Spoiler | Açılış

ReQuem

#uncensored
Konular
1,649
Beğeni sayısı
1,634
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Logan Paul'un müziği duyuluyor ve şovumuzu Logan Paul ile açıyoruz! Paul ringe geliyor ve konuşmaya başlıyor. Ricochet'in sadece bir şovmen olduğunu ve onun karşısında duramayacağını söylüyor. Paul ona gereken cevabı verecekmiş. Bu sırada Ricochet'in müziği duyuluyor! Ricochet geliyor ve Paul ona MITB'de yaptıkları sekansı izletiyor. Paul fazla bir destek alıyor seyirciden. Paul konuşmasını bitirirken elini uzatıyor Ricochet'e ama o tepkisiz bir şekilde ringten giderken Paul ona seslenip anonsör'ün Ricochet'in nişanlısı olduğunu ve SummerSlam'de onu yendikten sonra kazananın Logan Paul olacağını duyuracağını söylüyor. Ricochet delirip saldırıyor Paul'a ardından springboard yapacakken Paul sağlam bir yumruk indiriyor ve telefonunu çıkarıp Ricochet yerdeyken selfie çekiniyor. Segment burada sona eriyor.

Drew ve Gunther'ın olaylarının özetini izliyoruz. Arka alanda Gunther ve ekibini görüyoruz. Sırada Kaiser vs Riddle maçını izleyecekmişiz.

Matt Riddle vs. Ludwig Kaiser

Yaklaşık 10 dakikalık bir maç izliyoruz iki tarafta maçı eşit götürürken sağlam bir maç çıkarıyorlar. Kaiser son anda üstünlüğü ele alıp DDT ile maçı kazanıyor. Tertemiz kazanıyor maçı. Kaiser sevinirken sıradaki olaya geçiyoruz.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Açılış maçına bak ya buram buram wXw koktu buralar... Riddle konusunda ise üstte söylenene katılıyorum, baştan aşağı bir değişim lazım Riddle'a ama bunu nasıl yapacaklarına dair en ufak bir fikirleri olduklarını düşünmüyorum. Dahası, bir değişim düşünüyorlar mı o da muamma. Böyle gelip böyle gidecek gibi görünüyor.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,649
Beğeni sayısı
1,634
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Açılış maçına bak ya buram buram wXw koktu buralar... Riddle konusunda ise üstte söylenene katılıyorum, baştan aşağı bir değişim lazım Riddle'a ama bunu nasıl yapacaklarına dair en ufak bir fikirleri olduklarını düşünmüyorum. Dahası, bir değişim düşünüyorlar mı o da muamma. Böyle gelip böyle gidecek gibi görünüyor.
Riddle ilk geldiği zaman hatta Orton ile bile mükemmeldi. Adamı kullanmayı beceremiyorlar. WWE'nin en büyük sorunu bu ve bu sorunun kaynağı güreşçiler falan değil. Direkt yazar ekibi.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,368
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
açılış segmentına bayıldım, logan paul harbi bambaşka mevzu. öyle renk katıyor ki en ufak şeye, sonda manitayı meze ediş sardı. brawl da keyifliydi. Kaiser müthiş bir herif, zamanında indy’de çok sevmiştim kendisini zaten. keşfedilmemiş cevherlere yazmıştık 2016-17 falandı herhalde. müthiş de maç çıkardı, kazanmasını beklemiyordum ama çok sevindim. daha çok izleyebilsek böyle güzel maçlarda keşke. şov gayet iyi başladı benim için.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: