Bloodline Civil War’dan İnanılmaz İstatistik

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
En başında The Bloodline diye bir oluşum olmasa benim fikrimce şirket şuanda daha üst konumdaydı. ME potasında bir sürü güreşçi olurdu.
Kusura bakmayacaksın, bu hikayenin yerini öyle 3 5 güreşçiyi main event potasına sokarak doldurulmaz.

Maraz Ali

Founder of Pashanation
Konular
18
Beğeni sayısı
138
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Kusura bakmayacaksın, bu hikayenin yerini öyle 3 5 güreşçiyi main event potasına sokarak doldurulmaz.
Hocam, The Bloodline iyi ilerliyor fakat bu hikaye şuan da şirketi ayakta tutan tek unsur. Ve bu hikaye yakında biticek. WWE çok yanlış hamleler yapıyor. Reigns sevdası uğruna nelerden vazgeçildi. Bu hikayenin gözümüze çok güzel gelme sebebi WWE nin bize başka şeyler sunamıyor olması. Ellerindeki tek koz The Bloodline. Bu bile çok kötü bir durum. Şirkette adam gibi güreşçi kalmadı. İleride Bloodline dağılınca bu sefer The Bloodline zamanı harcanan kaliteli güreşçiler kötü bir konumda olacak. Roster’da çatlaklar oluşmaya başlayacak. Ben anlık değil uzun vadeli düşüncelerimi sunuyorum.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Hocam, The Bloodline iyi ilerliyor fakat bu hikaye şuan da şirketi ayakta tutan tek unsur. Ve bu hikaye yakında biticek. WWE çok yanlış hamleler yapıyor. Reigns sevdası uğruna nelerden vazgeçildi. Bu hikayenin gözümüze çok güzel gelme sebebi WWE nin bize başka şeyler sunamıyor olması. Ellerindeki tek koz The Bloodline. Bu bile çok kötü bir durum. Şirkette adam gibi güreşçi kalmadı. İleride Bloodline dağılınca bu sefer The Bloodline zamanı harcanan kaliteli güreşçiler kötü bir konumda olacak. Roster’da çatlaklar oluşmaya başlayacak. Ben anlık değil uzun vadeli düşüncelerimi sunuyorum.
Reigns sevdası uğruna bir şeyden vazgeçilmedi. Şirket zaten kötü gidiyordu, bu gidişatı Bloodline hikayesi durdurdu. WWE yıldız yaratmaktan aciz diyebilirsin, güreşçilerde yıldız kumaşı yok diyebilirsin ancak bunların hiçbirisi bu hikaye yüzünden olmadı. Tespiti yanlış yerde yapıyorsun.

Maraz Ali

Founder of Pashanation
Konular
18
Beğeni sayısı
138
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Reigns sevdası uğruna bir şeyden vazgeçilmedi. Şirket zaten kötü gidiyordu, bu gidişatı Bloodline hikayesi durdurdu. WWE yıldız yaratmaktan aciz diyebilirsin, güreşçilerde yıldız kumaşı yok diyebilirsin ancak bunların hiçbirisi bu hikaye yüzünden olmadı. Tespiti yanlış yerde yapıyorsun.
Hocam WWE kötüye gitmiyordu. Zaten pandemi gereği yaşanması gerekenler yaşandı. Bak bu Bloodline 2017 de olsaydı başka bir boyut olurdu. Çünkü Roster sağlamdı. Şuan zaten Roster sağlam değil ve ellerindeki güreşçilerde harcanıyor Reigns uğruna.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,543
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Şirketin uzun zamandır en başarılı projesi. Reyting arttırıyor, hakkında sürekli konuşuluyor. Hakkıdır.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: