PPV (SummerSlam Spoiler) Rhodes vs. Lesnar

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
798
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Cody Rhodes vs. Brock Lesnar

Lesnar hayvani bir dominasyon ile başlıyor maça. İlk 10 15 dakikada tam 11 Suplex ve 2 F5 ile kayıtlara geçiyor Lesnar! F5'lerin brisi spiker masasının üzerine hatta. Cody süre geçtikten sonra Kimura Lock olsun başka şeyler olsun üstünlüğü alıyor. Ve gene Cross Rhodes! 1 tane daha!!! Ve 3.!!! Tuşa gidiyor! 1...2...3!!!! Cody kazanıyor ve galibiyeti kutluyor. Bu sırada Lesnar ayağa kalkıyor ve Cody'nin elini sıkıyor! Hayır hayır F5 yapmıyor. Konu tatlıya bağlandı!

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,326
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Lesnar'ın el sıkmasına çok şaşırdım. Öte yandan Cena'nın rekoru kıracak sandım bir an Rhodes için ama neyse ki 11de durdular. "Peki sizi 11de durduran ne oldu?"

Pink Floyd

biggest icon in wrestling
Konular
7
Beğeni sayısı
118
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
The Rock
Cody'nin kazanacağını düşünsem de maçın ilk kısımlarında Cody'nin yediği dayak dillere destan olunca biraz şüphelenmeye başladım ama sonda iyi toparladı ve kazandı. Cody Rhodes artık hakkı olan seviyeye yükseldi nihayet. Sırada ise WWE kemeri var.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,478
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
çok çok iyi maç yine, lesnar sen nasıl bir adamsın baba ya. bu sefer ciddi TARİHİN EN İYİ GÜREŞÇİSİ yorumumuzu bırakalım. son demleri olduğunu köküne kadar hissediyorum neden bilmiyorum keşke daha fazla izleyebilsem seni. Cody de maç sonunda bayrağı aldı, müthiş sekans.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: