WWE Riddle'dan Vaz mı Geçti?

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,568
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Wrestling Observer Radio'da konuşan Dave Meltzer, ring dışı sorunların WWE'nin Riddle'ı üst düzey bir yıldız olarak push vermesini engellediğini belirtti.

"Ne olduğunu merak ediyorum. Kaiser, Riddle'ı temiz bir şekilde yenmesini bekleyeceğiniz bir adam değil. Bilmiyorum, yani, Riddle hakkındaki kararı çok çok uzun zaman önce belli bir sebepten dolayı vermişler. Ve aslına bakarsanız bu kararı almakta iyi nedenler var. Riddle'ın başı çok sık belaya giriyor gibi görünüyor. Yani etrafına bir şeyler inşa edecekleri bir adam değildi, ama yine de onu belli bir seviyede tutmuşlardı, Kaiser'e kaybedecek seviyeden daha güçlü görünüyordu. Ama yenildi. Bunu görür görmez, 'adamım, onların kafasında Riddle düşündüğümden daha aşağıdaymış' dedim."

Kaynak

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,719
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Disiplinsiz bir adam zaten. Pek çok kez skandala karıştı. Pek çok kez skandala karışıp da büyük isim olanlar var mı, var. Örneğin Orton. Ama bu isimlerin skandalları, Riddle gibi ağızlardan düşmeyen hale gelmedi. Yani olacak olsa da kendisi yüzünden olmayacağı kesindi.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: