Bu Yılın Teması SummerSlam Gibi Hissettiriyor Mu?

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,561
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Summerslam'de her zaman yaz havası olmalı ya. Bu da güzel kötü değil ama keşke başka bir PPV'da bu tarz benimsenseydi. Hoş şov Detroit'te diye böyle ama yine de yaz tarzını tercih ederdim.

The Lunatic Fringe

capocannoniere
Konular
946
Beğeni sayısı
1,378
PG Nakit
1,765
RPG Karakteri
Ilja Dragunov
Favori Güreşçi
Jey Uso & Shawn Michaels
Summerslam'de her zaman yaz havası olmalı ya. Bu da güzel kötü değil ama keşke başka bir PPV'da bu tarz benimsenseydi. Hoş şov Detroit'te diye böyle ama yine de yaz tarzını tercih ederdim.
Baba bu tema daha çok AutumnSlam olmuş bence ya. Konsepte karşı bir tema.

Shiniest Wizard

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
33
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
@Shiniest Wizard hocamı açılan her SS konusuna taglemeniz lazım. Konunun uzmanı o.
Öncelikle bu nadide konuya beni etiketlediğin için teşekkür ediyorum hocam zira bu konu hakkında birkaç şey söylemek isterim. Birkaç ay önce bana Summerslam'in temasının değişeceğini söylediğinde, o cümleyi duyar duymaz adeta kafamdan kaynar sular dökülmüştü. Summerslam gibi bir 'yaz' olgusunu değiştirmeye kalkışmak, bu noktada yalnızca profesyonel güreşe değil, direkt insanlığa hakaret boyutuna ulaşmıştır. Çünkü neredeyse her yazımda belirttiğim gibi, Summerslam kendi içinde bir bütünü olan bir ruhtur. Bu ruhu oluşturan materyalleri birbirinden ayırmaya kalkmak, adeta insanın kendi ruhunu bedeninden ayırmaya çalışmasına benzer. Bu noktada Summerslam'de aşina olduğumuz 'yaz' materyalini Summerslam'den ayırmaya çalışmak, Summerslam'in direkt ruhunu almak demektir. Bu da bir insanın kendine yapabileceği en büyük saygısızlık ve ahlaksızlıktır.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: