RAW Spoiler | Cody Açılışı Yaptı

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,544
Beğeni sayısı
1,314
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Raw Cody'nin ringe gelmesiyle başlıyor!

Cody Rhodes, Minneapolis'e ne hakkında konuşmak istediklerini sorar ve ardından Minnesota'nın kendilerinden biri olan Brock Lesnar hakkında konuşmaları gerektiğini düşündüğünü söyler. Ringde karşısında durup hayatta kalma ayrıcalığına, onuruna ve sefaletine sahip olduğunu söylüyor. SummerSlam maçlarının bitiminden sonra Lesnar'ın elini sıkacağını asla hayal edemeyeceğini söylüyor ve bugün erken saatlerde annesiyle bu konuda yaptığı bir konuşmayı anlatıyor. Annesinin, Lesnar'ın kendisini kabul ettiğini söylediğini hatırlıyor ve Premium Canlı Etkinlik'in ardından dünyadaki herkesi yenebileceğini hissettiğini söylüyor.

Seth "Freakin" Rollins'in müziği çalıyor ve Rollins ringe doğru ilerliyor. Rhodes'un ringe gelen ve birkaç hafta önce geleceği hakkında konuşurken sözünü kesen ilk kişi olduğunu söylüyor. İyiliğine karşılık vermek için burada olduğunu söylüyor ve Rhodes herkesi yenebileceğini hissettiğine göre, o zaman neden teste tabi tutmuyor? Diye söylüyor

Judgment Day'ın müziği çalıyor ve Damian Priest, Dominik Mysterio ve Rhea Ripley ortaya çıkıyor. Ripley Rhodes'a Lesnar'la işinin bitmesine rağmen Dominik'le işinin bitmediğini söyler. Dominik Kuzey Amerika kemerini savunurken, Rhodes'a yarın ne yapacağını sorar.

Priest ve Dominik Rhodes'a saldırırken Finn Balor, Rollinse arkadan saldırıyor. Sami Zayn, durumu eşitlemek için ringe koşuyor ve Priest'i ringin dışına atıyor. Rhodes Dominik'e Cody Cutter yapıyor. Rollins, Balor'a big boot yapıyor. Judgment Day ringin dışında. Cody, Zayn ve Rollins ile altı kişilik bir takım maçı için meydan okur.

Ardından Adam Pearce'ın Ricochet, Tommaso Ciampa, Matt Riddle ve Chad Gable ile konuştuğu bir videoya gidiyoruz. Dördü için bir fırsatı olduğunu söylüyor: Kıtalararası Şampiyonluği çin #1 numaralı aday maçı olacağını söyler.

#1 Kıtalararası Şampiyonluğu İçin Adaylık Maçı
Tommaso Ciampa vs. Ricochet vs. Matt Riddle vs. Chad Gable

Güzel bir maçın sonunda Chad Gable Tommaso'ya yaptığı Rolling German Suplex ile maçı kazanıyor.

sahne arkasına gidiyoruz ve Cody Rhodes'u Seth "Freakin" Rollins ile tartışırken görüyoruz. Sami Zayn araya giriyor ve Rhodes ve Rollins'in birbirleriyle tarihi bir geçmişleri olduğunu bildiği halde, Judgment Day'ı devirmek ve öfkelerine bir son vermek için hepsinin bir araya gelmesi gerektiğini söylüyor. Rhodes ve Rollins'e bunu yapıp yapamayacaklarını sorar ve ikisi de bundan memnun olduklarını söyler.​

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
525
Beğeni sayısı
1,258
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Gable'ın almasına çok şaşırmadım valla. Ha öte yandan Sami Zayn'in bu senaryoya joker gibi girip olayı altılamasından gına geldi.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,407
Beğeni sayısı
3,724
PG Nakit
3,035
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Cody ve Seth arasındaki tensionı hemen yazmaya başlamışlar, güzel. Hemen gerilmesinler ama, bu soğuk savaştan şov içerisindeki diğer olayları da ekleyince dehşet keyif aldım.

Açılıştaki adaylık maçı ise aşırı keyifliydi, Gable galibiyetine zaten kesin gözüyle bakıyordum o yüzden şaşırtmadı ama Ciampa'nın da performansı çok iyiydi. Bu adamın Gargano'sunu ne zaman getiriyorsunuz aga ya, yetim gibi takılıyor adam içeride...

agaoglu23

belair
Konular
10
Beğeni sayısı
591
PG Nakit
435
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Rollins ve Rhodes'un bu şekil çıtırdan gerilmesine epey bayıldım ya, daha var ama gerilime. Cody babanın karizmaya da şapkamız çıkar.

Gunther'a taze bir rakip lazımdı Drew'un temiz pin olmasından sonra, Gable iyi momentum topladı gerçekten, hak etti buraları. Güzel işlenebilirse feud gayet akar, Gable'ı yükselirken görmek harika.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: