Her Yıl Nakamura'ya Verilen Push

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,625
Beğeni sayısı
1,417
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Arkadaşlar her yıl Backlash, Payback gibi şovlar gelince Bu adama bir push Veriyorlar. Geçen sene yanılmıyorsam Backlash yaklaşmışken Nakamura'yı Roman'ın karşısına çıkardılar sonra maç yapmadılar. Ben anlamıyorum her yıl bu adama gereksiz bir push geliyor. Sebebi ne olabilir sizce?​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,215
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
İlk geldiği dönemlerde yaptığı işlerden dolayı hala karakter olarak bir forsu var ama tabii yaşı da ilerlediği için eskisi gibi her daim yükseklerde oynayabilecek bir adam değil. Hal böyleyken WWE ana şampiyonlarına geçiş rakibi ihtiyaç duyduğu bu dönemlerde Nakamura gibi isimleri biçilmiş kaftan görüyor, bence mantıklı bir düşünce yapısı ama Seth'in karşısına çıkarabilecek çok daha farklı isimler varken bu işin adabı Nakamura mıdır diye sorarsanız orası tartışılır tabii.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Nakamura yaşlanmış olsa da kötü bir güreşçi değil. WWE, Japon karakterleri şaklabana çevirmeyi seviyor ama bu, Nakamura'nın büyük bir isim olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Üstüne üstlük Nakamura, genelde sunulmayan bir ring içine sahip hala. Eski kendisinin gölgesi bile olsa, seyircilere hala duygu olarak geçebiliyor. Buradan da Bero'nun güreşten anlamadığını kanıtladığı yüz milyonuncu konuyu görüyoruz.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Şimdi Nakamura'nın ilk WWE yılları ciddi üst düzeydi ve hala daha bunun ekmeğini yemesi normal. Çok yenilse bile her zaman belli bir kredisi kalıyor ama asıl sıkıntı burada Nakamura'ya push verilmediğinde kime verilebileceği ki düşününce fazla da bir seçenek yok. WWE'nin asıl sıkıntısı prime'ını çoktan geçirmiş ve feuddan feuda iyice momentumu düşmüş bir adamdan daha over olabilecek bir adamlarının bile olmaması. Başka adam yok ki. Tabiki Nakamura push alır bu durumda.

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,625
Beğeni sayısı
1,417
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Nakamura yaşlanmış olsa da kötü bir güreşçi değil. WWE, Japon karakterleri şaklabana çevirmeyi seviyor ama bu, Nakamura'nın büyük bir isim olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Üstüne üstlük Nakamura, genelde sunulmayan bir ring içine sahip hala. Eski kendisinin gölgesi bile olsa, seyircilere hala duygu olarak geçebiliyor. Buradan da Bero'nun güreşten anlamadığını kanıtladığı yüz milyonuncu konuyu görüyoruz.
Güreşten anlamadığım halde yüz milyoncu konuyu açmışım helal lan bana. O değil de hoca her konumda bana bir laf atıyorsun ben böyle şeylere alınmam ama nedenini merak ettim.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
WWE, Japon karakterleri şaklabana çevirmeyi seviyor ama
Sonrasının bir önemi yok. Algı gerçekliktir. Şaklaban olmuş adama ana kemer şansı verirsen kemerinin prestiji iki paralık olur. Ya adamı toparla ya bu şansı verme. Bu kadar basit bir olay aslında.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Sonrasının bir önemi yok. Algı gerçekliktir. Şaklaban olmuş adama ana kemer şansı verirsen kemerinin prestiji iki paralık olur. Ya adamı toparla ya bu şansı verme. Bu kadar basit bir olay aslında.
Hayır var. Seyircilere kendini izleyebiliyorsa, tepki alabiliyorsa önemi vardır. Çok iyi güreşçi algısı olsun ama seyircilere kendini kazandıramasın o zaman hiçbir önemi yok. Nakamura bizim tr izleyicisinin standartlarında kötü olabilir ama global izleyici izliyorsa bizim düşüncemizin önemi yok.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Güreşten anlamadığım halde yüz milyoncu konuyu açmışım helal lan bana. O değil de hoca her konumda bana bir laf atıyorsun ben böyle şeylere alınmam ama nedenini merak ettim.
Alınmayacağını bilerek şakasına atıyorum. İnan bana sırf seni rahatsız etmek için atmış olsam, çok daha fenasını yaparım. Kötü bir niyet yok.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Hayır var. Seyircilere kendini izleyebiliyorsa, tepki alabiliyorsa önemi vardır. Çok iyi güreşçi algısı olsun ama seyircilere kendini kazandıramasın o zaman hiçbir önemi yok. Nakamura bizim tr izleyicisinin standartlarında kötü olabilir ama global izleyici izliyorsa bizim düşüncemizin önemi yok.
Bu algının seyircinin gözünde olduğunu düşünüyorum. NXT’de Nakamura’yı görmemiş WWE izleyicisi için Nakamura şakadan ibaret. Bizim forum ortamında casual izleyici oranı daha fazla olduğundan IWC’nin geneline göre daha gerçekçi eğilim gösterdiğini söyleyebilirim.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Bu algının seyircinin gözünde olduğunu düşünüyorum. NXT’de Nakamura’yı görmemiş WWE izleyicisi için Nakamura şakadan ibaret. Bizim forum ortamında casual izleyici oranı daha fazla olduğundan IWC’nin geneline göre daha gerçekçi eğilim gösterdiğini söyleyebilirim.
Hayır değil. Dostooo seyirciden çok kopuksun. Seyirci Nakamura için cheer atıyor, şarkısını söylüyor, kendisini destekliyor. Ayrıca Japon seyirciler için de çok kritik bir isim. Gerçekten Japon seyircileri de çekiyor. Nakamura hala big deal. Sadece tek bir seyirci kitlesine bakıp konuşuyorsun. Cornette'i ben de dinliyorum ama güreş sırf onun tarzındaki insanların etrafında dönmüyor. Birbirinden farklı seyirci kitleleri var.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: