Eskilerden BITW Savaşı

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk

CM Punk: Ben dünyanın en iyisiyim. Bu şirkete girdiğim ilk günden beri en iyisiyim. İçki içmem, sigara içmem. Ben uyuşturucu kullanmam. Bağımlılığım güreş. Neredeyse 6 yıldır dünyadaki herkese bu mikrofonda en iyi olduğumu kanıtladım. O ringde kimse bana dokunamaz! Ben dünyanın en iyisiyim. Benim adım CM Punk. halkım gelin ve bu konuda kapılarınızı kapatın. Tanıdık bir yüz, onun olanı talep etmek için gelecek. Her zaman olabileceğimin en iyisi olduğuna inandım.

Chris Jericho: Bildiğiniz gibi dünyanın sonu geldi. Hırsızlığın sonu. İntihalin sonu. Ve sonra CM Punk var. Dünyanın en iyisi olduğunuzu iddia ediyorsunuz ama bunun doğru olmadığını biliyoruz, değil mi? WrestleMania'da, yeni WWE Şampiyonu olacağım ve senin sahtekarlığını sonsuza dek ifşa edeceğim. İşlevsiz ailenle ilgili derin, kirli sırları çoktan ifşa ettim. Baban bir alkolik, Alkol kanına işlemiş, Punk. Ve kız kardeşinin madde bağımlılığıyla ilgili sorunları var, değil mi? Bu senin genlerinde var. Anne babanızın nikah tarihi sizin doğum tarihinizden sonra gerçekleşti. Bu seni p*çin yasal tanımı yapar.

CM Punk: Bak, limitsiz değilim bunu anlıyorum. Chris Jericho bana ne isterse diyebilir, fakat ailem... Ben p*ç değilim. Ben dünyanın en iyi güreşçisiyim. Efsaneleri yendin ama gerçek adam olamadın. Ayrılmayı ve bir rock yıldızı olmayı seçerken ben zirvedeyim. Sen yıldızlarla dans ederken, ben köpek balıklarıyla yüzüyorum.

Chris Jericho: Size karşı açık ve dürüst olamama izin verin. Bir sebeple geri döndüm. WrestleMania'da o unvan için seni yenmek ve yaptığım işte dünyanın en iyisi olduğumu boğazına kadar sokmak için. İddia ediyorum. Kanıtlıyorum. Yapacağım.

CM Punk: Ben ve sen, WrestleMania'da dünyanın en iyisine karşı dünyanın en iyisi. Sen, Chris Jericho, benim engelimsin. Ve dünyanın en iyisi olduğumu kanıtlamak için senin üzerinden geçeceğim.​

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk
CM Punk tarafındayız her daim ama Jericho o segmentte napmış ya. Güreş tarihini geç hiçbir şeyde böyle bel6 görmedim.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: