Summerslam Posterimin Yapım Aşamaları

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,625
Beğeni sayısı
1,417
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt

Arkadaşlar Poster yarışmasında 2. Olduğum için (@Keroviq kendine oy vermiştir onu saymıyorum) Yoğun bir şekilde Posteri nasıl yaptığımı merak etmişsiniz. Bu darlamalara bir son vermek istiyorum. Ben zaten bu posteri forumdaşlar ilham alsın diye yaptım ve bu kadar çok istek olunca yapım aşamalarını paylaşayım dedim.

@The Lunatic Fringe @The MANIAC @Johnny Sack @Johnkorey @ReQuem @The Underground GOAT @agaoglu23 @Beast Incarnate @Kara @Nature Boy @Maraz Ali @Sosa

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Çok yararlı bir içerik olmuş özellikle ben gibi grafik dizaynından anlamayan bir insana bile kolayca açıklamışsın. +rep

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
499
Beğeni sayısı
1,088
PG Nakit
1,795
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1

Arkadaşlar Poster yarışmasında 2. Olduğum için (@Keroviq kendine oy vermiştir onu saymıyorum) Yoğun bir şekilde Posteri nasıl yaptığımı merak etmişsiniz. Bu darlamalara bir son vermek istiyorum. Ben zaten bu posteri forumdaşlar ilham alsın diye yaptım ve bu kadar çok istek olunca yapım aşamalarını paylaşayım dedim.

@The Lunatic Fringe @The MANIAC @Johnny Sack @Johnkorey @ReQuem @The Underground GOAT @agaoglu23 @Beast Incarnate @Kara @Nature Boy @Maraz Ali @Sosa

ADAM VALLAHİ ADAM....

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: