Roman Reigns: Kimsenin Benim Karşımda Şansı Yok

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Gunther-Intercontinental-Championship-October-8.jpg

Çekil kenara büyüğün geldi diyeceğimiz günler ne zaman baba ya...

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Gunther-Intercontinental-Championship-October-8.jpg

Çekil kenara büyüğün geldi diyeceğimiz günler ne zaman baba ya...
Champ vs. Champ maçı için çok fırsat vardı. Aynı brandı 1.5 seneden fazla domine eden iki isim olarak birbirleriyle tek bir kez bile aynı kadraja girmediler, sanki farklı şirkette güreşiyorlar. Şu an karşılaşmaları daha da zor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Champ vs. Champ maçı için çok fırsat vardı. Aynı brandı 1.5 seneden fazla domine eden iki isim olarak birbiriyle tek bir kez bile aynı kadraja girmediler, sanki farklı şirkette güreşiyorlar. Şu an karşılaşmaları daha da zor.
GUNTHER'in IC saltanatı bittikten sonra ana kemer için Reigns'in karşısına dikilmesinden ve kemeri almasından bahsediyorum ben ya... Ama dediğin de doğru gerçekten, WWE brandler ayrıldığından beri Survivor Series dönemi harici bu tarz bir olay işlemeye gitmedi hiç.

Kara

-
Konular
157
Beğeni sayısı
1,253
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
GUNTHER'in IC saltanatı bittikten sonra ana kemer için Reigns'in karşısına dikilmesinden ve kemeri almasından bahsediyorum ben ya... Ama dediğin de doğru gerçekten, WWE brandler ayrıldığından beri Survivor Series dönemi harici bu tarz bir olay işlemeye gitmedi hiç.
Anladım yinede. Roman tek şef benim diyerek dominasyon yaparken Gunther'da geleni geçeni patates ediyordu aynı brandda. Hep bekledim ama bir olay olmadı en sonunda da RAW'a attılar Gunther'i bunu çözmek için. Gunther büyük ihtimal WHC yürüyecek. Keşke bir Gunther vs. Lesnar olsa.. Rumble'da kafa kafaya gelmeleri bile yetti.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Anladım yinede. Roman tek şef benim diyerek dominasyon yaparken Gunther'da geleni geçeni patates ediyordu aynı brandda. Hep bekledim ama bir olay olmadı en sonunda da RAW'a attılar Gunther'i bunu çözmek için. Gunther büyük ihtimal WHC yürüyecek. Keşke bir Gunther vs. Lesnar olsa.. Rumble'da kafa kafaya gelmeleri bile yetti.
Lesnar'ın bu adam yükseltme işlerine ufak ufak girdiği açıkken alırım aslında bir GUNTHER vs. Lesnar ya. Hem benim için de anlamı büyük olur; eski nesilden favori güreşçim ile yeni nesilden favori güreşçimin karşı karşıya gelmesi...

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: