(NXT Spoiler) Seyirci Sonunda O İsmi Bağrına Bastı

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
218
PG Nakit
100
Corbin'i mi seviyorlar yoksa karşıdaki elemanın tecavüzcü olarak bilinmesi karşısında kim varsa onu mu desteklettiriyor tam anlamadım. NXT'yi düzenli takip etmediğim için Corbin'e verilen genel reaksiyon hakkında bilgim yok, kesin bir şey de söyleyemedim o yüzden.

Yulier

🍓
Konular
102
Beğeni sayısı
95
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Corbin'i mi seviyorlar yoksa karşıdaki elemanın tecavüzcü olarak bilinmesi karşısında kim varsa onu mu desteklettiriyor tam anlamadım. NXT'yi düzenli takip etmediğim için Corbin'e verilen genel reaksiyon hakkında bilgim yok, kesin bir şey de söyleyemedim o yüzden.
Gable Stevenson'ın koskoca bir balon olmasından dolayı muhtemelen. Adam draft olalı kaç yıl oldu daha yeni maça çıktı. WWE bayağı reklamını da yapmıştı ama fos çıkınca fanlar böyle chant atmıştır.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
649
Beğeni sayısı
788
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Gable Stevenson'ın koskoca bir balon olmasından dolayı muhtemelen. Adam draft olalı kaç yıl oldu daha yeni maça çıktı. WWE bayağı reklamını da yapmıştı ama fos çıkınca fanlar böyle chant atmıştır.
Fos çıkmadı, 2024'teki Paris Olimpiyatlarında 2. altını kazandıktan sonra full time profesyonel güreşe başlamak istiyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: