Jimmy Uso'nun Main Event Uso Hakkındaki Düşünceleri

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Jimmy Uso'nun sakatlık nedeniyle şovlarda olmadığı sürede Jey Uso, muazzam bir dönem geçirmiş ve Main Event Uso olarak anılır olmuştu. Ariel Helwani'nin Jimmy Uso'yla yaptığı röportajda bu dönem hakkında neler düşündüğü soruldu:

"Bu süreç düşündüğümden daha zor oldu. Aslında evde öylece oturmak, sakatlanmak, kariyerimde ilk kez hareketsiz durmak ve kardeşimin yükselişini izlemek benim için çok yeni bir şeydi. Single güreşçi olarak onun gelişimini izlemek bana ilham verdi. Biz Usos'uz ama ayrıca bir Jey ve bir Jimmy var. Jey'in geliştiğini görüyoruz. Evde olmak ve onun gelişimini izlemek tüylerimi diken diken etmişti. Evde korseyle otururken onun yaptıklarını izlediğimi hatırlıyorum. Dünyanın bir ucunda bir hayran olarak TV karşısında oturmak ve onu görmek, Roman'ı görmek... Dünyanın pandemi sebebiyle kapandığı bir dönemde bu kardeşler oyunun seviyesini yükselttiler ve neler yapılabileceğini gösterdiler. ThunderDome zamanında tüm bu iş büyük ölçüde değişmişti. Oradaki o enerjiyi bize direkt bir şekilde yansıtmayı başaran kardeşlerimdi (Roman ve Jey). Buna önce tanık olmak ve daha sonra onlara eklenmek, bu daha büyük bir şey oldu. Kariyerlerimiz boyunca en eğlenceli zamanlarımızı yaşıyoruz. Farklı bir işe imza attık, bizi yenileyen bir işe. Seviye atladık. Sakatlıktan çıkıp olup bitenlere dahil olmak ve bunu güreş sektöründeki en iyi şey haline getirmek bir onurdur."

images

Kaynak

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Jimmy hikayeye sonradan katılsa da hiç zorlanmadan uyum sağladı. Ben başta ayak uyduramayacağını düşünüyordum ama kullanışı bayağı mantıklı oldu. Bambaşka bir hikaye yarattılar ve karşılığını da alıyorlar doğal olarak.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: