WWE Supercard Genel Konu

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Şimdi öhöm öhöm biraz nostalji yapıp zırvalayacağım. Oyunun çıktığı ilk günleri hatırlıyorum da. Bakın zamanlar değil. Günler. Sene 2014. Yaz aylarındayız. Tabi bende o zaman GM Discovery vardı. (Sat Diskavri al.) Bu oyunun çıkacağı duyrulmuştu falan. Ülkede ilk oynalardan birisi olabilirim şakasız. Tabi senenin ilerleyen aylarında fazla devam edemedik. Hem sınav senesi olması hem de telefonu bozmam yerine aldığım telefonun da bu oyun için yeterli olmaması cart curt derken. Sony Xperia M5 alana kadar uzaklaştık. Sonra yeniden başladık baya da ilerlettik hesabı ama hafıza problemi oyunu bırakmamıza sebep oldu. Geçen yaz telefon değiştirince ara ara oynuyorum. Askerden dönünce yine sardım son tier olan WM 39'un başlarına ulaşınca da benden bu kadar deyip saldım yine ama bu aralar acayip canım çekti yine. Başlayasım var.

Ara ara güncellerim belki konuyu. Başka oynayan varsa (ki bence yoktur) konuyu aktif tutarız.

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Vee yine Tier olarak SS 23 gelmiş galiba bildirimlerden gördüğüm kadarıyla. Maalesef...

Öte yandan bir ara fusion ile kafayı yakıp en dipten başlayarak o zaman son Tier olan WM 39 kart üretmiştim. Oyuna başlama isteği gelirse yine baştan başlayıp SS'23 kartı üretiriz bu sefer de.

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Saldım ya oynamıyorum. Canım çekerse belki.
Şimdi baya güzelleşmiş oyun kolayca kasabiliyorsun ama fusion olayının içine etmişler tokensiz yapamıyorsun ama azda istemiyor 13 tane token toplayıp fusion yapıyorsun.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: