Al-Ittihad Fabinho'yu Açıkladı

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
en çözemediğim iş bu oldu ya.. ne alaka baba daha zirvedesin
Ruben Neves'e daha çok şaşırmıştım ben ya. Dünya Kupası'ndaki performansından sonra Chelsea, Arsenal, Barcelona falan yapmasını beklerdim. Bu arada Al Ittihad'ın Kante-Fabinho ikilisine de dikkat çekmek lazım.

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,229
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Çok ani bir defansif düşüş yaşamış olduk bence bu ayrılıkla beraber. Keşke Tonali'yi kaptırmasaydık.
Tek sezonluk vasat bandındaki performanstan kendisine fatura çıkarmak doğru değil, taraftar da yanlış yaptı biraz. Henderson konusunda çok haklılar ama, o su götürmez bir gerçek. Jurgen abim merkeze acil takviye peşindeyiz minvalinde konuşmuş da şu Amerikalılar beni geriyor her seferinde.

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Tek sezonluk vasat bandındaki performanstan kendisine fatura çıkarmak doğru değil, taraftar da yanlış yaptı biraz. Henderson konusunda çok haklılar ama, o su götürmez bir gerçek. Jurgen abim merkeze acil takviye peşindeyiz minvalinde konuşmuş da şu Amerikalılar beni geriyor her seferinde.
Bence Fabinho'nun en az 1 sezon daha takımda kalması gerekiyordu. Ne olursa olsun Fabinho bu takımın omurgasının önemli bir parçasıydı. Yerine Caicedo, Guimaraes gibi transferler yapılmayacaksa çok büyük sıkıntı yaşarız. Klopp'un tekrardan Pep'in panzehiri olabilmesi için böyle işler şart. Kiralık Mbappe girişimleri de golle sonuçlanırsa tadından yenmez zaten.

Henderson konusunda da "önemli değil de... bir süre görüşmeyelim be" kafasındayım şahsen.

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,229
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Bence Fabinho'nun en az 1 sezon daha takımda kalması gerekiyordu. Ne olursa olsun Fabinho bu takımın omurgasının önemli bir parçasıydı. Yerine Caicedo, Guimaraes gibi transferler yapılmayacaksa çok büyük sıkıntı yaşarız. Klopp'un tekrardan Pep'in panzehiri olabilmesi için böyle işler şart. Kiralık Mbappe girişimleri de golle sonuçlanırsa tadından yenmez zaten.

Henderson konusunda da "önemli değil de... bir süre görüşmeyelim be" kafasındayım şahsen.
Caicedo için istenen paralar FM oynayan Todd amcamı bile geri adım attırdı ya. Bruno Gui gelse pamuk gibi oluruz da Newcastle'ın projede zor alırız kendisini. Üst düzey orta saha sıkıntısı var piyasada, almak ciddi anlamda zor.

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Caicedo için istenen paralar FM oynayan Todd amcamı bile geri adım attırdı ya. Bruno Gui gelse pamuk gibi oluruz da Newcastle'ın projede, zor alırız kendisini. Üst düzey orta saha sıkıntısı var piyasada, almak ciddi anlamda zor.
Aslında Real Madrid'in bu inanılmaz kalabalık orta saha rotasyonundan şöyle güzel bir Tchouameni veya Camavinga indirsek çok tatlı olurdu.

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,229
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Aslında Real Madrid'in bu inanılmaz kalabalık orta saha rotasyonundan şöyle güzel bir Tchouameni veya Camavinga indirsek çok tatlı olurdu.
Camavinga'yı salmazlar da Tchouameni'ye birkaç teklif de gitmiş galiba. Daha sıcak bakıyorlarmış ona gelen tekliflere. Olmaz da aradan çekerlerse tatlı iş yapmış olurlar.

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Camavinga'yı salmazlar da Tchouameni'ye birkaç teklif de gitmiş galiba. Daha sıcak bakıyorlarmış ona gelen tekliflere. Olmaz da aradan çekerlerse tatlı iş yapmış olurlar.
Biz bunları konuşurken mal Liverpool ağabeyin Renato Sanches için 80 milyon euro teklif ediyor olma ihtimali çok canımı sıktı.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: