ross: Hastanedeyiz. Karşınızda WALTER. Söyleyecekleri var.

ilhan_mansz.jpg

WALTER: Teşekkürler JR. Orada bulunmak isterdim. Maalesef tekinsiz adamlar tarafından gafil avlandım. Gestaponun icraatlerini aratmayacak seviyede bir planla beni saf dışı bıraktılar. Bunu bir kez yapmadılar. Önce arabama binerken beni pusuya düşürdüler. Ne yapacakları, yapacaklarının seviyesi ve her şeyin nereye gideceğini bile kestiremeyen zırcahiller ve zavallılar beni öldürmeyi göze aldılar. Beceremediler. Summerslam'de ana kemer maçıma müdahil oldular. Maç içinde verdiğim mücadelenin tanesini, şirkete geldiklerinden beri vermeyen adamlar bana sataştı. Bana çarptıkları arabanın plakası ile kafama vurdular. Beni saf dışı bıraktılar. Maç içinde kalan diğerleri de karşı koyamadı onlara. Koyamazlardı çünkü işin içinde hile, düzenbazlık, ahlaksızlık gibi kavramlar vardı. Onlar bu kavramlara göre hareket ediyorlar. Hayatlarını bu kavramlar üzerinden devam ettiriyorlar. Bu konular işe dahil olmadığında ise benden iyisi yok. Herkesi alt ederim. Yozlaşmış ringin düzen koyucu komutanıyım. Anarşistlik yapanın kafasına ilmeği geçiririm. Meydanda salıncakta sallanır gibi sallanır.

WALTER: Puslu Berlin sokaklarında uzun paltosu, büyük cüssesi ve pos bıyıklarıyla dolaşan o ulu komutanı sırtından bıçaklayan korkak ve birilerinin maşası bir genç vardı. Tek amacı beyefendisine hizmet etmekti. Ne oldu? Patronları onu kamuoyunun önüne attı. Cezalandırmak için gösterişten birkaç hafta hapis yatmasını onadı ama sonrasında benden senden daha hür hayatına devam etti. Hayat tekerrürden ibaret, tarih tekerrürden ibaret. Hiçbir zaman hiçbir olay değişmedi. Tekrarlarla devam ediyor. Karakterler değişiyor ve aynı senaryolar üzerinden yaşamımız devam ediyor. Bu savaşta kudret bende. Sırtından bıçaklanan o adam benim. Hayatı boyunca düzeni sağlamak adına onuru ve şerefini ortaya koydu. Onursuz ve şerefsizlerce öldürüldü. Beni de ancak öyle devirebilirler. İşini layığıyla yapıp evinin yolunu tutan biri eceli gelmedikçe yere yığılmaz. Sadece ailesi için dizleri üzerine çöker.

WALTER gözlerini kameraya çeviriyor ve bakışlarını çevirmeden konuşmaya devam ediyor.

WALTER: Azrailim olmaya çalışan Garza kardeşler, derslerini yakın bir zamanda alacak. Burayı iyi dinleyin hermanolar. Şu an orada değilim. Temize çıkmadım. Benim buradan bir çıkış yolum yok. Ama siz, çok özlediğiniz komutanınızı ziyarete gelebilirsiniz. Şu an önümde bir savaş haritası yok. Hazırlıksızım. Sizin için bir hazırlığım yok. Geldiğiniz taktirde size gösterebileceğim tek hünerim bileklerimde gizli. Komitacılık oynamak istiyorsanız durmayın. Gelin. İstediğinizi ancak ben ayağa kalkmadığım zaman alabilirsin. Avlanmak için hava çok müsait: bir dolunay, sis çökmüş gök ve yaralı bir kurt. Şunu unutmayın ayaklarımı yataktan indirip yere koyduğumda, bileklerime bandaj sarmaladığımda ve o botu giydiğimde avın rengi değişecek. Kaçan trenim geri gelecek. Rayın yönü değişecek. Size ulaşacağım. İlk durağım sen olacaksın Humberto. Beni sırtımdan bıçaklayan it sensin. Bana çarptığın arabanın plakasını Summerslam'de kafama yapıştıran sensin. Televizyonların ardına, patronunun ardına saklanıp beni kuytu köşeden izlediğini biliyorum. Arabanın ön koltuğunda ayaklarını uzatıp vitesi sona takıp yağlı suratınla sırıtarak arabayı üzerime sürdüğünü biliyorum. Bana bu kadar zarar vermeye hevesliysen haftaya karşıma gel. Benimle yüzleş. Diyeceklerim bu kadar. Teşekkürler JR.

paybackayrac.png

gvb.png

United Divided! Silas Young yakasından çektiği bir hakem ile birlikte girişte gözüküyor. Hakemi zorla çekerek ringe doğru ilerliyor. Ringe giriyor ve kenardan mikrofon alıyor.

Silas Young: Bu arenaya bir maça çıkmak için geldim. Çünkü bana daha geçen hafta buraya bir takım maçı sözü vermişlerdi. Önce Sami ve dostu mu düşmanı mı hala çözemediğim arkadaşı Kevin'ın yanına gittim. Sami... O çocuğu severim bunu tüm içtenliğimle söylüyorum. Zaten teklifimi kabul etmedi fakat etseydi bile o mentalle ikimizi de nereye sürüklerdi hayal bile edemiyorum. Her neyse... 2 saat önce bu arenaya giriş yaptım ve maçımın iptal edildiğini söylediler. Hem de ben herhangi bir bilgi vermeden. Evet biliyorum hala bir partner bulamadım fakat o maça çıkmaya kararlıyım ve şu s*ktiğimin partneri gelmeden de bu ringden ayrılmıyorum!

Silas hakeme bakıyor derken bir müzik duyuluyor!

CAN YOU DIG IT SUCKA!

Jim Ross: BOOKER BURADA MI? EFSANE PAYBACK RİNGLERİNDE Mİ?

Seyircilerden mükemmel bir tepki geliyor ve tüm dikkatlerini girişe yönlendiriyorlar. Fakat girişte hiç beklemedikleri bir manzara ile karşılaşıyorlar.

fewrwer_1.png

Scott Steiner: Kim bu s*k?

Dragon Lee girişte gözüküyor. Seyirciler başta Booker gelmediği için bir süre yuhalıyorlar ardından anlamsız bakışlarla Dragon Lee'nin ringe doğru ilerleyişini izliyorlar. Dragon Lee seyircilere gülerek selam veriyor ve çevik hareketlerle ringe giriyor. Kenarda mikrofon alıyor ve önce ne olduğunu gram anlamamış olan Silas'a ardından tekrardan seyircilere bakıyor.

dfgere.png

Dragon Lee: Girişte gelen o yuhalama neydi? Booker'ı özlemediniz mi? Michigan! CAN U DIG IT?

Dragon Lee seyircilere dönüyor ve "Sucka" sesini çıkarmalarını bekliyor fakat herhangi bir tepki alamıyor.

Dragon Lee: Kurt kocayınca köpeğin maskarası olur derlermiş... Her neyse... Silas! Partner mi arıyorsun? Sana efsane ile bir maça çıkma fırsatı sunuyorum! Ne dersin?

Silas çattık gene der gibi bir bakış atıyor.

Dragon Lee: Hey! Silas sana diyorum nig-

🔥🔥🔥

image.png

JEY ON FIRE! Jey Uso girişte gözüküyor seyirciler hep birlikte "Jey on Fire" şarkısını söylemeye başlıyor! Jey eli ile onlara ritim tutturuyor bir süre ardından müziği kesmelerini işaret ediyor.

Jey Uso: Eyo! Silas ve kendini T sanan ucube! Bir maç mı istiyorsun Silas?

Dragon Lee çıldırıyor bu cümlenin üstüne! Jey Uso ringe giriyor ve Silas'ın karşısına dikiliyor.

Jey Uso: Buradayım, uce! Az laf, çok iş!

Silas bir süre düşünüyor ve Jey Uso'ya bakıyo-

DRAGON LEE KENDİSİNİ TUTAMIYOR VE JEY USO'NUN ÜSTÜNE ATLIYOR! Dragon Lee art arda yumruklar atmaya başlıyor fakat Jey kurtuluyor ve karşılık veriyor. Silas bir süre onları izliyor ve canı sıkılmış bir şekilde hemle yapacakken birisi ringe giriyor ve onu clothesline ile yıkıyor!

image.png

BU EZEKIEL JACKSON! Önce seyircilerin arasında biletli izleyici olarak oturan Zeke ringe giriyor ve Silas'ı clothesline ile yıkıyor!

Scott Steiner: Bu lavuk kontratlı güreşçi değil! Güvenlikler! Güvenlikler alın şu p*çi buradan!

Zeke ve Silas yumruklaşıyor diğer tarafta ise Uso ve Lee yumruklaşıyor! Lee üstünlüğü alıyor ve arkasını dönüp Silas'a yardıma geliyor. Silas şaşırıyor fakat bir tepki vermeden yerde yatan Ezekiel'ı tekmelemeye başlıyorlar! Silas hakeme dönüor ve "şu lanet zili çal!" diye bağırıyor.

Kevin Nash: Freak Show'a hoş geldiniz.

Silas Young & Dragon Lee vs. Jey Uso & Ezekiel Jackson

Dragon Lee köşesine geçiyor ve Silas'ın hala Ezekiel'ı tekmelediğini görüyoruz. Bir süre tekmeledikten sonra kaldırıyor ve ringin kenarına yolluyor. O sırada Jey'in de kendine geldiğini ve köşesine geçtiği görülüyor. Silad geriliyor ve running crossbody ile üstüne atlıyor ve Zeke çekiliyor ve arkasını döndüğü gibi Silas'a Big Boot! Silas yere yapışıyor fakat hemen kalkıyor Zeke yine geriliyor bir Big Boot dah- Hayır Silas sıyrılıyor ve bir Uppercut! Ardından kolunu gösteriyor ve Lariat için geriliyor fakat Dragon Lee ondan tuş alıyor!

rsz_images_-_2023-08-11t193459666.png

Silas kuduruyor resmen! Dragon Lee ringe giriyor ve Silas'a dönerek "efsaneden biraz bir şeyler öğren" diyor.

Hakem Silas'ı zorla köşesine yolluyor. Dragon Lee ringe giriyor ve kalkmaya çalışan Zeke'te Flying Forearm Splash! Zeke yere düşüyor! Dragon Lee kip up yapıyor ve bir süre seyircilere bakıyor. Ardından Zeke'in kalkmasını bekliyor. Zeke kalkınca "sucka" diye bağırıyor ve SCISSORS KICK İÇİN KOŞUY- Fakat Zeke sıyrılıyor ve bir headbutt! Ardından tutuyor ve BOOK OF EZEKIEL! 1............2.............

3!

Kazananlar: Jey Uso & Ezekiel Jackson

image.png

Ezekiel Jackson ve Jey Uso kazanıyor! Jey ringe giriyor ve "terlemedim bile uce" diyor ve sırıtıyor ardından ringden iniyor. Ezekiel da onu takip ediyor. O sırada kenarda kalkmaya çalışan Dragon Lee'yi görüyoruz. Üzgün bir şekilde iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor fakat Silas'tan tam kafasına bir diz darbesi! Dragon Lee neye uğradığını şaşırıyor! Silas daha o düşmeden tutuyor ve ALL MISERY TKO! DRAGON LEE ÖLDÜ! Silas yere tükürüyor ve küfür ede ede ringden ayrılıyor.

O sırada bir anda güvenliklerin ringe akın ettiğini görüyoruz! Jey bir anda arkasını dönüyor ve Ezekiel Jackson'ın kaçmaya başladığını görüyoruz!

Scott Steiner: Aynen öyle! Yakalayın şu p*çi!

image.png

Zeke üstüne gelen birkaç görevliyi yumrukları ile savuşturuyor fakat görevliler birkaç tane olduğundan karşılık veremiyor ve seyircilerin arasından kaçmaya başlıyor! Güvenlikler onu takip ediyor! Bu görüntüler eşliğinde kameralar kapanıyor.

image.png

paybackayrac.png

Azrailim olmaya çalışan Garza kardeşler, derslerini yakın bir zamanda alacak. Burayı iyi dinleyin hermanolar. Şu an orada değilim. Temize çıkmadım. Benim buradan bir çıkış yolum yok. Ama siz, çok özlediğiniz komutanınızı ziyarete gelebilirsiniz. Şu an önümde bir savaş haritası yok. Hazırlıksızım. Sizin için bir hazırlığım yok. Geldiğiniz taktirde size gösterebileceğim tek hünerim bileklerimde gizli. Komitacılık oynamak istiyorsanız durmayın. Gelin. İstediğinizi ancak ben ayağa kalkmadığım zaman alabilirsin. Avlanmak için hava çok müsait: bir dolunay, sis çökmüş gök ve yaralı bir kurt. Şunu unutmayın ayaklarımı yataktan indirip yere koyduğumda, bileklerime bandaj sarmaladığımda ve o botu giydiğimde avın rengi değişecek. Kaçan trenim geri gelecek. Rayın yönü değişecek. Size ulaşacağım. İlk durağım sen olacaksın Humberto. Beni sırtımdan bıçaklayan it sensin. Bana çarptığın arabanın plakasını Summerslam'de kafama yapıştıran sensin. Televizyonların ardına, patronunun ardına saklanıp beni kuytu köşeden izlediğini biliyorum. Arabanın ön koltuğunda ayaklarını uzatıp vitesi sona takıp yağlı suratınla sırıtarak arabayı üzerime sürdüğünü biliyorum. Bana bu kadar zarar vermeye hevesliysen haftaya karşıma gel. Benimle yüzleş. Diyeceklerim bu kadar. Teşekkürler JR.​

Televizyon ekranından biraz önceki segmenti yeniden görüyoruz. Kameralar biraz daha geri çekildiğinde, bu görüntüyü izleyen kişinin PGW Takımlar Şampiyonlarından Humberto Garza olduğunu görüyoruz. Bu sırada odaya birisinin girdiğini görüyoruz.

Humberto Garza: Angel, şuna bak. Nazi p*çi bir kere daha çarpalım istiyor.

?: İznin olursa bunu birinci elden izleyebilirim.

Baslksz-1.jpg

Bu Stone Cold! Humberto odaya giren kişinin o olmasına şok oluyor. Şimdi öfkeli bir şekilde ona doğru ilerliyor.

Humberto Garza: Dua et ki Angel senin işini şu an çekmek istemedi. Yoksa açılışta yaptığın hareketin cezasını derini yüzerek verebilirdim.

Stone Cold Steve Austin: Bu lafları senin gibi birinden duyunca hiç ciddiyeti olmuyor be oğlum. Şimdi söyle bana WALTER'a sen mi yoksa demin Stunner sonrası havada 5 takla atan kuzenin mi çarptı?

Humberto Garza: Bu seni alakadar etmiyor ihtiyar.

Stone Cold Steve Austin: Tahmin ettiğinden daha fazla ediyor. Burası bir güreş şovu a*ına koyayım. Sen de o kuzenin de burayı dingonun ahırına çevirdiniz. Güreşçiye arabayla çarpıp sonra da şirketin en önemli maçını basmak ne lan s*kikler? Ama o koltukta senin oturduğunu adımdan daha iyi biliyorum. Bir delil bulacağım ana kadar keyfini çıkarmaya devam et.

Humberto iyice sinirleniyor.

Humberto Garza: Koltukta kimin oturduğu değil, maktülün kim olduğu önemli ihtiyar. Eğer o arabanın altında yatan sen değilsen belki de kafayı kırmak yerine şanslı olduğun için şükretmelisin. Ya da senin anlayacağın dilde söyleyeyim...

hgghtgrt.png

Humberto Garza: Belki de boyundan büyük işlere bulaşmamalısın kanzi.

Humberto yüzünde "Angel Garza tarzı bir o*ospu çocuğu gülümsemesiyle" orayı terk ederken Stone Cold'un nefret dolu bakışlarını görüyoruz.

paybackayrac.png

arab.PNG

Direksiyonun başında Daisuke Sasaki var. Sağ koltukta Homicide, arka koltukta da R Truth ve MVP var. Truth dakika başı arka cama bakıyor. Homicide ise sağ dikiz aynasına bakıyor.

MVP: Özgür olduğunuzu düşünün. Özgürsünüz ama düşünmeniz daha iyi olacak. İnsanlar sahip olduğu şeylerin değerini ellerinden kaybettiklerinde anlıyorlar. Özlem hissi, bir şeye geç önem verildiğinde ortaya çıkıyor. İnsanlar bazı şeyleri gelecekte anlıyorlar. Mesela siz. Şu an özgür insanlarsınız. Müstakil evinde bayrağına bağlı masum bir Amerikan vatandaşından bir farkınız yok. Bu yüzden bunları bir kenara bırakın. Her şey geride kaldı.

R Truth: Aynı düşünmüyoruz. Bu ışıltılı şov dünyasında benim gibi adamlar ya freak showdan hallice salak karakterlerde ya da tarihin en azılı suçlusu karakterinde yer buluyor. Suçlu dendiğinde gözünün önüne beyaz biri gelen var mı? Şirkete bak. Göz önünde bulunan kaç tane siyah var?

Daisuke Sasaki dikiz aynasından arkaya bakıyor.

Daisuke Sasaki: Mesela bana bak abi. Fotoğraflı bir tweet atıyorum. Altına lavuğun biri geliyor ve benim yüzümü pikselleştirip paylaşıyor. E yakışmıyor haliyle.

MVP, Truth'a dönüyor.

MVP: Her biriniz istediğiniz şeye sahipsiniz. Bunun farkına varmanız gerekiyor. Özgürlüğe sahipsiniz ama değilmişsiniz gibi davranıyorsunuz. Sahte hayatlardan şikayet edip yine aynı sahtelik içine kendinizi sokuyorsunuz. Arkanıza bakmayı bırakın. Her şey geride kaldı.

Homicide: Geride bir şey kalmadı. O zaman neler yaşandıysa şimdi de aynısı yaşanıyor. Bizi görmezden gelenler burada da aynılar. Truth kaç haftadır bu şirkette, kendine yer bulabildi mi? Truth'un sıkıntısını ciddiyetle dinleyen biri oldu mu? Arka plana atıldı. Sağır taklidi yaptılar. Sesini ancak maça çıktığında duyurdu. Peki sonra? Sonrası yine boş. Sansürleniyoruz ama her şey değişecek. Günün sonunda doğruları söyleyen biri ortaya çıkacak.

MVP: Bu yüzden buradayız. Arkanıza bakmayı bırakın artık. Nefret kusmayı bırakın. Sizi bu saatten sonra susturacak birileri yok. Çevrenizde lacivert üniformalı gardiyanlar yok, Copları demirlere sürterek gelen şovmenler yok. Kıskaca alınmayacaksınız. Hayatlarınızı değiştirmekten bahsedip değişmemek için geçmişi bahane ediyorsunuz. Gelecek hakkında sadece karanlık sayfalar çeviriyorsunuz. Şu sokağa bakın. Elinde çiçek tutan kadınlara bakın. Eşi muhtemelen onu aldattı ama kadın hala tebessüm ediyor. Onlar, buruşmuş sayfalarını çöpe atmış insanlar. Bu şansa erişme sırası sizde. Bizler varlığımızı gerçekliğe dayandırdık. Yapısı sağlam olan bir şeyin devrildiğini gören olmadı.

Sasaki ani fren yapıyor. Arenanın otoparkına varıyorlar. Hep birlikte arabadan inip arka alana doğru ilerliyorlar ama karşılarına biri çıkıyor.

ze.PNG

Ezekiel Jackson görevliler tarafından dışarı atılıyor. Bu sırada arenaya Innocente ekibi giriyor. Zeke'nin durumunu görüyorlar. MVP oraya gidiyor.

MVP: Bir problem mi var?

Görevli: Emir kuluyuz. Kontratsız güreşçilerin burada yeri yok dendi.

MVP: Madem yeri yok bu adam neden maça çıkıyor? Hadi maça çıkmasını geçtim. Maçını kazanan biri neden dışarı atılır anlaşılır gibi değil.

Daisuke Sasaki: Çekil kenara.

Görevli gidiyor. Zeke, yaka paça atıldığı için toparlanıyor ve ayağa kalkıyor.

MVP: Selamlar, masum görünüyorsun. Ben MVP. Nasıl yardımcı olabilirim?

Ezekiel Jackson ile MVP'nin el sıkışırken kameralar kapanıyor.

paybackayrac.png

hgh_2.png

Şampiyon girişte gözüküyor! Summerslam gecesi galip ayrıldığı bir kemer savunmasının ardından emin adımlarla ringe doğru ilerliyor. Ringin önünde duruyor ve kemerini bir kez havaya kaldırıyor. Seyircilerden karışık tepkiler geliyor. Daniels çelik basamakları geçiyor ve ringe giriyor. Köşeye uzanıp mikrofon alıyor ve bir süre seyircileri süzüyor.

Christopher Daniels: Summerslam sonrası yeniden bu ringde olmak... Eminim ki, normal insanlar buraya geldiklerinde, kemerlerini kazandıkları için ne kadar mutlu olduklarını söylüyorlardır. Bir kayış üzerindeki metalin öneminden bahsediyorlardır. Ancak benim için önemli olan bu kemer değil. Önemli olan, bu kemer ile neler yapacağımdı. Bu kemeri kazandığım an itibari ile insanlarla mücadelemi başlattım. Bu, kendi gücümle kendimi tatmin etmek için bir fırsattı. Ancak insanların açgözlülüğünü görmek, onların kaos içinde düzeni yıktığını görmek, gökten gelen yasaklara karşı güzel bir cevaba dönüştü.

Daniels hafifçe gülümsüyor.

Christopher Daniels: Bugün, burada, yeniden kaosun kapılarını açacağım. Geçen hafta yaşandığı gibi. Summerslam'de yaşandığı gibi. Hatta Mayhem'de yaşandığı gibi. İnsanoğlunun sadece bu kemere karşı olan açlığı bile tüm düzenleri bozuyor. Materyalist çerçevede sıkışıp kalıyorlar. O çerçevelerin içinde, kendini harap eden kişiler için, ne kadar aciz olduklarını, tekrardan göstermelerine bir fırsat sağlıyorum. Gelin ve size yazılan kehaneti gerçekleştirin.

ndo5ruc.jpg

Christopher Daniels: O zaman açık meydan okuma başlasın!

Siren sesleri duyulmaya başlıyor! Ardından daha PGW arenasında hiç duyulmamış bir müzik duyuluyor.

Scott Steiner: Bu ayyaş şirketten s*ktir edilmemiş miydi?

ddgre.png

Dean Ambrose, Payback'te! Dean Ambrose girişte gözüküyor bir süre boyunca gelen olumlu seyirci reaksiyonuna bakıyor. Ardından elinde mikrofonla ringde duran Daniels'a doğru bakmaya başlıyor.

Dean Ambrose: Muhtemelen beni görünce o küçük beyinciklerinizin içinden neden burada olduğumu sorguluyorsunuz. Size sebebini söyleyeyim k*çı kırık b*ktan hayatımda her zaman saygı gördüğüm yerlerde bulunmayı seçtim! Bunak Regal yönetemediği s*kik markasında bana hak ettiğim saygıyı göstermedi!

Az önce gelen olumlu tepkilerin hepsi dağılıyor ve yerini yuhalamalara bırakıyor. Dean bir süre olumsuz tepki veren seyirciyi süzüyor ve devam ediyor.

Dean Ambrose: Yuhalayın, destekleyin veya herhangi bir tepki vermeyin inanın s*kimde bile değil! Burada olmayı size borçlu değilim. Fakat Payback yönetimine borçluyum! Onlar benimle ilgilendi! Bana her konuda oldukça hassas davrandılar ve yardımcı oldular. Neyi kast ettiğimi çok iyi biliyorsunuz. Haftalar önce hayatımın belki de en utanç verici anlarını yaşadım. Fakat en zor zamanda bana birisi elini uzattı. Mayhem bir Dean Ambrose kaybetti! Payback bir Dean Ambrose kazandı! Ben buradayım ve hem de hiç olmadığım kadar hazır bir şekilde!

dfger.png

Dean tekrardan Daniels'a dönüyor.

Dean Ambrose: Sana gelince Christopher! Azrail'in canını almaya geldi kardeşim!

Diyor ve koşarak ringe dalıyor! Ambrose köşesine geçiyor gazla ısınıyor. Daniels kemerini iki elinin arasına alıyor ve havaya kaldırıyor. İkili öylece face to face atıyorlar hakem ikiliyi ayırıyor. Sonrasında Daniels'ın elinden kemeri alıyor. Kemeri havaya kaldırıyor. Fakat Ambrose bir anda kemeri hakemin elinden kapıp Daniels'ın kafasına vuruyor!

PGW Television Championship
Christopher Daniels vs. Dean Ambrose

Daniels sersemliyor! Daniels sallanarak köşeye çekiliyor! Ambrose yumruk ve back choplar karışık bir şekilde Daniels'ı köşeye sıkıştırıyor. Üst üste stomplarla Daniels'ı köşede kıstırıyor! Hakem ayrılmasını söylüyor. Ambrose geri çekiliyor. Ardından hızla Daniels'ın üstüne koşuyor. Fakat Daniels kaçıyor. Ambrose kafasını köşeye çarpıyor! Daniels hafif sallanıyor sonrasında Ambrose'un üstüne koşuyor fakat Ambrose buna dirsek darbesiyle karşılık veriyor. Ardından geri geri top rope'a çıkıyor ve Crossbodyle atlıyor fakat Daniels buna Tilt a Whirl Backbreakerla karşılık veriyor! Ambrose sırtını tutarak kalkıyor. Daniels koşarak bir Heel Kick vuruyor. Ambrose ring dışına çekiliyor. Daniels aprona geçiyor. Ardından Suicide Arabian Press'le Ambrose'u yatırıyor! Sonrasında kaldırıyor ve ringe atıyor. Peşinden kendisi de giriyor. Ambrose'un kafasını orta ipe koyuyor ve Hanging Leg Scissors! İplerin arasında bacaklarıyla Ambrose'u kitliyor! Hakem sayıyor 1-2-3-4- Daniels bırakıyor! Ardından tekrar ringe giriyor. Ambrose boğazını tutarak böğürüyor. Dizlerinin üstüne kalkıyor. Daniels koşarak bir Shinning Wizzard!

Ambrose bundan kaçıyor! Daniels'ı hızla ringposta doğru fırlatıyor! Daniels bodoslama bir şekilde ringposta giriyor! Oradan ringden düşüyor! Daniels sallanarak kalkıyor. Ambrose iplerden hızla sekiyor ve Suicide Dive'la Daniels'ın üstüne uçuyor! Uçar uçmaz yerde kafa göz girişiyor! Seri yumruklar! Sonrasında kaldırıyor ve kafasını hızla barikatlara vurmaya başlıyor! Üst üste defalarca barikatlara vuruyor! Daniels sersemliyor. Ardından Ambrose, Daniels'ı hızla çelik merdivenlere doğru fırlatıyor! Daniels kafasını çok kötü çarpıyor! Ambrose, Daniels'ı ardından kaldırıp ringe atıyor. Sonrasında kendisi de aprona çıkıyor. Aprondan da Top Rope'a çıkıyor. AMBROSE DANIELS'IN KALKMASINI BEKLİYOR! DANIELS SALLANARAK KALKIYOR! AMBROSE ÜSTÜNE DIVING ELBOW DROPLA UÇUYOR! TUŞA GİDİYOR! 1.. 2..

KICKOUT! Daniels 2'de atmayı başarıyor! Ambrose bu başarısız girişim sonrası deliye dönüyor ve Daniels'ın tepesine çıkıyor. Üst üste seri yumruklar! Ardından hızla kaldırıyor ve Dirty Deeds'e alıyor fakat Daniels bunu çevirip hızla Crossface! Ambrose pes mi edecek!? Ambrose dayanmaya çalışıyor! Daniels sertçe sıkıyor! Ambrose bir süre sonra bunu roll up'a çevirmeyi başarıyor! 1.. 2.. KICKOUT! Daniels atıyor! İkili yerden kalkıyorlar. Ambrose kolundan yere yatırıyor. Ardından Fujiwara Armbar bağlıyor! Daniels acı içinde! Daniels pes mi edecek!? Hayır etmiyor! ROLL UP! 1.. 2.. KICKOUT! İkili aynı anda kalkıyor. Daniels, Ambrose'u STO'ya alıyor fakat Ambrose üst üste dirsek darbeleriyle kurtuluyor! Sonrasında Dirty Deeds'e alıyor fakat Daniels bundan kurtulup Ambrose'u Shoulder Charge ile köşeye çarpıyor! Ardından Ambrose'u Top Rope'a çıkartıyor! Peşinden kendisi de çıkıyor. Hurricanrana'yla Ambrose'u yere çakıyor! İkisi de yerde kalıyor. Daniels acıyla başını tutuyor. Ambrose'ta yerde acı içinde. Daniels bir süre sonra ipleri tutarak kalkmayı başarıyor ardından iplere koşuyor. Ambrose'un üstüne Slingshot Arabian Pressle atlıyor! TUŞA GİDİYOR! 1.. 2.. KICKOUT! DANIELS AMBROSE'A BİR ANDA CUTTHROAT CLUTCH! AMBROSE ACI İÇİNDE KIVRANIYOR! AMBROSE PES Mİ EDECEK!?

Hayır etmiyor!!! Ayaklarını ipe koymayı başarıyor! Daniels, Ambrose'u kaldırıyor. Sırtlayıp DEATH VALLEY DRIVER! TUŞA GİDİYOR! 1.. 2.. KICKOUT! Daniels bunun üzerine kaldırıyor ve Suplex pozisyonuna alıyor. Fakat Ambrose bunu tersine çevirip Money Clip'le yatırıyor! Daniels oturma pozisyonu alıyor. Ambrose iplerden sekip Daniels'ın kafasına bir boot vuruyor! Sonrasında tersinden kaldırıyor ve Hook and Ladder'a alıyor! Fakat Daniels, Ambrose'u Wheelbarrow Pin'e alıyor! 1.. 2.. KICKOUT! İkili aynı anda kalkıyorlar! Ambrose hızla Small Package! 1.. 2.. KICKOUT! İkili kalkıyorlar! İplerden karşılıklı sekip birbirlerine Double Clothesline! İkisi de yerde kalıyor! Hakem bir süre saysa da ikili yavaşça birbirlerine yaklaşıyorlar. Birbirlerini tutarak kalkıyorlar. Daniels bir yumruk! Ambrose'tan da bir yumruk! Daniels bir yumruk daha! Ambrose'tan da bir yumruk! İkili bir süre karşılıklı yumruklaşıyor! En sonunda Daniels bir Enzuigiri çakıyor! Ambrose sersemliyor ve geri geri iplerden Pendulum Lariat sallıyor fakat Daniels bunu bir anda KOJI CLUTCH'A ÇEVİRİYOR! OMG! AMBROSE ACI İÇİNDE KIVRANIYOR! AMBROSE PES Mİ EDECEK!? AMBROSE ÇOK ZOR DURUMDA!

AMBROSE DİRENİYOR! BİR SÜRE SONRA KİLİDİ ÇÖZMEYİ BAŞARIP DANIELS'IN KAFASINA HUNHARCA YUMRUKLAR SAVURUYOR! ETKİSİZ HALE GETİRENE KADAR DANIELS'I YERDE YUMRUKLUYOR! ARDINDAN KALKIYOR VE DOUBLE UNDERHOOK POZİSYONUNDA KALDIRIYOR!

hfgh.png

DIRTY DEEDS! DIRTY DEEDS! 1.. 2..

KICKOUT! KICKOUT! DANIELS ATMAYI BAŞARIYOR! DANIELS KURTULDU!

Jim Ross: İnsan olmadığı kesinleşti.

AMBROSE SİNİRLE YERE TÜKÜRÜYOR! DANIELS'I YERDE ÖFKEYLE YUMRUKLAMAYA DEVAM EDİYOR! YERDE SİNİRLE YUMRUKLUYOR! SONRASINDA SALLANARAK KÖŞEYE GEÇİYOR! REGAL KNEE İÇİN MERMİ TAUNTU ATIYOR! DANIELS KALKIYOR! AMBROSE, DANIELS'IN ÜSTÜNE KOŞUYOR! DANIELS KARŞILAMAK İÇİN HAZIRLANIYOR FAKAT AMBROSE! BİR ANDA YERE YIĞILIYOR! BURNU KANAMAYA BAŞLIYOR! YERE DÜŞÜP BURNUNU TUTUYOR! DANIELS BUNU FIRSAT BİLİYOR VE AMBROSE'U TUTUP ANGEL WINGSLE YATIRIYOR! TUŞA GİDİYOR! 1.. 2..

3!!!!!!

Kazanan ve hala PGW TV şampiyonu: Christopher Daniels

Christopher Daniels bir kemer koruma maçından daha galip ayrılıyor!

Kevin Nash: Bu adamı kim durduracak?

Scott Steiner: Bu Daniels çok şanslı adam her kemer koruma maçında şans onun yüzüne gülüyor.

Daniels ayağa kalkıyor ve hakemden kemerini alıyor ardından köşeye çıkarak kaldırıyor. Ardından kendisini ringin dışına bırakıyor. Kameralar ringin içinde tek kalan Dean Ambrose'u ve ringin zeminine burnundan damlamış kanları çekiyor bir süre.

dfsddf.png

Dean karamsar bir ifade ile yere bakıyor bir süre fakat ardından ringden iniyor ve kenardan görevlilerin verdiği bez ile burnunu tutarak arka alana doğru giderken reklamlara gidiyoruz.

paybackayrac.png

dean_ambrose.jpg

Dean Ambrose, Daniels'a yenildikten sonra öfkeyle arka alanda yürüyor. Bir yandan da kanayan burnunu tutuyor. Ambrose'un yanından geçenler ona garip ifadelerle bakıyor. Bu sırada karşısına biri çıkıyor.

steve_austin.jpg

Steve Austin kadraja giriyor. Görevlinin biriyle koyu bir sohbet ederken kafasını bir anlığına çeviriyor. Ambrose'un durumunu görüyor. Elindeki kahveyi yere atıp oraya yürüyor. Ambrose'u iki eliyle itiyor.

Stone Cold Steve Austin: Ne yaptığını sanıyorsun? Sana kaç kere söyledim artık dur diye. S*kerim böyle işi. Daha ne kadar devam edeceksin? 2 haftadır kovulma diye kendimi hırpalıyorum. Bir sürü toplantıya girdim. Kimse seni istemedi. Şirketin imajını zedelediğin söylendi. Şirketimize göre pasaklı olduğun söylendi. O takım elbiseli tiplerin içinde seni savundum. Yollanmaman için götümü yırttım. Sadece bunu yapmadım. Seni rehabilitasyon merkezine bile yazdırdım. Burada kazandığım tüm parayı oraya yatırdım. Sen ne yaptın? Oradaki çoğu çalışanla arıza çıkarmışsın. Tartışmadığın sağlık personeli kalmamış. Düzgün tedavi bile olmamışsın, hep aksatmışsın. Neden Dean? Kendim için bile bu kadar uğraşmadım. Neden hala bu boku kullanıyorsun? Bundan dolayı kaç arkadaşımı kaybettim, haberin var mı? Hepsi de güzel, yetenekli insanlardı. Kendilerini harcadılar. Aynı şeyin yaşanmasını istemiyorum. Herkes senin iyi olduğunu biliyor. Bilhassa ben bu durumun farkındayım. İyi olduğunu düşünmeyen tek kişi sensin ki bu mereti hala kullanmaya devam ediyorsun. Bu bokta bulup normal yaşamda bulamadığın ne var? Cidden kafayı yiyeceğim.

Stone Cold hayal kırıklığıyla Ambrose'a bakıyor.

Stone Cold Steve Austin: Ama merak etme, senin ilacını biliyorum. Haftaya sürpriz bir rakiple karşılaşacaksın. Buraya gelmek için her zamankinden daha heyecanlı. Rakibin de zamanında bu bok çukuruna girmiş, o tadı almış olanlarla karşı karşıya gelmiş biri. Ya o seni buradan postalayacak ya da sen o herifi yere sererek bana temiz bir güreşçi olduğunu kanıtlayacaksın. Sana güveniyorum.

Dean Ambrose: He

Dean Ambrose, Steve Austin'in suratına bakmadan yoluna devam ediyor. Austin sinirden dudağını ısırıyor. Ambrose'u arkadan izliyor. Ambrose sendeleyerek ve burnunu tutarak yürüyor. Arada bir öksürüyor, yere kan sıçrıyor. Steve Austin başını sallayarak diğer tarafa yürüyor.

paybackayrac.png

İzleyiciler şovun ana olayı için meraklı gözlerle beklemekteyken bir ses duyuluyor...

WRESTLING HAS MORE THAN
ONE ROYAL FAMILY

codyrhodes_1.png

Kingdom arenada yankılanırken girişte Cody Rhodes beliriyor. Seyircilerin devasa desteğini alarak ringe doğru ilerliyor. Görevliden mikrofon aldıktan sonra seyircilerin inanılmaz tepkisi eşliğinde konuşmasına başlıyor.

Cody Rhodes: Kaderin bizi getirdiği noktaya bakın. Birkaç hafta önce hayatının en büyük maçlarından birisini ana olayda kaybeden Cody Rhodes şimdi hiç olmadığı kadar güçlü bir şekilde tekrardan ana gösteride. Ama size söylemiştim. Rhodes olmanın olayının bu olduğunu söylemiştim. Kazansak da kaybetsek de, maça çıksak da çıkmasak da asla yılmadan şovun yıldızı olmaya devam ederiz. Summerslam'de de bu söz bir kere daha doğru çıktı.

İzleyiciler Summerslam ismini duyunca iyice heyecanlanıyor.

Cody Rhodes: Goldberg, şu an beni izlediğini biliyorum. Duyduğuma göre bugün arenaya gelmeye bile tenezzül etmemişsin. Ama bilmeni isterim ki sana yaşattığım her şeyin sorumlusu sensin. Bana seni susturmaktan başka bir seçenek bırakmadın. Seni uyardım. Babamın ismini ağzına alıp bana karşı bir silah olarak kullanırsan seni kötürüm bırakacağımı söyledim. Belki de her şeye rağmen bana şükretmelisin çünkü şanlısın ki halen yürüyebiliyorsun.

Cody'e destek gelmeye devam ediyor.

Cody Rhodes: Dedikodular doğru mu bilmiyorum ama sana yaşattığım bu mağlubiyet yüzünden istersen Mayhem'e geç, istersen PGW'dan ayrıl. Emin ol buradaki insanların umurlarında olmayacak. Çünkü sen kendi mirasını bitirdin. Sen 56 yaşında Goldberg isminin üstüne bir çizik çektin! Bunu ben değil, sen yaptın. Belki de evinde otururken dönüştüğün bu egomanyak kişiliğini sorgulayabilirsin. Bir ay önce ışıltılı günlerinin geride kaldığını söyleyen alçak gönüllü bir adamken şimdi ekranda birkaç dakika daha fazla gözükmek için etik olmayan her şeyi yapacak bir güreşçi eskisisin. Belki o çeneni tutsaydın şu an şampiyondun. Ama bu olmadı değil mi? Kaybettin. Çünkü Cody Rhodes'u küçük gördün ve bunun bedelini ödedin. O gece Christopher Daniels'ın kemerini korumasını sağlamak benim için gurur kaynağı değil Bill fakat senin o gece mağlup olarak ayrılman benim için bir gurur kaynağı. Eve sahtekar bir şampiyon olarak dönememeni sağladığım için kendimle gurur duyuyorum. Çünkü bu insanlar senin gibi şampiyonlar görmek istemiyor. Bu insanlar Cody Rhodes'u istiyor ve bu sefer ana olayın ta kendisi olarak istiyor.

codyrhodes.png

Cody Rhodes: Ben de bu insanlara istediklerini vereceğim. Stone Cold'un Chavo Guerrero için rakip aradığını hepimiz duyduk. Sanırım herkesin aklına gelen ve bunun için fazlasıyla hazır olan tek isim var.

Seyirciler tek bir ağızdan Cody'nin adını söylüyor. Cody yüzünde gururlu bir gülümsemeyle onlara bakıyor.

Cody Rhodes: Ben hazırım. Hem de hiç olmadığım kadar hazırım. Yoluma ne çıkarsa onu yıkıp geçmeye ve babamı onurlandırmaya hazırım. Payback'i tarihin en iyi şovu yapmaya hazırım. Peki siz Michigan halkı, Cody Rhodes'u zirveye çıkarmaya hazır mısınız? Sizler Cody Rhodes'un PGW şampiyonu olmasına hazır mısınız?

Seyircilerden "YES!" tezahüratları geliyor. Cody aynı coşkuyla devam ediyor.

Cody Rhodes: O zaman önümüzde sadece şampiyonun kendisini sahneye çağırmak kalıyor. Chavo Guerrero! Bu işi resmiyete kavuşturmaya ne dersin?

Cody mikrofonu indiriyor ve beklemeye koyuluyor.

Jim Ross: Al sana şampiyon.

goldberg.png

INVASION! DUYUMLARIN AKSİNE GOLDBERG PAYBACK ARENASINDA! Cody şaşkın bir şekilde kalıyor çünkü onun şovda olmayacağına emindi. Goldberg girişte tüm nefretiyle ringdeki Cody'e bakıyor. Şimdi ise ringe doğru koşuyor! Cody elindeki mikrofonu fırlatıp seri bir şekilde ringe giren Goldberg'ın üstüne çullanıyor!

AMA LOW BLOW! Goldberg, low blow'u vurdu. Cody acı içinde düşünce Goldberg onun yüzünü yumruklamaya başlıyor. Goldberg resmen bir türlü dinmeyen bir öfkeyle Cody'i yumrukluyor! Cody elinden geldiğince yüzünü korumaya çalışıyor ancak Goldberg'ın yumruklarından kurtulamıyor. Goldberg şimdi ayağa kalkıyor ve hıncını alamamış bir şekilde kükrüyor. Ayağa kalkmaya çalışan Cody'nin saçından tutup onu kameraya doğru tutuyor. Ardından bağırarak konuşmaya başlıyor.

Goldberg: Babanı hiçbir zaman gururlandıramayacağın gerçeğini milyonların karşısında söylemem sinirini mi bozdu? O zaman seni bu gece Dusty'nin yanına gönderdiğimde şikayetini direkt olarak kendisinin yüzüne söylersin!

Goldberg'a akıl almaz bir yuhalama geliyor! Seyirciler deli gibi onu yuhalarken Goldberg üstündeki tişörtü çıkartıyor ve köşelere geçip Cody'nin kalkmasını bekliyor. Goldberg, Spear'a hazırlanıyor!

Girişten gelen bir güvenlik görevlisi ordusu görüyoruz! Hızla ringe girip Goldberg'ın önünde duruyorlar. Goldberg sinirli bir şekilde onlara bakıyor ve onlardan dolayı hareketini tamamlayamıyor. Görevlilerden birisi ona iyice yaklaşıyor ve sakin olmasını söylüyor.

goldberg_1.png

GOLDBERG ONU TUTMAYA ÇALIŞAN GÖREVLİYE KAFA VURUYOR! Yanında duran diğer görevli ne olduğunu anlayamadan onu da çaprazındaki görevlinin üstüne fırlatıyor. İki görevli de yere düştükten sonra hızlıca ayağa kalkıyorlar AMA GOLDBERG'DAN İKİSİNE DE DOUBLE SPEAR! İKİ GÖREVLİ DE PERT. Goldberg tam Cody'e yönelicekken arkasındaki görevli onu tutmaya çalışıyor. Fakat Goldberg gelişi güzel bir yumruk sallıyor ve yumruk görevliye isabet ediyor. Goldberg kalkıyor ve görevliyi tüm gücüyle olduğu gibi ringin dışına fırlatıyor! Artık Goldberg'ın karşısında tek bir görevli kaldı. O da Goldberg'dan korkarak geri geri gidiyor. Goldberg şimdi onu yakasından tutuyor ve öfkeyle bakıyor-

AMA CODY'DEN GOLDBERG'A DISASTER KICK! Goldberg, Summerslam'de de beklemediği anda yediği bu darbeyi ikinci defa aynı şekilde yiyince bir çeşit dejavu yaşıyor ve dengesini kaybederek ringin dışına düşüyor. Bu sırada Cody'nin demin Goldberg'ın sarf ettiği cümlelerden sonra deliye döndüğünü görüyoruz. Ringin dışında kendine Goldberg'a bakıyor ve tüm gücüyle iplere gidiyor...

cody-rhodes-brock-lesnar.jpg

SUICIDE DIVE! GOLDBERG YERE YAPIŞIYOR, CODY İSE ONUN ÜSTÜNDE KALIYOR VE BİR SANİYE BİLE GEÇMEDEN ONU YUMRUKLAMAYA BAŞLIYOR. Cody, eşi benzeri görülmemiş bir öfkeyle Goldberg'ın yüzünü yumrukluyor.

Jim Ross: Birisi şu çocuğu durdursun.

JR'ın sözleri daha arenada yankılanmadan girişte kavgayı ayırmaya gelen güreşçileri görüyoruz. BUNLAR PGW SUPERSTARS ŞOVUNUN GÜREŞÇİLERİ! PGW Superstars GM'i onları girişten yönlendiriyor.

Baslksz-1.jpg

Şimdi Justin Gabriel, Heath Slater, Jey Uso, Cameron Grimes ve Cesaro! Goldberg'ı deli gibi yumruklayan Cody'nin üstüne çullanıyor ve onu çekiyorlar! Cody'i resmen hep birlikte el ele vererek anca tutuyorlar.

793cb4e108039fd35f0403436465932a

Bu sırada Goldberg'ın ayağa kalktığını görüyoruz. Bir an tekrardan PGW Superstars kadrosunun ve Cody'nin üstüne doğru yürüyecekken son anda duruyor! Goldberg öfkesini bir anlığına yok ediyor ve kendisini yumruklamaya devam etmek için dünyaları verecek olan Cody'e bakıyor.

Kevin Nash: Kaçlı kişilik Spear gelecek?

My-Post-29-7-1024x576.jpg

Ve bu fırsatı Cody'e vermiyor! Goldberg, Cody'nin bu çırpınışından zevk alırcasına ona bakıyor. Ardından sinirli bir şekilde arka alanın yolunu tutuyor. Bu sırada Cody Rhodes'un halen Goldberg'a saldırmak için güvenliklerin elinden kurtulma çırpınışlarını görüyoruz. Bu sırada dev ekranda Bad Blood şovunun posterini görüyoruz.

oggcj9f.png

Bu görüntü eşliğinde PAYBACK #4 sonlanıyor-

paybackayrac.png

giphy.gif

80cKGvC.png

Görüntü geldiğinde oldukça dağınık olan bir masayı ve her yerdeki yağlı boyaları görüyoruz. Kamerada yüzü gözükmeyen isim, çizdiği tabloyu son dokunuşlarını yapmakla meşgul.

?: Herkesin konuşup durduğu tek bir şey var... Cornette'in iki şovda da gözükme fırsatı sunduğu bu cömert teklifi kabul eden kişi kim? Açıkçası dışardan izleyenlerin gözleriyle bakmam gerekirse bunun fazlasıyla ilgi çekici olduğunu kabul edebilirim. Ancak benim için pek de öyle değildi. Çünkü kendimi ne Mayhem'e ne de Payback'e ait hissediyordum. Cornette'in teklifini de diğer güreşçilerin yaptığı gibi umursamayacaktım..

?: Ta ki seni görene kadar. Evet, sen. Bakma bana öyle. Ben seni gördüm ve seni görür görmez buraya gelmeye ikna oldum.

Adamın çizdiği tabloyla konuştuğunu görüyoruz.

?: Çaresizce, sanki şu an yaptığın şeyi mecbur bırakıldığın için yapıyordun. Bana her seferinde aynı günü yaşayıp durduğunu ve bunun Tanrı’nın cezası olduğunu söyledin. Ama en sonunda benden yardım istedin. Ben de sana yardım edeceğim. Her hafta sıkışıp kaldığın o döngüyü bitireceğim. Seni özgür bırakacağım. Tıpkı kendimi özgür bıraktığım gibi... Bu yüzden buradayım. Biz seninle çoktan tanışıyoruz.

Lqsmb3S.png

Adam kadrajdan çıkınca ne çizdiğini görüyoruz. Kameranın karşısına geçmeden önce kendisinin son cümlesini duyuyoruz.

?: Çünkü seni rüyamda gördüm.

1bIkcnT.png

PGW PAYBACK #4
Prestige Grand Wrestling LLC
™ & © 2023
All Rights Reserved

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: