RPG Oh-oh-oh-oh-Oh-oh-oh-oh-Oh-oh-oh-oh-Oh-oh-oh-oh... LET'S GO!

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
993
PG Nakit
325

Worlds Apart! Sami Zayn girişte gözüküyor. Summerslam'de yayınlanan segmentında ehliyet sınavından Kevin Owens yüzünden kalmıştı. Ve komisyon, arabadan inmesini istediğinde bunu kabul etmeyip gaza abanıp Kevin Owens'ın arabasına çarpmıştı. Şimdi girişte görünüyor fakat çok sinirli bir mizacı var. Girişte göründüğünden itibaren kafasını tutuyor. Kamera ona yakınlaşıyor.

Baslksz-1.jpg

Bir süre yürüdükten sonra bariyerlere yaslanıyor ve kafasını tutuyor. Kameraman iyice onun gözünün dibine giriyor.

Baslksz-2.jpg

Sami Zayn: Çekilin! Çekilin!

Kameraman biraz uzaklaşıyor.

sami3.jpg

Sami Zayn: BU MÜZİK... BU MÜZİK KAFAMI AĞRITIYOR!

Elini alın bölgesine götürüyor.

Sami Zayn: BANA GÖRE DEĞİL! BANA GÖRE DEĞİL ANLIYOR MUSUNUZ? BU S-KTİĞİMİN... BUNU DEĞİŞTİRECEĞİM!

Oh-oh-oh-oh
Oh-oh-oh-oh
Oh-oh-oh-oh
Oh-oh-oh-oh
Let's go!

SAMI5.jpg

Sami Zayn: KAFAM! BUNA DAYANAMIYORUM! KAFAM ÇOK AĞRIYOR! SİZ LAFTAN ANLAMAZ MISINIZ?! KESİN ŞU MÜZİĞİ!

Seyirciler: Oh-oh-oh-oh-Oh-oh-oh-oh-Oh-oh-oh-oh-Oh-oh-oh-oh... LET'S GO!

Sami Zayn: Ne olur yapmayın! Size yalvarıyorum!

Seyirciler hep bir ağızdan şarkıya eşlik etmeye devam ediyorlar. Sami Zayn kafasını bariyerlere doğru vurmaya başlıyor. Hemen yanındaki seyirci çocuklar bundan kötü etkilenip korkuyorlar. Durmaksızın kafasını bariyerlere vuruyor.

Sami Zayn: BU MÜZİK BENİ ÖLDÜRECEK! BENİM SEBEBİM OLACAK! NOLUR KESİN!

Seyirciler: Oh-oh-oh-oh-Oh-oh-oh-oh-Oh-oh-oh-oh-Oh-oh-oh-oh... LET'S GO!

sami4.jpg

Kafasını daha sert şekilde bariyerlere vurmaya başlıyor ve en sonunda yere yığılıyor. Alın bölgesinde morluklar görüyoruz. Olduğu yere yığılacak gibi olurken arka alandaki güvenlikler onu oradan çekip alırken kameralar kapanıyor.

1 saat sonra, PGW Revir...

444.jpg

Sami Zayn:
Doktorlar... Hepinizin canı cehenneme. Kim kafasını bariyerlere vurarak beynini patlatabilir? Bu sadece kafamda birkaç iz bırakır ve mor renge büründürür. Sikeyim... Beni bırakmanız lazımdı. Eğer söylediğiniz gerçek olsa bile orada kendi canımı alırken bana müdahale etmemeniz, saygı duymanız lazımdı! İnsanlar için doğmak bir seçenek değil ve o yüzden bırakın da ölümü seçmek bizim elimizde olsun. Yoksa insan dediğiniz varlık adamım... Hiçbir işe yaramıyor! Burada felsefe mi istiyorsunuz? İşte size felsefenin kralı. Bizler varız ve hiçbir amacımız yok. En azından benim. Ben en yakın arkadaşımın arabasına takla attırdım. Sizler... Sizler beni anlamıyorsunuz. Hiçbir zaman da anlamayacaksınız. Ben iyi değilim. Benden uzak durmanız... Ötenazi! Bana lazım olan bu! Ama ona bile müsamaha göstermiyor, insanın kendi canını alma hakkını görmezden geliyorsunuz. Ünlü fransız aktör Alain Delon bunu istiyor. O 86 yaşında ve artık yaşayacağını yaşamış, ununu eleğini asmış bir adam. Ve bir zamanlar çok yakışıklı bir adamken artık göt kıllarının ağarmış olması onu rahatsız ediyor olacak ki ölmeyi diliyor. Bunu neden ona... Bunu neden bize çok görüyorsunuz?

Sami Zayn: Herkes... Herkes Goldberg gibi mi olmalı? O ringe geçen hafta adımımı attım ve karşıma o herif çıktı. Onunla maç yapmak istemediğimi söylememe rağmen bana zor kullandı. Bana güreş tecavüzü uyguladı! Bunu başka yaşayan bir tane adam gösterebilir misiniz? Gösteremezsiniz. İşte ben buyum. Olmamış, tarihte eşi benzeri görülmemiş her kötü olay benim başıma gelir. Ben ölmeyi diliyorum çünkü tüm bunlar olurken sınavı geçmek benim tek motivasyonumdu. İşte o umut tohumu, beni hayata biraz olsun tutunduruyordu fakat Kevin onu elimden aldı!

Sami Zayn: Sınavımda her şey iyi gidiyordu! L PARKA KADAR GELMİŞTİM! BU DÖRT SINAVDA BİR İLKTİ! İlk sınavımda kalkışta iki kez stop ettiğim için kaldım. İkinci sınavımda emniyet kemeri takmadığım için. Üçüncü sınavımda ise silecek suyunun yerini bilemedim, yokuş kalkışta geri vitese attım ve ani frende stop ettirdim. Ve bunlara rağmen dördüncü sınavıma, en önemli sınavıma çok iyi şekilde hazırlanmıştım. Uncle ile birlikte birçok pratik yaptık ve hepsinde başarılıydım. Ama orospu çocuğu Kevin'in gelip işleri bozacağını nereden bilebilirdim ha? Nereden? Bu hiç planlarım dahilinde değildi!

Sami Zayn: Sinyal konusunu Uncle ile halletmiştik! Sinyal vereceğim zaman arabanın paspasının üstüne serdiği gazete kağıtlarını ayağıyla kaşur kuşur ettirip ses çıkarıyordu ve ben sinyal vereceğimi anlıyordum. L parkı, yokuş-kalkışı, ani freni... Kısacası her şeyi başarıyla tamamladım ve Kevin çıkıp hayatımı bitirdi. Kevin çıktığı an hayat benim için sonlandı bunu anlıyor musunuz? O benim en iyi arkadaşımdı ve bana bunu yaşattı. Ben de onun arabasına takla attırdım. Şu anda hastahanede yatıyor ve onu ziyarete gitmem gerekiyor. Orospu çocuğunun başıma ne denli belalar açtığını görüyor musunuz? Beni içine soktuğu şu duruma bir bakın! Benim şu anda ehliyetimi almam için parmak izi basıyor olmam lazımdı! Kahretsin bu hissi hiç tadamayacağım! Yan koltukta hayatımın aşkıyla hiçbir zaman bir Güneydoğu Anadolu sokak lezzetleri turu yapamayacağım!

Sami Zayn: Ben olmamışlıkların içimde bıraktığı uktelerin yarattığı dünyaları her zerremde yaşıyorum ve onları gizlemeye ne fayda! Benim o uktelerden yüzlerce gizli dünyam var... Tonla gerçekleşmemiş hayallerim, düşlerim.. Onlar benim her şeyimdi ve hepsi elimden alındı. Daha da kötüsü alınmaya devam ediliyor. Ama şimdi ne olacak biliyor musunuz? Kevin'in yattığı hastaneye gidip onun bağlı olduğu fişi çekeceğim. Ben ölemiyorum. Bu kesin.. Bu net. Bunu başaramıyorum. Ama Kevin'i diğer tarafa yollayacağım ve orada çok mutlu bir hayat sürecek. Sizlere belki bunu izletemeyeceğim. Merak etmeyin. Bunu yapacağıma yemin edebilirim, ama kanıtlayamam. Hepinizi Kevin'den kurtaracağım. Belki ben de bir gün onun yanına gitmeyi başarabilirim.

Kafasına tuttuğu buz parçasını sinirle yere atıp sedyeden kalkıyor ve oradan ayrılıyor.​

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: