RPG Summerslam 2023 Şov Değerlendirmeleriniz ve Puanınız

Summerslam 2023'e Puanınız

• Kullanılan toplam oy
    11

Caliph

british master
Konular
107
Beğeni sayısı
1,273
PG Nakit
595
RPG Karakteri
Paul Heyman
1
ME maçı acayip bir şeydi, herkes öldü öldü dirildi resmen. 90 kere maçın sonucu gitti geldi, 5 puanı veriyoruz en helalinden. Emeklere sağlık.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
34
Beğeni sayısı
1,319
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Her maça birinin karışması olayına ben de katılıyorum ama fark etmez yine de o 5'i veririm. Ekip hak etti.

Konular
192
Beğeni sayısı
1,069
PG Nakit
1,240
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Daha açılıştan şovun geri kalanının da müko olacağı belliydi. Özellikle ME bayağı iyiydi, herkes WALTER'ın kazanmasına kesin gözle bakarken çok fena ters köşe bir son oldu. Tam puan verilir.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,509
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Kendi olayımı sevdim, geri kalan maçları sevdim, kalabalık kadrodan dolayı maçlara karışmaları anlıyorum herkes bu şovda bir şekilde bulunmak ister ben de dahil ve oyunculara hakkı verilmiş. Aktiflik de şahaneydi bütün katılan okuyan arkadaşlara tabi başta yazar ekibe teşekkürler. 5.

GBB

gbedas
Konular
36
Beğeni sayısı
1,448
PG Nakit
370
Her maça bir karışma olayı bence de fazla olmuş en azından 1 ,2 maç tertemiz bitebilirdi fakat sadece ME için bile 5 verilir abi ya. Abartıyorum belki ama okuduğum en iyi RPG maçlarından.

Konular
60
Beğeni sayısı
1,268
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Şovun büyük bir çoğunluğunu yolda takip etmek zorunda kaldım, şovun hakkını tam veremedim o yüzden üzgünüm birazcık. Şova 5 verip, boş olduğum bir fırsatta da güzel bir değerlendirme yazısı yazarız herkesin eline sağlık. @Caliph babaya da ana kemeri için tebrikler. (bir yerde daha kazanmıştı ama tam hatırlayamadım bilen varsa söylesin)

keka

🍓
Konular
36
Beğeni sayısı
970
PG Nakit
325
Oyun artık oturdu ve şovlar çok daha iyi çıkmaya başladı. İlk PPV'de bunu kanıtlamış oldu. WHC maçının açılışa konulması iyi bir hamleydi, şovu hype başlattı. Ospreay'in kazanacağını az çok tahmin ediyordum ve öyle de oldu. Fakat Nigel'ın oradaki hikayesi de güzel. Özellikle spikerlikten soyunup Joe'nun Open Challenge'a cevap veren isim olması bayağı iyi bir sahneydi. Reks'in gidişiyle Venis'in, benzer gimmickte olan JoMo ile takım olacağı az çok belliydi. Ben bu takımdan bayağı ümitliyim çünkü Hype yapmaya çok müsait. Garzalara karşı hype bir takım lazımdı. O takım da The Sex oldu. Val Venis ve JoMo mutlaka unvanı alacaktır bence. Ama Val Venis bir yandan solo kariyer de yapma ihtimali var. İlerleyen şovlarda görürüz.

Pat vs R-Truth cephesi MvP'lerin gelişiyle kapandı gibi. Pat, bu kalabalık oluşuma karşı R-Truth ile uğraşmak istemeyecektir. Daniels, TVC kemerini ana kemerden farksız yapacak gibi bir his var. Çok başarılı bir şampiyon profili çizdi şu ana kadar. Ve Goldberg karşısında iyi kötü bir şekilde kemerini koruması ilerisi için çok iyi sinyaller veriyor. Unvanı Cody ve Goldberg'den farklı biri alır alırsa çünkü Cody ve Goldberg çok kalın bir feuda girdiler gibi. Ama kemeri alacak ismin Swagger veya Hassan olacağını pek sanmıyorum çünkü bu ara pek aktif değiller. Daniels'dan kemeri alacak adamın köpeklemesi lazım biraz.

Sapıklar vs Zigglerlar maçını Lesnar'ın basması çok iyi bir hamle olmuş. Lesnar'ın bir yerden hıncını çıkarması lazımdı ve buna en müsait olan maç buydu sanırım. Diğer brandden olan Samuel Shaw ile bakışma oldu. Aslında çoğu kişi diğer brandden kişilerle etkileşime giriyor. Hatta Regal ve SCSA'in bu konuda konuştuğu bir segmentta vardı. Ufaktan brand savaşları geliyor gibi. Bu arada Bryon Saxton çok iyi bir çar olmuş. Ben bot olduğunu düşünmüyorum. Nigel gibi, sonradan oynayan biri çıkacak gibi onu. Arka alanda röportaj verirken bu kadar konuşup seyircileri bayması, muhabirlerin hakkını arayacağız falan demesi bence bu kadar üstüne düşülmesi bir bot karakterin mümkün değil. En sonunda dayak yemekten bıkıp badass bir karakter olursa şaşırmam.

Yota'nın sürpriz rakibi bence Dean Ambrose ya da John Cena olur. Del Rio ve Alexa Bliss ise o girerken saldırıp maça girebilirler. Del Rio, Yota'nın seriyi çok kafaya taktı gibi göründü segmentta. Randy vs Jeff, sonucunu asla tahmin edemediğim bir maçtı. Bence ekip de karar kılamadı ve burun ucuyla Jeff'e verdi. Hakem yanlış saydı muhabbeti falan olmuştu. Randy'nin eninde sonunda kemeri alacağını düşünüyorum. Main eventa ise söylenecek sözü herkes söylemiş, pek yorum yapmaya gerek yok. Maç olabilecek en iyi şekilde yazılmış, son ise Garzaların müdahalesi falan çok yerinde hamleydi. Emeğinize sağlık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: