RPG Görevine Sadık, İşini Tutkuyla Yapan Adam Gerçek Dünya Şampiyonu'dur!

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
204
Beğeni sayısı
1,131
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
MAYHEM sona erdikten, kameralar kapandıktan sonra Dark kısma geçiyoruz. Joe, Nigel, Ospreay üçlüsü bakışırken Nigel suratındaki sırıtışı gizlemiyor. Nigel önce Joe'nun burnunun dibine geliyor ve burnundan soluyarak gözlerinin içine bakıyor. Daha sonra yorgunluktan ayakta bile durmakta güçlük çeken Ospreay'in yanına yaklaşıyor ve elindeki mikrofonu ağzına götürüyor.

IMG_5704--d2732dc46ef9db61810089361d0af77f.jpg

Bravo Will, aferin. Bu koca insan azmanının karşısında bir şansın olmadığını düşünüyordum ama beni gerçekten şaşırttın. Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için uygun bir aday olduğunu kanıtlamış görünüyorsun... Sen, ben ve Joe, Summerslam'de, büyük altın için! Bu iş artık resmiyete bindiğine göre ikinizin de o üstüne oturduğunuz k*çı artık bana ait ve üstüne oturmaktan başka bir işlev de daha görecek! Geçen hafta yaşananların ihalesini yanında gezdirdiğin fareler yerine tek başına sen üstlenmiş görünüyorsun ve ben sana bu ihaleyi kesmekten memnuniyet duyacağım. Yüzümdeki berelere bak, yeni yeni siliniyorlar. Görüyor musun? Benim üzerimde bıraktığın yaralar 1 hafta anca bu bedende kalıyor Will, o narin yumrukların bu çelik gibi adama etki etmiyor. Summerslam'de seninle işim bittiğinde ise artık pipetle beslenmek durumunda kalacaksın, bu ringe bir daha adım atmak şöyledursun!

Nigel, Joe'ya doğru yöneliyor...

Summerslam... Yazın en büyük etkinliği. Ter, kan ve gözyaşının birbirine karıştığı, kaosun hakim olduğu bir ortam. Daha bu ringe geleli dakikalar olmuşken sen şimdiden litrelerce teri bu ringe boşalttın zaten Joe, nefes alışveriş seslerini bu insanlar bile duyuyordur eminim. Summerslam'de seni öyle bir benzeteceğim ki Joe, astım hastası bir insanın neler çektiğini birkaç dakikalık süren maçımızda sana yaşatacağım. Nefes nefese geldiğin bu ringden hırıltılar çıkararak ayrılacaksın. Boynuma hamle yaptığında o birkaç saniye neler yaşadıysam sen onun onlarca mislini yaşayacaksın. Bu bir varsayım, bu bir tehdit falan değil, yüzüme bak! Sana olacakları şimdiden söylüyorum, sana olacakları şimdiden söylüyorum ki kendini kaçınılmaz sona hazırla diye. Çünkü ancak kendini kendi sonuna hazırlayabilirsin, ecelin gelmişken buna hazır olup boyun eğmekten başka elinden ne gelir ki zaten?

Siz iki ucubeyle işim bittiğinde ise kemerimi omzuma alıp şu görmüş olduğunuz sandalyeme geri döneceğim. Daha önce de söylediğim gibi ben bir görev adamıyım. Bu şirketle kontrat imzaladığımda bu şovu her hafta yorumlayacağımın garantisini de verdim. Evet, ben bir görev adamıyım. Ben hem şovumu keyifle izler, yorumlarım hem de bu ringe çıkar ve gerçekten şovun nasıl yapıldığını gösteririm. Böyle görevine sadık, işini aşkla, tutkuyla yapan bir adam gerçek Dünya Şampiyonu'dur baylar! Bunu en kısa zamanda da göreceksiniz!

Nigel cümlesini bitiriyor ve ikiliye sırıtıp beline kemer işareti yapıyor...

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,719
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Will Ospreay, Nigel'ın kendi belini göstermesine kafasını sallayıp gülüyor. Halsiz bir şekilde yere oturup, dışarıda bekleyen görevliden bir mikrofon alıyor. Ospreay yerde yatarak promo kesiyor.

Will Ospreay: Hey koca çocuklar, bana bir saniye verin. Az önce hayatımın dayağını yemiş olabilirim. Sadece, bana bir saniye verin.

351716145_211863688395241_4691080116624421676_n.png

Ospreay gülerek ayağa kalkıyor. Ayağa kalktığında hala sendelemeye devam ediyor. Seyirciden bir tepki gelmiyor Ospreay'e karşı. Hatta genelde onu desteklemeyen bir tavır içindeler. Ospreay bunu görünce sinirlenerek konuşuyor.

Will Ospreay: Yapmayın ama. Benden nefret etmeniz geçen hafta yaşananlar olamaz, değil mi? Ben sadece bana yapılanın cevabını verdim. Joe bana arkadan saldırdığınızda bir sıkıntınız yoktu. Benim hakkında konuştuğu iğrenç şeyler için de bir sıkıntınız yoktu. Ben cevap verince suçlu ben mi oldum? Adam benim sayemde kemer hakkı kazandı. Geçen hafta Nigel tarafından kıçına bir tekme yemek üzereydi ve onu rezil olmaktan kurtardım. Ama herkes beni suçluyor. Güzel. Ben de hepinizi suçluyorum. Ben bu maçtayım çünkü kimse çabalamıyor. Herkes sadece ağlıyor. "Oh bu niye kemer maçında" ya da "oh niye bu adam kazandı" "ben neden maçta değilim" falan filan. Herkes sadece söyleniyor. Ama ben daha fazlasını yapıyorum. Regal haftalarca beni batırmaya çalıştı. Ama ona rağmen hala ringdeyim. Hala ayaktayım. Hala aklımdan geçenleri söylüyorum. Ve ilk günden beri bana ait olduğunu söylediğim şey için çabalıyorum. Bu brandin ana kemer şampiyonu olacağım. Bu firmanın yüzü olacağım. Hatta bunu başardıktan sonra Payback'e gidip oranın da şampiyonunun kıçına tekmeyi basacağım. PGW şirketinin tepesinde, omzumda iki kemerle birlikte duracağım. PGW'nun yeni yüzü, Will Ospreay'e merhaba deyin!

Ospreay bazı seyircilerden olumlu tepki alsa da hala olumsuz tepki yoğunlukta. Ospreay bunu gözlerini devirerek karşılıyor. Sonrasında Joe'ya doğru dönüyor. Joe'nun burnunun dibine giriyor.

Will Ospreay: Bu şirketin yüzü buradayken, bu şirketin g*t deliği, sen niye hala buradasın. Ne oldu Joe, büyük büyük atıp tutuyordun. 10 yaşında bir çocuk gibi heyecanla büyük büyük konuşuyordun. Ama şimdi şu haline bak. Yara bere içindesin. Daha ringe girerken on litre terliyorsun. Peki bu kondisyonunu kaybetmiş olmandan mı, yoksa geçen hafta sana yaşattıklarımı yine yaşayacağın korkusundan mı? Cevap ver Joe, lanet olası bir cevap ver. Niye hala benim ringimdesin? Niye hala benim brandimdesin? Niye hala benim şirketimdesin? Nasıl utanmadan bu insanların yüzüne bakabiliyorsun? Bana cevap ver köpek!

Ospreay sinirli bir şekilde ringde bir sağa bir sola gidiyor. Joe ise kılını bile kıpırdatmıyor.

Will Ospreay: Summerslam'de seni yerin dibine sokacağım. Senin kelleni kopartmak için kaç tane Hidden Blade vurmam gerekirse vuracağım. Ve o ringden ya sedye ile ayrılacaksın ya da tabut ile. Ama şimdi (Joe'nun omuzunda duran havluyu alıp kendi terini siliyor, ardından havluyu yere atıp üzerine basıyor) benim gerçek rakibimle konuşmak istiyorum. Summerslam'de gerçekten karşılaşmak istediğim birisi var.

Ospreay, Nigel'a doğru dönüyor. Nigel ve Ospreay yüz yüze gelip birbirlerine doğru hafifçe gülüyorlar.

Will Ospreay: Tuhaf, değil mi? Sanki bunu uzun zamandır bekliyormuş gibiyiz. Ama seni sadece birkaç haftadır spiker masasında gördüm sadece. Şimdi Nigel, nasıl yapalım bunu? Sen bana r*mjob yapmak istiyor olabilirsin, yani benim kıçımı arzuladığına göre tek yapabileceğin şey de bu. Ama ben sana bunun sadece iş olduğunu söyleyeceğim. Bu güreş. Geçen hafta yaşananlar sana özel değildi. Bir mesaj vermekti. Geçen hafta canını yakmak için uğraşmamıştım bile. Ama artık sadece bir hedefsin. Başarmak istediğim şeylerin önünde ufak bir engel. Ve daha önce benim önümde olan herkese yaptığımı yapacağım. Seni de ezip geçeceğim. Bu seninki gibi boş bir tehdit değil Nigel, sana gerçekten yaşanacakları söylüyorum. World Heavyweight Championship benim. Bunun için karşımda değil sen, bütün tanrılar gelse, hepsini yerle bir edeceğim.

Ospreay eliyle dirseğini ve Nigel'ın kafasını gösteriyor...

The Cerebral MadVillan

PG.com Kullanıcısı
Konular
81
Beğeni sayısı
167
PG Nakit
265
RPG Karakteri
Samoa Joe
Favori Güreşçi
Samoa Joe
Joe ikilinin arasına girip Ospreay'i iter ve ve Joe, Nigel Mcguinness ile konuşmaya başlar
samoa-joe-push-off.gif

samoa-joe-holding-mic-raw-banner.jpg

Joe; Şimdi beni dinle spiker artığı, sen (Spiker masasını gösterir) NXT zamanında şu koltuklarda kıçını büyütüp para kazanıyorken ben oraya saltanat kurdum. Tam üç defa NXT Dünya şampiyonu oldum! Peki sen ne oldun Nigel? BİR SPİKER BOZUNTUSU. Vince seni s*kine bile takmadı hatta belki de senin adını bilmiyordur bile ama şimdi gelmişsin kemer fırsatı almışsın. Hayır hem de buraya gelip kendini bir bok sanıyorsun geçen hafta benim meydan okumamı işgal edip kendini sanki bir güreşçi sanıyorsun 1-2 tane işe yaramaz hareket çekip kendini bir halt sanıyorsun bir de üstüne durup dururken kemer fırsatı elde ediyosun. Regal gerçekten bu İngiliz artıklarına iyi fırsat veriyor. Nigel sen hala kendini hala 2007 yılında gibi görüyorsun ve kendini sanki güreşe geri dönmüş bir İmparator gibi görüyorsun ama sen anca benim (Joe dalgasını işaret ederek) P*nisimin İmparatoru olursun. MABADIN BU İŞLERDEN KORKUP GÜREŞİ TERK ETTİKTEN SONRA BİLE BEN BURADAYDIM. SENDEN 10-20 KAT DAHA FAZLA SAKATLIK İLE UĞRAŞTIM!! KAFAMA,GÖVDEME HER YERİME DARBELER ALDIM AMA YIKILMAM BENİ YIKAMAZSINI (Joe Yüzünü Ospreay'e çevirir) SEN VE MİNİK PİYONLARIN BANA NE YAPARSANIZ YAPIN BENİ Y I K A M A Z S I N I Z!
Joe,Ospreay ile kafa kafaya gelir
nxt.2e16d0ba.fill-735x490.jpg

Joe; Biliyor musun? Bir an düşündüm acaba bu Zıp Zıp herifte gerçekten de birazcık ama birazcık erkeklik var mı diye? Lakin cevabımı aldım. Sen şimdi güya benim ağzımı burnumu kırdın dimi beni hastanelik ettin hayatımı bitirdin di mi? (Joe Gülmeye başlar) Beni cidden hayal kırıklığına uğrattın beni anca o piyonlarınla mı ezdin? Bir dahakine de karını da getir BAKALIM ONDAN SONRA NELER OLUYOR! AMA NE İSTEDİĞİN HAKKINDA ÇOK DİKKATLİ OL ZIP ZIP BU SEFER FİLMİN SONU SENİN ADINA İYİ BİTMEYEBİLİR. Bu yaralar var ya... Bu yaralar benim için bir hiç. Beni gerçekten bunlarla mı durduracağını sandın? Ah yazık tabi sen bu işi anca hoplama ve zıplamayla yaparsın başka sen zaten ne bilirsin ki ne acıyla baş edecek kadar sabrın ne de şuanda ellerinle bana yumruk atabileceğin bir cesaretin var. Ben senin taraftarını boğdum, seni şu mikrofon ile yerin dibine soktum ondan sonra geldim seni boğdum bana orada tek bir fiske bile vuramadın ondan sonra da GİTTİM ANNENİ BOĞDUM. O anneni varya GİTTİM BOĞDUM Zıp Zıp aynı ANNEN GİBİSİN ondan hiç bir farkın yoktu. Bu kadar şeyden sonra sadece yapabildiğin bu mu? Yazık... dediğim gibi bir dahakine karını getir ezik!

Joe kafasını Nigel'a doğru çevirir
samoa-joe.jpg

(Joe eli ile Ospreay'i işaret eder)
SamoaJoe.jpg

Joe; 2 hafta önce eğer bu zıp zıp olmasaydı şuan da başka bir alemde oluyor olacaktın ama hiç üzülme çünkü cumartesi günü cehenneme 2 tane İngiliz paçavrası yolluyor olacağım. Hey Regal biliyorum şuan arka alanda bizi dinliyorsunuzdur. Hey bay Regal şu maça beni sokarak iyi halt ettin çünkü eğer ben olmasam bu şirketin şampiyonu ya bir şaklabana ya da bir spiker bozuntusuna emanet olacaktı ama bu konuda hiç endişelenmeyin bay Regal çünkü cumartesi günü bu adam yeni PWG DÜNYA AĞIR SİKLET ŞAMPİYONU OLACAK. Bu şirketin bana ihtiyacı var hem de sonuna kadar. Çünkü hiç kimse ne (Ospreay'i işaret eder) buna (Ardından Nigel'ı işaret eder) ne de bu gibi heriflere para verir! Ben bu şirkete para bastıracak tek adamım! Emin olun sizin gibi ucubelere bu ünvan ağır gelir ve bunu cumartesi günü göreceksiniz ya da en azından biriniz bu fırsatı göremiyor olacak çünkü o an ben birinizi uykuya yolluyor olup bu karşınızda ADAM YANİ SAMOA JOE YENİ PGW DÜNYA AĞIR SİKLET ŞAMPİYONU OLUYOR OLACAK!!

Joe pozunu verir

a463d-15489895974125-800.jpg

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: