Spoiler | Becky vs Trish ve Ana Olay

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Cody'i görüyoruz şimdi arka alanda. SummerSlam'de Lesnar'ın bütün ağırlığını mahvedeceğini söylüyor.

Sırada Trish vs Becky maçı varmış maçtan önce Becky'i görüyoruz. Becky rövanşını alacağını ve bunu tam şimdi yapacağını söylüyor. Trish ve Stark gelir ve ne zaman isterse o zaman olacağını söyler. Trish tam söze girecekken Pearce geliyor ve Becky'nin Stark'ı yendiğini ve bu maçın bu gece olacağını söylüyor. Hakemleri çağırıyor ve maça geçiyoruz.

Becky Lynch vs Trish Stratus

Becky çok hızlı başlıyor ve başlar başlamaz Stark ona saldırıyor. DQ ile kazanıyor Becky! Becky karşılık veriyor ve ringin dışına kapışıyorlar. Trish'te arkadan sandalye ile saldırıp boolanıyor. Seyircilere kapayın çenenizi derken bu görüntülerle maç sona eriyor.

Sahne arkasında Adam Pearce'ı görüyoruz 2 hafta içerisinde Becky vs Trish maçını izleyecekmişiz ama bu sefer Stark men edilmiş.

Dominik Mysterio & Damian Priest vs Sami Zayn & Seth Rollins

JD maçı üstün götürüyor güzel bir maç izliyoruz. Priest üstünlüğü ele alıyor Rollins bitmiş bir halde. Priest Balor'dan çantayı istiyor cash in için kazanabilir Balor veriyor ve Rollins'ten Superkick! Ripley hakemi oyalarken Dominik saldırmaya geliyor Rollins çantayı fırlatıyor ona. Balor, Rollins'e saldırırken Zayn'den HELLUVA KICK! Rollins'ten Priest'e Curb Stomp! Ve kazanıyor maçı Rollins & Zayn. Zayn ve Rollins kemerlerini kaldırırken şovumuz sona eriyor.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,478
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
beni en çekmeyen feud bu trish vs becky oldu. hiç giremedim içine iki şov baktım da daha geçmişi falan bayağı uzun sanırım bakmak lazım. summerslamde olmaması maçlarının beni mutlu etti valla ne yalan söyleyeyim, haftalık şovda bitsin feud bir ara. maç tertemizdi bence, sardı beni. şu rhea ripley olmasa her şey bin kat güzel olacak. cash-in için çantayı istediği an çok iyiydi priest’in, aradaki gerilim güzel yansıtılmış ufak da olsa. aralarında bi nokta da bi bokluk çıkar bunların yakın süreçte. iyi de olur. sami zayn.. vallahi tarihin en iyi adamı.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: