GTA III'ın En Kötü GTA Oyunu Olması

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,745
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
GTA_3_Kapak.jpg

Az önce tekrar bir şans vermek istedim ve küfürler ederek sildim oyunu. Araba sürerken kamera değiştirme yok klostrofobi etkisi yarattı, koşamıyorsun doğru düzgün silah sıksan doğru düzgün gitmiyor. Hiç sarmadı oyun direkt sildim. Bir artwork'u güzel onun dışında vasat diyorum. @The Lunatic Fringe @Kara

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Çıktığı sene devrim yaptı. Ekşisözlükte oyunun başlığına girip 2001 ve 2002 senesinde yazılan entrylere bakarak insanların o dönem bu oyunu nasıl gördüğünü görebilirsiniz.

Çıkışı üzerinden 20 sene geçen oyunu gereksiz yerdiği için @ReQuem'i kınıyorum. Oyunu optimize eden ve geliştirmeler ekleyen Silent yamasıyla veya başka yamalarla daha rahat oynayabilirsiniz.

Oyuna gelirsek hikayesi ve karakterleri hiç akılda kalıcı olmadığı için pek beğenmiyorum. Kendisinden 1 sene sonra çıkan Vice City çok daha güzel ve akılda kalıcı bir oyundu.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,745
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Çıktığı sene devrim yaptı. Ekşisözlükte oyunun başlığına girip 2001 ve 2002 senesinde yazılan entrylere bakarak insanların o dönem bu oyunu nasıl gördüğünü görebilirsiniz.

Çıkışı üzerinden 20 sene geçen oyunu gereksiz yerdiği için @ReQuem'i kınıyorum. Oyunu optimize eden ve geliştirmeler ekleyen Silent yamasıyla veya başka yamalarla daha rahat oynayabilirsiniz.

Oyuna gelirsek hikayesi ve karakterleri hiç akılda kalıcı olmadığı için pek beğenmiyorum. Kendisinden 1 sene sonra çıkan Vice City çok daha güzel ve akılda kalıcı bir oyundu.
Abi aslında bence oyun en karizmatik GTA oyunlarından birisi orada da onu söyledim ama tırt işte. 1 sene sonra çıkan Vice City oyunun hasıdır ama GTA III maalesef oyuncuk.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: